Skocz do zawartości

Zdrowie przede wszystkim


Paulo_Stones

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Od dłuższego czasu staram się do kwestii damsko-męskich podchodzić profesjonalnie. Otóż ostatnio trafiłem na screen'a z jakiejś kobiecej grupy, gdzie panie wymieniały się doświadczeniami na temat tego ilu to już partnerów seksualnych miały oraz w jakim wieku osiągnęły taki "wynik". Powiem szczerze - wspomniana ankieta mnie po prostu rozbroiła. Niektóre kobiety/dziewczyny mogły się "pochwalić" kilkunastoma partnerami nie osiągnąwszy nawet 18 lat.

Do meritum, zawsze jak zaczynam rozwijać jakąś relację z płcią przeciwną stawiam jasny warunek. Ten warunek to wykonanie pakietu badań pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową (np. HIV, czy kiła). O ile ja nie widzę w tym nic złego, o tyle panie przywołują argumenty typu "Nie ufasz mi?", czy "Ale przecież ja jestem zdrowa". Tak, nie ufam i nie wierzę. Dodam, że ja ze swojej strony wykonałem takie testy i nie mam nic do ukrycia, w kwestii zdrowia, przed partnerką.

Pytanie do was, podchodzicie do problemu podobnie, czy raczej nie jest dla was to istotne?

To mój pierwszy temat, dlatego proszę o wyrozumiałość.

 

Pozdrawiam,

Paweł

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh, powiem tak. Podejście masz w pełni dojrzałe, tylko ono takie jest między nami facetami. Z kobietami będziesz miał pod górkę, bo kobiety to emocjonalne lawirantki z natury, więc będziesz musiał przejść przez ścianę histerii i wywalania kota ogonem jak będziesz żądał czegoś takiego (co nie oznacza, że tak być nie powinno). Sam jestem ciekaw, ile taką metodą można jednak kobiet poderwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.11.2020 o 13:59, Paulo_Stones napisał:

zawsze jak zaczynam rozwijać jakąś relację z płcią przeciwną stawiam jasny warunek. Ten warunek to wykonanie pakietu badań pod kątem chorób przenoszonych drogą płciową (np. HIV, czy kiła).

Brawo. Bądź w tym konsekwentny. Choć nie będzie łatwo o zrozumienie. 
 

18 minut temu, Adrianoob napisał:

ale z babami to się nie uda

Może czas się przerzucić? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam z tym problem i boje się o takie rzeczy  , i nawet jedna co pukałem udało mi się nakłonić żeby zrobiła test.  Ale dużo lasek pukam w gumce i tez maja fochy bo mówią ze biorą tabletki . Na forum o HIV wyczytałem ze w gumce nie ma ryzyka także w gumce jest Ok . A jak nie chce to tylko lachę niech robi a ty jej minete lub masaż itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seks dla kobiet jest tak powszechny jak nigdy dotąd tylko z odpowiednia grupą samców.  
 

Masz zdrowe podejście, ale tak to tylko się na wkurzysz i nic nie podupczysz chyba ze znajdziesz jakiegoś rozjechanego kamaza co będzie chciała sobie zrobić badania, bo nie wie ile miała już partnerów.  
 

HIV ma bardzo proste początkowe objawy, ale zeby się zarazić to musisz chyba ruchać nie wiem kogo albo co i to bez gumy. Na forum garso był temat, że była  jedna diva co częstowała świadomie hivem. Generalnie z tego forum z divami tez możesz poczytać, bo tam tez się wypowiadają specjalistki od tych tematów.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powerade napisał:

A jak nie chce to tylko lachę niech robi a ty jej minete lub masaż itp

Mineta to też ryzyko HPV lub raka gardła dla faceta (przypadek np. Micheala Douglasa).

 

Przy badaniach na weneryki trzeba wziąć pod uwagę też okienko serologiczne.

W dzisiejszych czasach przy obecnej świadomości i ściemnianiu młodszych to łatwiej będzie dostać sfałszowany raporcik na odczepnego.

Będziesz pannie robił wywiad po peselu?

 

W dniu 29.11.2020 o 13:59, Paulo_Stones napisał:

O ile ja nie widzę w tym nic złego, o tyle panie przywołują argumenty typu "Nie ufasz mi?", czy "Ale przecież ja jestem zdrowa"

Powinieneś się cieszyć - masz już sposób, jak zrobić odsiew. Seks to zawsze ryzyko (może być ciąża, guma pęka..itd), wpadłbyś z taką i co dalej?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, heavy27 napisał:

Na mnie jedna się obraziła, że gumę zakładam

 

11 godzin temu, powerade napisał:

 tez maja fochy bo mówią ze biorą tabletki

A fe!

Takie panie to chodzące potencjalne nosicielki wirusów, bakterii i grzybów.

 

Ruchacie je, chcecie im robić minetki, a boicie się noszenia maseczek na buzi.:D

 

 

 

 

Edytowane przez Brat Jan
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.