Skocz do zawartości

Optimus Prime

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam jego materiały, Spobodały mi się jego wyprawy na Białoruś, Ukrainę czy Tajlandię. Mówi czemu kobiety lecą na polaków z Filipin czy Tajlandii. Opowiada o tym że w sercu polacy tęsknią za swoją wschodnią duszą przyjeżdżając na Białoruś czuł się jakby u siebie. Ogólnie chłopak ma fajne przemyślenia I sposób postrzegania świata. Teraz się ożenił z Tajką zobaczymy w którą stronę pójdą jego idee ;)

 

Lwów jak tam jest naprawdę

 

Białoruś jak tam jest naprawdę

 

Moskwa jak tam jest naprawdę

 

Białoruś bez wizy

 

Filipiny jak tam jest naprawdę

 

Tailandia jak tam jest naprawdę

 

 

 

 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem jego filmiki z białorusi, a także o metodach manipulacji i perswazji w trakcie dyskusji, stworzył kilka dobrych materiałów na ten temat

na bazie namacalnych przykładów z życia publicznego, m.in. korwin vs tymochowicz, michalkiewicz vs wściekły tłum, bosak vs sikorski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, somsiad napisał:

Natknąłem się na kanał tego gościa parę lat temu. Miał parę ciekawych materiałów aż dziwne, że nie zwiększył popularności na youtube. Podobno ostatnio ożenił się z tajką i ma syna.

Tak to prawda ściągną ją do Polski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.