Skocz do zawartości

Więksi mają większy interes w spodniach


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Adrianoob napisał:

Dobra nie ważne, nie ma co o tym pisać.  Tak się od wielu lat zastanawiałem po prostu. 

Wiedziałem że panie się bardzo ślinią do sterydowych pakerów z siłowni i mnie to zastanawiało czy one wierzą w ich 30cm kutangi czy o co chodzi.

 

Myślałem sobie że widzą mega umięśnione  ciało Adonisa to myślą sobie że kutas też mega ogromny i wytrzymały,  dobrze przetrzepie dupę.

 

To już nie ważne,  serio może lepiej było założyć temat w rezerwacie. To już nic. Dzięki za odpowiedzi i powodzenia tam w życiu. 

Adi ja po prostu myślę, że wzrost ma znaczenie (już nie ważne czy w rozmiarze penisa) w dodatku jak facet jest wysportowany to kobieta podświadomie wie, że szanse przeżycia u boku takiego samca diametralnie rosną, nawet jeżeli nie trzeba już polować na mamuty to pierwotne instynkty zostały. Panie podświadomie czują, że ktoś otyły nie upoluje zwierza na kolacje żeby nie zdychać z głodu dlatego zawsze wybiorą kogoś wysportowanego i z takim pójdą do łóżka. Rozmiar penisa jest bez znaczenia w tym wypadku. One po prostu patrzą na główne dwie cechy: sprawność fizyczną oraz dominację (charyzmę) w przypadku dominacji pierwotne instynkty mówią im,że czym większy facet (wzrost ale nie tylko) jest kimś kto panuje nad sytuacją i zapewni większą szanse przeżycia jej oraz potomstwu. 

 

Jak kobieta interesuje się mężczyzna a ma dużą chcice to faktycznie może pomyśleć w drugim etapie: kurde skoro gość jest duży to pewnie ma dużego to dodatkowy atut ale to dopiero po tym jak przejdzie powyższe testy (etapy). 

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adrianoob napisał:

Dobra nie ważne, nie ma co o tym pisać.  Tak się od wielu lat zastanawiałem po prostu. 

Wiedziałem że panie się bardzo ślinią do sterydowych pakerów z siłowni i mnie to zastanawiało czy one wierzą w ich 30cm kutangi czy o co chodzi.

 

Myślałem sobie że widzą mega umięśnione  ciało Adonisa to myślą sobie że kutas też mega ogromny i wytrzymały,  dobrze przetrzepie dupę.

 

Było już wiele razy czemu się ślinią do ww. osobników.

Nie chodzi o kutasa, tylko o poczucie siły i dominacji, hierarchię społeczną, męskość, etc.

 

Wiele kobiet zakłada, że 190 cm 100 kg paker to:

 

-dominujący w stadzie

-dominujący w łóżku (ostry wyrżnie, zedrze bieliznę etc.),

- pewny siebie,

- dominujący w związku,

- naturalny lider

etc, etc.

 

No i chyba dosyć często wyobrażenie pokrywa się z rzeczywistością.

 

 

 

Edytowane przez darktemplar
multipost
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, darktemplar napisał:

Było już wiele razy czemu się ślinią do ww. osobników.

Nie chodzi o kutasa, tylko o poczucie siły i dominacji, hierarchię społeczną, męskość, etc.

 

Wiele kobiet zakłada, że 190 cm 100 kg paker to:

 

-dominujący w stadzie

-dominujący w łóżku (ostry wyrżnie, zedrze bieliznę etc.),

- pewny siebie,

- dominujący w związku,

- naturalny lider

etc, etc.

 

No i chyba dosyć często wyobrażenie pokrywa się z rzeczywistością.

 

 

 

Ja to moją panią też lubię podduszać czy za włosy ciągnąć, ogólnie tak ostrzej. Jednak gdy ona zaczyna już jęczeć te swoje ooo uuuu oooo i inne przez dłuższy czas jak tak jęczy to wtedy już nie mogę dłużej wytrzymać i się spuszczam.

 

Też tak macie? Że jak już jęczy czy krzyczy pani to dochodzicie wtedy dość szybko? Mnie to jakoś wtedy może podnieca maksymalnie  czy coś, nie wiem jak to wytłumaczyć. Wiem tylko że gdy mega jęczy to wtedy ja dochodzę szybciej niż gdy jest cicha w miarę podczas seksu. 

Też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, GriTo napisał:

Kolega 175 cm wzrostu miał długość 25 cm lecz tracił przytomność gdy miał nastąpić wzwód wynikiem odpływu krwi z mózgu do prącia.

O kurde... szkoda chłopa serio.  Czyli co on nie może uprawiać seksu bo za każdym razem mdleje? Czy tylko czasem?

 

Kurde w takim razie nie warto mieć do kolan kutangi, lepsze te kilkanaście pospolite na to wychodzi...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Adrianoob napisał:

O kurde... szkoda chłopa serio.  Czyli co on nie może uprawiać seksu bo za każdym razem mdleje? Czy tylko czasem?

 

 

Moze bzykac z aparatem do transfuzji , sex w plenerze odpada. Wide ze sie  mocno nakrecasz kolego .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś @Mosze Red udzielił obszernego wywiadu na czacie, na temat długości penisów i ich średnich w różnych zakątkach świata. Z tego co kojarzę, to dla Polaków, to jest jakieś 14 z groszem, także... Albo bracia samcy zawyżają nam średnią, albo mierzą od kakaowego oka. 

 

Ps. Uprzedzając pytania o mojego siura.

 

Może jest nie za długi, ale za to cienki... ;)

Edytowane przez prod1gybmx
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, prod1gybmx napisał:

Kiedyś @Mosze Red udzielił obszernego wywiadu na czacie, na temat długości penisów i ich średnich w różnych zakątkach świata. Z tego co kojarzę, to dla Polaków, to jest jakieś 14 z groszem, także... Albo bracia samcy zawyżają nam średnią, albo mierzą od kakaowego oka. 

 

Ps. Uprzedzając pytania o mojego siura.

 

Może jest nie za długi, ale za to cienki... ;)

Też mi się wydaje że zawyżają chłopy tu nieźle.  Ja się mieszczę w średniej 14cm więc spoko. Może i 15 by się uzbierało jakby jakoś pokombinował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji dyskusji o długości przyrodzenia wyjaśnię wam czemu mamy tak mało pań w zawodach technicznych i naukach ścisłych. 

 

To wasza wina! 

 

Kobiety słuchają waszej nawijki, a później wszystkie myślą, że 20 cm to tyle:

 

54039061.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.