Skocz do zawartości

Nasze mikroskopijne zwycięstwo


absolutarianin

Rekomendowane odpowiedzi

Klub założony:

 

 

Zapraszam wszystkich, którzy chcą podyskutować na moje tematy, zdobyć informacje bez uprzedzeń, głupich docinków, szydery i hejtu. 

 

Można też poobserwować walkę, jak ktoś jest na colosseum, a przynajmniej jej pierwszą rundę, bo na więcej dzisiaj pewnie się nie zdobędziemy:

 

 

Żegnamy reklamy.

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/3/2020 at 1:50 PM, niemlodyjoda said:

Przecież tu na forum jak i na kobiecych forach jest pełno historii pt. "mąż mnie nie pociąga" vel "żona powiedziała, że jestem nieatrakcyjny". Po co oszukiwać? Żeby sobie bankomat zapewnić na całe życie?

Gardzę takimi ludźmi.

 

Pkt 1. Dla mnie jak nie ma seksu to nie ma związku.

 

Raczej (wspoł)bankomat na gniazdo. Kobiety standardowo nie maja takiego popędu jak mężczyźni, zwłaszcza po dziecku (nowy obiekt do kochania) wiec rezygnacja ze współżycia częstokroć przychodzi im z łatwością. Co mogą zrobić mężczyźni żeby się przed tym z góry ochronić. Ano nie żenić się. Łatwiej się wtedy rozstać w razie szlabanu na cipkę (patrz pkt 1).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Colemanka napisał:

Pkt 1. Dla mnie jak nie ma seksu to nie ma związku.

Co rozumiesz przez seks? Musi być penetracja penisem czy wystarczy dobra minetka, zabawki, petting i ogólnie atmosfera? Zostałem dzisiaj zainspirowany do tego pytania.

 

 

Edytowane przez Ksanti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, Ksanti said:

Co rozumiesz przez seks? Musi być penetracja penisem czy wystarczy dobra minetka, zabawki, petting i ogólnie atmosfera?

 

Kiedyś mi się wydawało, że penetracja ale zmieniłam zdanie. Każdy sam ocenia, co rozumie przez uprawianie seksu. Jedynym warunkiem w tym moim twierdzeniu jest udział 2 osób.

 

10 minutes ago, Ksanti said:

Zostałem dzisiaj zainspirowany do tego pytania.

 

Zainspirowany w jaki sposób? Przez kogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.