Skocz do zawartości

Beciaki


Chadernest

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Anonim84 napisał:

Wczoraj wszedłem na live tej pani, wchodząc akurat na YT i mnie przeraziły komentarze tam.

 

Spermiarstwo i cucki. Proste. Dlatego pisałem - chcecie Ukrainkę, Białorusinkę czy Erazmuskę z innego kraju - nie ruszać bab, które w Polsce są dłużej niż kilka miesięcy bo już będą "zepsute"... Połączenie zachodniego cuckoldztwa + kult 'Matki Polki" jest ultra niszczący dla zwykłych facetów i ego kobiecego.

 

BTW - ona jest tak strasznie przeciętna z urody - tam są filmiki u niej na kanale z mniejszą ilością makijażu i ubraną normalnie - 5-6/10 a spermiarstwo ją zalewa falą komci i ego skacze. I jeszcze jedno - dla mnie to dno aby tak pluć na swój własny kraj jak ona. To jest ta sama liga co p0lki wyśmiewające polską flagę oraz pieprzące dyrdymały o Alladynie z 1001 nocy z Turcji :D

 

Następna jest Tatti Nizovaya - Ukrainka z YT co siedzi w Olsztynie obecnie, na Tinderze i Badoo ją możecie wyhaczyć - dziewczyna ma kanał na YT - na początku naprawdę dobrze się to oglądało ale potem.. "jaka Ty jesteś piękna i cudowna" etc. i też jej odwaliło. Z nią też występował Rusłan - fajny, zwykły, chłopak z Ukrainy. Zainteresowanie u Polek - 0 - sama Tatti było widać jak nim gardzi, a ziomek jest w porządku... Aż się to przykro ogląda.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, niemlodyjoda napisał:

BTW - ona jest tak strasznie przeciętna z urody - tam są filmiki u niej na kanale z mniejszą ilością makijażu i ubraną normalnie - 5-6/10 a spermiarstwo ją zalewa falą komci i ego skacze.

 

Następna jest Tatti Nizovaya - Ukrainka z YT co siedzi w Olsztynie obecnie, na Tinderze i Badoo ją możecie wyhaczyć - dziewczyna ma kanał na YT - na początku naprawdę dobrze się to oglądało ale potem.. "jaka Ty jesteś piękna i cudowna" etc. i też jej odwaliło. Z nią też występował Rusłan - fajny, zwykły, chłopak z Ukrainy. Zainteresowanie u Polek - 0 - sama Tatti było widać jak nim gardzi, a ziomek jest w porządku... Aż się to przykro ogląda.

 

 

Też mnie to zdziwiło. Irena tak powyżej przeciętnej, figura fajna. Ale komentarze jakby to była 9/10 co najmniej. Ostro przesadzone. Normalna dziewczyna, niebrzydka i tyle.

 

Chłopak widać, że sympatyczny i pewnie zbyt miękki. Coś tam kuma, że SMV Ukraińców jest niskie, a do tego jest miłym chłopakiem, więc ma bardzo ciężko.

 

Nic dziwnego, że im odwala. Wystarczy, że wstawią jakieś słodkie pierdy, jaka Polska jest fajna. Umalują się, pokażą kawałek dekoltu. Pogadają łamanym polskim i już mają dużą atencję i kasę. Proste? Proste. To czego chcieć więcej?

Edytowane przez Anonim84
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beciaki służą do wykorzystywania. Oto przykład z wczoraj. Spotkanie ze znajomym typowy "chad". Byłem świadkiem rozmowy, która wywiązała się między nim a jego kobietą. Mianowicie jego kobieta ma przyjaciela mechanika, który mocno liże jej pupkę i naprawia auta po kosztach licząc wiadomo na co. I tak powiedziała swojemu przyjacieloowi beciakowi by zakonserwował jej auto z tym, że auto to nie było jej a chada :D. Mówi tak do swojego chada no on zrobi do dla mnie za darmo albo tanio także spoko nie martw się kochanie. Do tego służą beciaki. Z resztą ja sam ostatnio spotkałem się z panną ;p drugie spotkanie odwołane godzinę przed rzekomo chora. Wiadomo o co chodzi :D. Mówię dobra zlewam temat. Oczywiście pod koniec dnia masa tekstu czemu się nie odzywam itp. Chwilę pogadałem może za dużo napisałem :D i stwierdziła, że życzy mi dobrego i, że się zawiodła na mnie. Odpisałem również wszystkiego dobrego i zlałem. To był błąd bo później masa tłumaczeń i całego pierdololo. Teraz wiem, że mogłem odpisać "tak przepraszam kochanie bardzo, zakochałem się w Tobie od pierwszego bla bla bla." za pewne wtedy miałbym spokój a teraz sytuacja odwrotna do zamierzonej. Beciak to stan umysłu i tyle. Można nie wiedzieć mając lat 20 jak to działa gdy człowiek wychowany w chujowym feministycznym kapsku ale mając lat 30 i oczy zalepione różową grotą to już dramat.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.11.2020 o 12:51, BlacKnight napisał:

Świata sam nie zmienisz, nie próbuj bo stracisz tylko czas.

Dobrze prawisz, albo będziesz miał taki przypadek jak ja miałem, że jeden koleś za powiedzenie prawdy  w tym przypadku o PiSie i okrągłym stole wystartował do mnie z pięściami, czy jak skrytykowałem antife publicznie to samo, tez mnie chcieli bić, zapytałem tylko o Islam, jak oni to godzą, chcą ich wpuszczać, w Islamie jak dojdą do władzy często zdarzało się, że podrzynali takim ludziom gardła, którzy zdradzali własny naród, religię etc... Albo pytałem, czy reparacje wojenne, tutaj niemiecka antifa przyjeżdża, ich politycy uczą nas człowieczeństwa, praworządności to jak być mądrym, nowoczesnym, a tutaj nie zapłacone reparacje wojenne. Praworządność niemiecką to odczuliśmy podczas w latach 39 -45.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, darktemplar napisał:

@Boromir Antifa bije po mordzie? Ja myślałem że wszyscy ich biją ☺️

Ja byłem sam ich cała grupa, więc jest różnica, zawsze silni, jak są w większej grupie przeciwko jednemu. Wetkałem kij w mrowisko mówiąc na ulicy im prawdę prosto w pysk.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2020 o 09:32, niemlodyjoda napisał:

Następna jest Tatti Nizovaya - Ukrainka z YT co siedzi w Olsztynie obecnie, na Tinderze i Badoo ją możecie wyhaczyć - dziewczyna ma kanał na YT - na początku naprawdę dobrze się to oglądało ale potem.. "jaka Ty jesteś piękna i cudowna" etc. i też jej odwaliło. Z nią też występował Rusłan - fajny, zwykły, chłopak z Ukrainy. Zainteresowanie u Polek - 0 - sama Tatti było widać jak nim gardzi, a ziomek jest w porządku... Aż się to przykro ogląda.

 

Po tym materiale na yt nie uważam, że typiara ziomkiem gardzi. On robi bardzo dobre wrażenie, nic do niej nie simpuje, wydaje się pewny siebie, radosny i odważny. Przypominam, że postawiony jest przed kamerą. Widać że koleś na serio nie wie dlaczego p0lki nie są nim zainteresowane a koleżanka ma duże zainteresowanie. Jest mega naiwny i nie wie zupełnie jak świat funkcjonuje. Ona natomiast przerobiła już nie jednego i teraz na yt ściemnia że nie czai o co chodzi w relacjach damsko męskich XD Jeśli mówi prawdę, że musiała na randkach płacić 50/50 to jest jeszcze nadzieja w polskim narodzie, chociaż się spodziewam że to same czady z którymi się spotykała więc innego scenariusza i tak nie ma. Tatti jest przeciętna+, nie można powiedzieć że jest nieatrakcyjna.

 

Tutaj tego nie muszę tłumaczyć, bo wiecie jak hipergamia funkcjonuje. Polak za granicą na zachodzie też ma przejebane jeśli chodzi o dziewczyny. Jest z kraju biedniejszego, gdzie najpopularniejszy mem to nieporadny Janusz albo złodziej passatów, na początku przygody pewnie nie zna języka itp. Tymczasem laska nie musi nic, ani znać języka, ani być nie wiadomo skąd, jeszcze dochodzi obraz polki słowianki dziewicy i generalnie jest już w społeczeństwie ustawiona od pierwszego dnia. Ten sam schemat jest w przypadku ukraina-polska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie lubią atencję. Niektórzy bardziej, niektórzy mniej, ba, niektórzy nawet jej nie lubią. Grunt to odpowiednio ją dawkować lub stosować tylko wtedy, gdy wyda nam się to potrzebne; lub nie stosować wcale. Podziwianie kogoś za to, że po prostu istnieje jest bardzo nie na miejscu. Ludzie robią się próżni, bo nie musząc robić nic (chociaż kobiety muszą się umalować, a i niektóre pójść na siłownie), aby otrzymać nagrodę.

 

Moją ulubioną grupą śliniącą się do Pańć pozostają wszelacy robotnicy, którzy wykonują jakąś robotę na mieście i spod wąsa, a znad piwnego brzucha, puszczają te wiązanki w stronę każdej atrakcyjnej kobiety.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.