Skocz do zawartości

Książka: "Brudna Gra 2" premiera!


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

PREMIERA!!!

 

brudnagra2.png

 

Ta książka jest jak kolonoskopia. Nikt normalny nie raduje się wizją kilku metrów rurki w swoim tyłku, przez którą w nasze „wnętrze” zaglądają lekarze – ale trzeba to znieść, ponieważ takie badanie może ocalić nam życie, i oszczędzić nam miesięcy (niekiedy lat) obłąkanie bolesnego konania na onkologii.

Ja też chciałbym żeby świat był taki, jak jest nam przedstawiany w bajkach, które oglądałem będąc dzieckiem.

 

Chciałbym żeby lew bawił się i spał z malutką, bezbronną owieczką, a aligator uczył pływać małego jelonka, czule go przytrzymując by się nie utopił; chciałbym żeby wszyscy byli dla siebie mili, a ludzie traktowali się jak bracia i siostry.

 

Niestety, tak nie jest – świat to miejsce, gdzie rządzi egoizm, chciwość, nienawiść, kompleksy, złość i strach, a koszmarne wojny są wpisane od tysiącleci w naszą naturę i dzieje. To że ludzie milionami się mordują w bestialski sposób, nikogo w sumie już nie dziwi.

Skoro tak jest, nieznajomość zasad „brudnej gry” prowadzi do tego, że zły człowiek te zasady „intuicyjnie” zna, a Ty – mam nadzieję że dobry człowiek – ich nie znasz, bo wierzysz w bajki.

 

Niewiedza sapera na polu minowym kończy się kalectwem, a niewiedza odnośnie życiowej gry, kończy się alkoholizmem, więzieniem, obrażeniami ciała, bankructwem i wielką ilością bólu psychicznego. Jeśli chcesz żyć – i to żyć dobrze, musisz wiedzieć w co grają ludzie, i jakie są zasady i prawidła tej gry. W tym celu nie musisz doświadczać strat i bólu, by się uczyć – wystarczy kupić „Brudną Grę” i po prostu przeczytać to, co trzeba wiedzieć.

 

Tu Państwa zdziwię – książkę czyta się szybko i przyjemnie, mimo brutalności którą emanuje. Książka jest jak rajdowy samochód – spartański, surowy i brutalny, ale dający wiele męskiej satysfakcji.

 

Dostępna w formatach:  [PDF, EPUB, MOBI]

 

Zapraszamy do sklepu: https://samczeruno.pl/sklep/downloads/brudna-gra-2/

  • Like 7
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, KOmento napisał:

Czym się rózni od 1-szej?

 

Pierwsza część była praktycznie cała poświęcona naszym kochanym paniom i niebezpieczeństwom, które się z nimi wiążą w dzisiejszym świecie.

 

Druga jest poświęcona największym życiowym błędom jakie można popełnić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KOmento napisał:

Czym się rózni od 1-szej?

 

Czym się różni windows 98 od windows 7?Czym golf MK2 od MK6?

 

Jest bardziej aktualna i na czasie oraz spełnia oczekiwania współczesnych klientów :)

 

Kupujcie chłopy bo warto !

Edytowane przez Adrianoob
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa gdyby te wszystkie cuda były w formie papierowej....

 

Powinniście normalnie ogłaszać nabór zaliczek i informować. Za wczasu, że np. druk nastąpi dopiero jak uzbieramy zamówienie na 200 czy 300 książek. 

 

Zaliczka dajmy na to 50zł.

 

Nawet jakby przyszło z rok poczekać aż zapełnicie listę to chuj, dziada z siebie robił nie będę mogę zapłacić i poczekać.

 

Pytanie ile osób by poszło na takie rozwiązanie i nie płakało po miesiącu/ pół roku czekania, że dalej nie ma książki. No i jaki jest próg opłacalności ( mam na myśli ile najmniej się opłaca drukować).

 

Ja bym na dzień dobry wziął 2 brudne gry i wszystkie 3 poradniki prawne. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby  uniknąć powtarzających się pytań. 

 

Książka ma ponad 220 stron (PDF), czyli jest ciut grubsza od pierwszej części, która miała 190 stron.

 

Spis treści, żebyście mieli pojęcie co znajdziecie w środku:

 

Wstęp Marka Kotońskiego.............................................................. 5
Wstęp Mosze Rotholtza................................................................... 7
Mina pierwsza. Mit równości....................................................... 11
Mina druga. Pożyczanie pieniędzy i dóbr materialnych.......... 31
Mina trzecia. Samotne matki......................................................... 47
Mina czwarta. Przejęcia majątku.................................................. 73
Mina piąta. Wybór partnerki...................................................... 107
Mina szósta. Nie oceniaj!............................................................. 175
Mina siódma. Grzechy główne i ich konsekwencje................. 185

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, yrl napisał:

No wreszcie jest format MOBI ? 

 

Tak, pamiętałem, że "ktoś" wspominał i zamówiliśmy wersję MOBI u pana od składu :)  

 

Postaramy się ogarnąć pozostałe tytuły w MOBI w tym miesiącu.

 

52 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

Kurwa gdyby te wszystkie cuda były w formie papierowej....

 

Prawie wszystkie książki były w formie papierowej, tyle że nakłady się wyprzedały.

 

Nawet były dodruki w swoim czasie.

 

Tutaj nie chodzi o zaliczki, tylko o to, że teraz mamy z tą epidemią cyrki, kolejki na poczcie, opóźnienia w przesyłkach, kurierzy nie przyjeżdżają na umówioną godzinę itp.

 

Więc to jest całkowita dezorganizacja wysyłek i strata czasu dla Marka. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red 

 

Nie zwiedzam jakoś namiętnie sklepu a szczerze mówiąc to nie byłem w nim kilka dobrych miesięcy ale :

 

- brudna gra 1 z tego co pamiętam tylko elektronik.

 

- dwójeczka też elektronik ale to dopiero wyszło i wyjaśnione pandemią więc nie uwzględniam.

 

- z poradników prawnych tylko rozwodowy był w formie papierowej w dodatku bardzo eleganckiej ( niepotrzebnie moim zdaniem zawyżającej koszt jeśli mogę dodać) zaś reszta tylko elektroniki a pamiętam bo wiele razy właziłem na sklep poszukując właśnie tych trzech w papierze.

 

Więc może przegapiłem ale to tyle co pamiętam z poszukiwania interesujących mnie tytułów w papierze.

 

No nic może jak już Kaczyński skończy robić pały w synagodze i poluzują Julki i plandemię to wreszcie da się kupić papier. 

 

Bo papier to prawie jak złoto!!

 

ps. Jeśli mogę coś doradzić powinniście poprawić akcje marketingową. 

 

Niektórzy robią sobie zwyczajnie odmuły od forum z zamiarem wrócenia po jakimś czasie ale na swoje Meile wchodzą ciągle.

 

Użytkownicy forum aktywni i nie  powinni dostawać coś w rodzaju newsletter na Meile.

 

Sprawdzam odebrane i spam i nic nie ma. Nie docieracie w ten sposób do całej masy ludzi, która ma albo odmułe albo na stałe odeszła z forum ale sympatyzują z retoryką Marka nadal, być może już mają jakiś tytuł, kupiliby następny ale musicie się im przypomnieć. Bo sami w trakcie obiadu czy jazdy rowerem nie pomyślą " hmm może poradnik lokatora jest już w papierze??". To tak nie działa, trzeba się im trochę narzucić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Król Jarosław I napisał:

z poradników prawnych tylko rozwodowy był w formie papierowej

Były wszystkie trzy. 

 

Tyle, że rozwodowy był sprzedawany indywidualnie oraz jako element zestawu trzech.

 

Pozostałe książki też były ale tylko w zestawach. 

 

Jak dobrze pamiętam tylko "Jak zabezpieczyć majątek" nie została wydrukowana (nie jestem na 100% pewien).

 

Marek ma specjalną półeczkę gdzie leżą wydane książki, jak będziesz na strimie poproś to zaprezentuje co było wydane w papierze.   

 

6 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Użytkownicy forum aktywni i nie  powinni dostawać coś w rodzaju newsletter na Meile.

 Dostają jeśli wyrazili zgodę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mosze Red napisał:

Wstęp Marka Kotońskiego.............................................................. 5
Wstęp Mosze Rotholtza................................................................... 7
Mina pierwsza. Mit równości....................................................... 11
Mina druga. Pożyczanie pieniędzy i dóbr materialnych.......... 31
Mina trzecia. Samotne matki......................................................... 47
Mina czwarta. Przejęcia majątku.................................................. 73
Mina piąta. Wybór partnerki...................................................... 107
Mina szósta. Nie oceniaj!............................................................. 175
Mina siódma. Grzechy główne i ich konsekwencje................. 185

Zadam więc inne - Czy dwójka to ulepszona wersja 1 ? 
Inaczej mówiąc czy 2 zawiera również informacje z 1 ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione, dobrze że daliście reklamę na forum. Btw na stronie strefasamca jest ikonka youtube która ma błędny adres, nie prowadzi na Radio samiec 2. Przy okazji warto poruszyć temat wczorajszego wejścia w życie ustawy antyprzemocowej tzn przemoc owej wobec mężczyzn. Jakieś nagranie o tym razem z promocją książki jakie jest ryzyko w nowych warunkach dla mężczyzn miałoby sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spitfire napisał:

Zadam więc inne - Czy dwójka to ulepszona wersja 1 ? 
Inaczej mówiąc czy 2 zawiera również informacje z 1 ?

 

Nie jest ulepszoną wersją, nawiązuje w niektórych miejscach do jedynki, ale omawia inną grupę problemów. 

 

To jest drugi tom cyklu. Jeśli czytałeś jedynkę, wystarczy porównać tytuły rozdziałów żeby wiedzieć, iż nie mamy do czynienia z tym samym. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.