Skocz do zawartości

Nie wiem co i jak o tym myśleć


Danny

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, nihilus napisał:

 

Chwalenie się jest po to, aby podbić sobie ego, pochwalić się przed znajomymi jaka to ona jest zajebista i jak się świetnie bawi oraz po to, aby Tobie było łyso patrząc na to wszystko.

Bądź ponad to. Urwij kontakt i nie zaglądaj na jej media społecznościowe.

Normalnym kobietom wystarczy rozstanie. Gówniary muszą pokazywać swoją siłę, abyś Ty czuł, że straciłeś okazję życia, a ona jest królową życia! Klasyka, jeszcze się odezwie i zapyta co u Ciebie, jeszcze będzie robić Ci naloty i opierdalać pałę o 5 nad ranem , a gdy Ty już będziesz myślał o nas (braciach jako zgorzkniałych frajerach) i że właśnie złamałeś antymaterię i przekroczyłeś rubikon to ona zada Ci ostateczny cios. Jeżeli będziesz miał farta to będzie to wyłącznie milczenie, jeżeli nie to to co teraz przeżywasz będziesz zerkaniem na słoneczko podczas zachodu słońca w ciepły letni dzień.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, nihilus napisał:

 

Chwalenie się jest po to, aby podbić sobie ego, pochwalić się przed znajomymi jaka to ona jest zajebista i jak się świetnie bawi oraz po to, aby Tobie było łyso patrząc na to wszystko.

Bądź ponad to. Urwij kontakt i nie zaglądaj na jej media społecznościowe.

Bardziej myślałem o tym aby dojebac właśnie zdjęciem że jestem w miejscu którego na pewno nie zna i z kimś kogo nie zna aby ją także zabolało.

5 godzin temu, KOmento napisał:

Normalnym kobietom wystarczy rozstanie. Gówniary muszą pokazywać swoją siłę, abyś Ty czuł, że straciłeś okazję życia, a ona jest królową życia! Klasyka, jeszcze się odezwie i zapyta co u Ciebie, jeszcze będzie robić Ci naloty i opierdalać pałę o 5 nad ranem , a gdy Ty już będziesz myślał o nas (braciach jako zgorzkniałych frajerach) i że właśnie złamałeś antymaterię i przekroczyłeś rubikon to ona zada Ci ostateczny cios. Jeżeli będziesz miał farta to będzie to wyłącznie milczenie, jeżeli nie to to co teraz przeżywasz będziesz zerkaniem na słoneczko podczas zachodu słońca w ciepły letni dzień.

Chyba że zagrać w jej gierki , wysyłać zdjęcia z nie znajomych jej miejsc z koleżankami których ona nie zna aby tzw,,ukuło,, a gdyby chciała zrobić o 5 nad ranem co piszesz , chętnie . Po wszystkim to samo co Ona ,, nie wiem co czuje , mam mętlik , pa ,, Jak uważasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danny bracie, wpisz sobie zawróciła mi w głowie, miałem podobny temat tutaj, Urwałem kontakt praktycznie od razu, na początku było cięzko, cały czas o niej myślałem itp

Cipa mi zawróciła w głowie ( walić to ona się umiała i lubiła to)


Narzuć sobie dużo zajęć, praca, sport, żebyś nie myślał o niej, o głupotach a będzie dobrze.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Danny Nie graj w babskie gierki bo ona sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem. Czy Ty nie rozumiesz, że o to jej chodzi? Ona w ten sposób dostanie atencję, którą karmi swoje ego.

 

Nosisz spodnie, a w spodniach cojones, wiec zachowuj się jak mężczyzna. Słuchaj co Ci bracia piszą i zlej ją, urwij kontakt. Właśnie to pańcię najbardziej zaboli i spowoduje zwarcie styków - że nie będziesz się odzywał, nie reagował na jej zaczepki, nie dawał atencji. Ona będzie widzieć, że nic dla Ciebie nie znaczy, idziesz dalej i masz ją w czarnej czeluści swojej tylnej części ciała.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Danny napisał:

Bardziej myślałem o tym aby dojebac właśnie zdjęciem że jestem w miejscu którego na pewno nie zna i z kimś kogo nie zna aby ją także zabolało.

Chyba że zagrać w jej gierki , wysyłać zdjęcia z nie znajomych jej miejsc z koleżankami których ona nie zna aby tzw,,ukuło,, a gdyby chciała zrobić o 5 nad ranem co piszesz , chętnie . Po wszystkim to samo co Ona ,, nie wiem co czuje , mam mętlik , pa ,, Jak uważasz ?

 

 

Chłopie po co przychodzisz tu po porady skoro bracia zwracali Ci uwagę na to, że masz poprawić post, przestać pisać w sposób nieprawidłowy a ty niczego nie poprawiłeś? Udajesz, że tematu nie ma (nie chodzi o główny post ale o te co piszesz teraz). Domyślam się, że tak samo podchodzisz do innych tematów w swoim życiu dlatego rady braci nic tobie nie pomogą bo jestem pewny, że ty i tak wiesz lepiej. Rada jest prosta dla Ciebie, jeszcze jesteś słaby psychicznie więc musisz zablokować ją wszędzie gdzie się da, starać się o niej nie myśleć, zająć swój umysł czymś bardziej pożytecznym niż myśleniem o złotej dziurze. Proponuję tobie na początek poprawić stylistykę swoich wypowiedzi. Jeżeli tak samo komunikujesz się na co dzień to ta panna od paznokci może faktycznie była szczytem twoich możliwości. W przyszłości obojętnie ile rad byś nie dostał a nie zmienisz siebie w kogoś wartościowego to nic nie da. 

Edytowane przez Jonash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/29/2020 at 3:46 PM, Danny said:

Przyszło co do spotkania ( bedac ciagle z tamta )

 

On 11/29/2020 at 3:46 PM, Danny said:

niby wszystko ok ale to czuc ze nie to

Pani X postąpiła względem Ciebie tak, jak Ty postąpiłeś z Panią Z - znalazła lepszą gałąź. Karma wraca, ding dong.

Jedyny dobry punkt - skoro już wiesz do czego Pani X jest zdolna, to zrozumiesz że nie warto się w to dalej pchać. Koniec kontaktu, szczególnie (!) jeśli nagle sama zechce wrócić, i zaoferuje od razu tyle seksu ile zechcesz, ale tylko bez zabezpieczenia. No chyba że lubisz wychowywać nie swoje dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Danny napisał:

Bardziej myślałem o tym aby dojebac właśnie zdjęciem że jestem w miejscu którego na pewno nie zna i z kimś kogo nie zna aby ją także zabolało.

Chyba że zagrać w jej gierki , wysyłać zdjęcia z nie znajomych jej miejsc z koleżankami których ona nie zna aby tzw,,ukuło,, a gdyby chciała zrobić o 5 nad ranem co piszesz , chętnie . Po wszystkim to samo co Ona ,, nie wiem co czuje , mam mętlik , pa ,, Jak uważasz ?

 Tak, najlepiej z Wałęsą i Zenkiem Marytniukiem na Wigilii u Ciebie!

Laska ma Cię w dupie, naprawdę. Mileczenie i nie dodawanie niczego na siłę to ma sens wtedy. Powroty nie działają kompletnie. To jakaś bujda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja mam teraz taką sytuację, ale trochę sam zjebaem przez totalną jazde na psychice przez inne problemy totalnie odjechałem, ale teraz jak sobie na chłodno to wszystko analizuje to u mnie od początku coś nie grało i wiedząc jakie ja miałem intencje a analizując wszystko na spokojnie to doszedłem że ona miała inne.

 

Z perspektywy czasu to bym kopnął w d4pe aż by do księżyca doleciała, sprawdź sobie ją a sie przekonasz że na 90% rumaka ujeżdża - jakąś lepszą partię która zapewni jej więcej,lepiej, mocniej i bezpieczniej. Jak laska nagle ma wywalone, jest chłodna itd no to nie dlatego że ma cie gdzieś tylko z innego powodu, lepsza opcja kochaniutki, jakiś mutant z prąciem z afryki wjechał na rejony to się jej zachłysneło, do tego dodać pieniążki, a przynajmniej wydaje mi sie ze w moim przypadku tak było ale twoj jest bardzo podobny do mojego.

 

Ja powiem tak, jestem młodszy bo mam 22 lata i 3 relacje za sobą w tym jedna ponad 2 letnią z kobieta o 2 lata starszą i osobiście nastepne 2 lata to chcę się bawić pipami, chciałbym teraz znaleźć jakąś laskę pobawić się i pójść dalej - oby karma nie istniała.

 

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 18.12.2020 o 20:56, kts16x napisał:

Ja mam teraz taką sytuację, ale trochę sam zjebaem przez totalną jazde na psychice przez inne problemy totalnie odjechałem, ale teraz jak sobie na chłodno to wszystko analizuje to u mnie od początku coś nie grało i wiedząc jakie ja miałem intencje a analizując wszystko na spokojnie to doszedłem że ona miała inne.

 

Z perspektywy czasu to bym kopnął w d4pe aż by do księżyca doleciała, sprawdź sobie ją a sie przekonasz że na 90% rumaka ujeżdża - jakąś lepszą partię która zapewni jej więcej,lepiej, mocniej i bezpieczniej. Jak laska nagle ma wywalone, jest chłodna itd no to nie dlatego że ma cie gdzieś tylko z innego powodu, lepsza opcja kochaniutki, jakiś mutant z prąciem z afryki wjechał na rejony to się jej zachłysneło, do tego dodać pieniążki, a przynajmniej wydaje mi sie ze w moim przypadku tak było ale twoj jest bardzo podobny do mojego.

 

Ja powiem tak, jestem młodszy bo mam 22 lata i 3 relacje za sobą w tym jedna ponad 2 letnią z kobieta o 2 lata starszą i osobiście nastepne 2 lata to chcę się bawić pipami, chciałbym teraz znaleźć jakąś laskę pobawić się i pójść dalej - oby karma nie istniała.

 

 

 

 

Obserwowałem jeszcze chwilę na insta to pokazywała że Ona ma znajomych ( z którymi nie widywala się bo miała zakaz od tamtego) . To co teraz robi mam w d*pie , to tylko o niej świadczy , skakanie z kwiatka na kwiatek czy inne zabawy . A Karma pewnie istnieje , i pewnie Ją dorwie lub ktoś tak samo potraktuje , wtedy będzie ,,on nie był taki zły i może się zakrece koło niego znowu ,,. Mi pomogły rozmowy z dobrymi znajomymi o tym a szczególnie dwie przyjaciółki . Zgodzę się z nimi że nic nie dzieje się z przypadku, masz po prostu kogoś poznać , na kimś się kurewsko przyjechać a ktoś ma zostać z Tobą na zawsze . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.