Skocz do zawartości

Zamarzające drzwi w aucie, coś zaradźcie


deleteduser90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie.

Przyszły mrozy a mi marzną drzwi w aucie peugeot z 1996 roku. Czasem nie mogę do niego wejść i muszę się namęczyć zanim otworzę. Czym by je nasmarować( uszczelki ) lub co zrobić żeby nie marzły. Auto stoi pod chmurką całą zimę.  Jakie macie sposoby na marznięcie drzwi?

 

Kolega mi doradził żeby wd40 przesmarować uszczelki i powinno pomóc. Muszę to zrobić  w dzień i zobaczę.  Może macie jakieś pomysły co by zaradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chyba zielony w temacie skoro takie pytania, względem tego nawet nie jestem pewny czy aby dobrze celujesz w uszczelki ? to może być również zamek zamarzający.  Spray do uszczelek czy tez do zamka kupisz u siebie w markecie

 

ps. ja jak nie mogłem otworzyć auta to się okazało że to chady próbowały po-prostu auto ukraść ....pewnego dnia im sie udało z pomocą salonu firmowego.

 

ta takie stare z 96 tez kradną na cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Everson napisał:

A nie możesz auta trzymać w garażu ?  

Kurwa jakbym miał garaż to bym raczej go tam trzymał prawda? Napisałem stoi pod chmurką, nie mam garażu...

20 minut temu, Staś napisał:

Kolega chyba zielony w temacie skoro takie pytania, względem tego nawet nie jestem pewny czy aby dobrze celujesz w uszczelki ? to może być również zamek zamarzający.  Spray do uszczelek czy tez do zamka kupisz u siebie w markecie

 

ps. ja jak nie mogłem otworzyć auta to się okazało że to chady próbowały po-prostu auto ukraść ....pewnego dnia im sie udało z pomocą salonu firmowego.

 

ta takie stare z 96 tez kradną na cześć

Nie jest to zamek bo nie zamykam auta nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi potrafią szyby bezramkowe przymarznąć XD Póki co jeszcze nie było wtopy żebym nie otworzył drzwi, ale już walczyłem żeby zamknąć.

W momencie otwarcia drzwi szyba idzie minimalnie w dół, następnie po zamknięciu wraca na swoją pozycję. Ostatnio jak był mróz to nie chciała wrócić i musiałem z nią powalczyć prawie z 5 minut. Na szczęście puściła. Ktoś ma na to patent? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, UncleSam napisał:

Mi potrafią szyby bezramkowe przymarznąć XD Póki co jeszcze nie było wtopy żebym nie otworzył drzwi, ale już walczyłem żeby zamknąć.

W momencie otwarcia drzwi szyba idzie minimalnie w dół, następnie po zamknięciu wraca na swoją pozycję. Ostatnio jak był mróz to nie chciała wrócić i musiałem z nią powalczyć prawie z 5 minut. Na szczęście puściła. Ktoś ma na to patent? 

Subaru Legacy H6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.