Skocz do zawartości

Górnik, który miał bić penisem po twarzy kolegę z pracy, został zwolniony


Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie, że art z g.w. jednak na tyle niecodzienny, że postanowiłem zalinkować:

 

Cytat

O zdarzeniu jako pierwszy poinformował portal rybnik.com.pl. W ruchu Chwałowice KWK ROW kilkaset metrów pod ziemią miało dojść do napaści na tle seksualnym na jednego z górników.

Z relacji jednego z pracowników kopalni wynikało, że szykanowany mężczyzna miał być przytrzymywany przez jednego z napastników, a drugi miał go uderzać penisem po twarzy.

 

Całość na:

 

https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,26553470,gornik-z-kwk-chwalowice-ktory-mial-bic-penisem-po-twarzy-kolege.html

 

Dobrze, że napastowany uniknął eskalacji sytuacji, bo byłoby fedrowane. ?

Ale i tak musiał przeżyć szok.

 

Zastanawiające, czemu tak go załatwili - takie zajście bardziej kojarzyłoby się z kryminałem kilka dekad temu, nie z kopalnią.

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Patologia i mam nadzieję, że typ się nie straumatyzuje na długo po tym zajściu, jednak internet jest jaki jest i powstają już memy związane z tym zdarzeniem, mimowolnie się uśmiechnąłem:

 

comment_1606551031jL51cqIeZ3iZyjIIP7zHux

 

Jeszcze przypomniała mi się parodia okładki Zięby, który ma wykształcenie górnicze - "Ukryte terapie, tego ci lekarz nie powie"

 

comment_RdhrxXnUBQ2nUocNUFZUlkz2sQAV5LYy

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie popieranie homofobicznych zachowań w wyborczej? ?

Przecież ten górnik tylko eksponował swoją nieheteronormatywną seksualkność/uświadamiał kolegę jak wygląda prawdziwa nowoczesna liberalna męska miłość. Powinien zostać mianowany antyfaszystą roku i bohaterem walki o prawa mniejszości seksualnych.

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostactwo i patologia. Margines. Był to górnik, a mógł być budowlaniec, kierowca tira w lesie, bankowiec po whisky i kokainie podczas imprezy u siebie w domu. Mam nadzieję, że ekshibicjonista trafi na zawodnika, który szybko go wyjaśni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga mnie rozbawił komentarz pod artykułem, właśnie o tej sprawie, jak czytałem, że kopać węgiel nabiera nowego znaczenia. Teoria homo kopalni i w ogóle. Jedno takie wydarzenie i już górnictwo może być skończone w oczach społeczeństwa. Liczę na efekt motyla. Chciałbym, żeby zrobili śledztwo. Podejrzewam, albo mam przekonanie graniczące z pewnością, że to nie jest jednostkowy przypadek takiego traktowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po górnikach nie można się wiele spodziewać. To prostactwo od najprostszej roboty.

 

17 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Z relacji jednego z pracowników kopalni wynikało, że szykanowany mężczyzna miał być przytrzymywany przez jednego z napastników, a drugi miał go uderzać penisem po twarzy.

Konfident, 2 gejów do paki. Ciekawe czym zawiniła. Bo jak niczym to pewnie nie był pierwszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, somsiad napisał:

Dobrze, że koleś który był ofiarą zdarzenia nie bał się łatki 'konfidenta' i że poszedł z tym wyżej. Cyk i emeryturka górnicza dla tego debila poszła się jebać :D. Co za patologia.

Jeszcze bym się nie zdziwił, gdyby było na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Po górnikach nie można się wiele spodziewać. To prostactwo od najprostszej roboty.

No tak, kwestia czasu, zanim następny górnik wysmaga kolegę kutasem. Wszak to prostactwo od najgorszej roboty, a napaści seksualne nie mają miejsca w innych środowiskach zawodowych.

Człowieku, zanim coś napiszesz, to pomyśl, nie bądź jak to prostactwo, udowodnij, że nie jesteś aż tak głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.