Skocz do zawartości

Wyprowadzka


mph25

Rekomendowane odpowiedzi

Aha, i załóż sobie alerty google na pracę, ogłoszenia ze specjalizacji, też zagraniczne. Zrób pod to oddzielnego maila. Od chuja zamówień tak ogarnąłem, dzięki alertom właśnie. Dostaniesz wszystkie ogłoszenia po słowach kluczowych, czy to na operatora, czy na samą branżę. Zobacz, alerty google. Proste narzędzie do konfiguracji. Koniecznie oddzielny mail, bo ci w chuj wiadomości przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam w wieku 20 lat, wyjechałem za granice, przez 3 lata zarobilem i kupilem wlasne mieszkanie w Polsce. ( Też przez toksycznego Ojca, alkoholika. Jak nie mieszkam z rodzicami czuje że relacja jakoś się poprawiła, lecz jakbym wrócił i mieszkał dalej z Ojcem, po tygodniu by były pewnie już awantury.) Teraz mam 2k na ręke miesiecznie, mieszkam w mieszkaniu bezczynszowym, takze oplacam tylko media, woda, prad gaz, ogrzewanie mnie troche duzo wychodzi. Ale ogolnie nie narzekam. Gdybym mial dziewczyne bylo by o wiele łatwiej ( rachunki na pol )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.