Skocz do zawartości

Seks - na której randce?


tamelodia

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Anastazja napisał:

A czemu Ci tak bardzo zależy żeby zobaczyć przecież tam u Ciebie kolejka do ssania 

 

Chcę wiedzieć co stracić mogę, a jak będziesz grzeczna to dam Ci posmakować prawdziwego samca i obiecuję nie trysnąć po oczkach :)

Edytowane przez KOmento
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej opinii najlepiej iść wtedy kiedy wiesz, że facetowi zależy i ty tego chcesz. Życie w sumie pisze swoje scenariusze, kim ja czy ktoś z forum jest żeby mówić co masz robić. Są faceci z różnym podejściem ale uważam, że jak się pójdzie za szybko łatwo się pomylić co do człowieka. Faceci mogą mówić różne piękne rzeczy na początku by zaliczyć. Czasem trafisz fajnie, kiedy indziej nie. Dlatego lepiej podchodzić z rozwagą i się nie spieszyć. Z mojej perspektywy miesiąc to jest minimum żeby  ocenić czy jest nam chodź trochę po drodze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, tamelodia napisał:

@darktemplar oczywiście :D tylko nie jestem zainteresowana chadami, a oni mną :D

Niemożliwe że chady Cię nie interesują ☺️

A ile nasz lat bo chyba nie odpowiedziałaś...

W młodym wieku większe się podchody robi, po przekroczeniu ściany kobieta już się tak nie spina ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, KOmento napisał:

Gdy jakaś knajpa jest długo zamknięta to już zapomina się, że warto do niej wpaść i wręcz omija się ją w planach. A nawet jak się otworzy to i tak się traci jakoś ochotę.

czuć, czuć.... tu nie chodzi o to jak się ona czuje, jak koleś to frajer co da się wziąć czekaniem na dupę to i tak go rzuci, a jak to samiec alfa co rucha panienki to też źle.

Ile Ty masz lat? Ile dzieci? i po którym rozwodzie jesteś?

Właśnie reagujesz jak typowa kobieta. Ja dyskutuję o argumencie a Ty myślisz, ze to jest osobiste.  W tych Twoich poradach jest więcej dziur niż na polskich drogach. A faktycznie to jedna cwaniara przykonuje drugą, że handel dupą to super sprawa i warto budować swoją wartość przez regułę niedostępności. Ale wiesz co? Ja nie jestem kolejnym kolesiem z forum, któremu serduszko bije szybciej bo zobaczy kobiecy nick na forum i chce zabłysnąć. Dla mnie Ciebie tu być nie powinno. To bracia samcy, a nie samice i samce.

A czy ja Ci bronię? Czy ja Ci bana dałem? Przecież dalej możesz pisać te swoje farmazony.

Co znaczy odpowiednia osoba?
Po czym to poznasz? 

Po jakim czasie?

Ludzie po 20 latach małżeństwa potrafili siebie niszczyć. 50% par rozwodzi się w ciągu pierwszych 3 lat, to może Ty wiesz książkę napisz o tym jak znaleźć odpowiednią osobę, bo ja nie wiem, na pewno to będzie bestseller. Może się rozwody na świecie skończą.
Ludzie przysięgają sobie uczciwość, spisują umowy a i tak wspólnik potrafi okraść wspólnika.
Ty wiesz co to znaczy odpowiednia osoba? To czemu nie jesteś z pierwszym bolcem skoro tak doskonale wiesz co to znaczy odpowiednia osoba? Dalej szukasz?

Prawda jest taka, że nie masz żadnych argumentów, masz tylko swoje emocje, poczucie "Wiem lepiej bo jestem kobietą" i emocjonalne reakcje.

Komento...piszesz o emocjonalnych reakcjach kobiet ( ok jesteśmy emocjonalne bardziej, ale nie głupsze), przeczytaj z dystansem swoje odpowiedzi i poczuj ile w nich jest emocji, jak literki buzują jedna po drugiej. ?

 

Tamelodia, zrób jak Ci rozum podpowiada. Bo jeśli zaangażujesz ( w decyzję o seksie nie " się") " serce z pewnymprzekaźnikiem z dołu", możesz później stracić szacunek do siebie lub żałować, jeśli okaże się, że to tylko seks. ( chyba, że jesteś pewna, iż żałować nie będziesz...ale chyba wtedy  nie zadawałabyś tego pytania?) Szanuj swoje ciało, reaguj na potrzeby, ale nie pozwól by ci.ka ( przepraszam, ale wagina kojarzy mi się z taborem kolejowym)przesłoniła Ci mózg. Twoje ciało to nie karmnik dla ptaków. ? 

PS Nie jestem aseksualna. Nie bojkotuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2020 o 23:43, tamelodia napisał:

Ostatnio poznałam fajnego faceta

To zależy, jeśli jest tym gościem, który nie będzie rozgadywał, że poszedł z tobą na 1 randce do łózka, to czemu nie, jeśli nie znasz go aż tak, zaczekaj, nie spiesz się, nie warto robić z siebie desperata/ desperatki. Ma swoje mieszkanie, czy mieszka z rodzicami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boromir, ale czemu hotel, motel? ? Przecież współlokatorka nie siedzi mu pod łóżkiem. Podobno często jej nie ma, mnie moja np. Wkurwia więc gdyby coś słyszała, to w sumie mam na nią wyrąbane ?

No ale fakt, mógłby mieszkać sam, ma prawie 30 lat. Póki co największym jego minusem jest to, że nie ma samochodu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.