Skocz do zawartości

Seks - na której randce?


tamelodia

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Fury King napisał:

@KOmento Masz rację, ale sprawę załatwił inaczej, dał nam 10 przykazań, kto postępuje według nich szczęśliwy jest, złego nie pożąda.

"Albowiem za prawdę Wam, kto zaruchać nie potrafi ten skażony łeb ma i wspomina me imię nadarmno" Łukasz 3.15

 

W 10 przykazaniach nie ma - "Nie ruchajcie się" - jest tylko aby nie walić się z ludźmi w związkach.

Edytowane przez KOmento
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tamelodia napisał:

@Anastazja, odmowa seksu powinna być karana chłostą, a w ogóle to kobieta mężczyźnie powinna być przyznawana z urzędu. 


Dokładnie, kurłaaa!!! Teraz to mówisz jak trzeba!!! Widać, że mózg jeszcze walczy! 

Nie chcesz seksu to siedź na chacie i nie chodź na randki. Nie trać czasu innych ludzi. Nie wiem...hoduj sobie paprotki ale wyp...j z rynku matrymonialnego.
Jak chcę sobie pogadać to sobie forum odpalam, kobieta mi do tego niepotrzebna.

Ja zawsze panienkom mówiłem mój dom to nie jest hotel - Albo ssiesz, albo śpisz na ulicy. 

I myślisz, że co robiły? Spały u mnie :P Jedna tylko wyszła... po to aby po minucie zapukać z powrotem a potem jak się okazało, że nie żartuje to wyszła z krzykiem...a i tak wróciła tydzień później aby jej dupę zrobić.
 

Kiedyś to było wiadomo, że sąsiad ma syna, wpada ze świnią i będziesz jego żoną, a nie jakieś tam dobieranie się w pary. I rozwód? Jaki rozwód!

Wie

21 minut temu, Anastazja napisał:

Masakra ile tu sfrustrowanych spermiarzy, z którymi żadna kobieta nie chce iść do łóżka ...

 

Gwiazda! Dawaj foty w bikini, pokaż nam czego mamy żałować :D:D:D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tamelodia napisał:

Aby była długoterminowa, a nie "do pierwszego włożenia".

 

Twój podstawowy błąd polega na tym, że łączysz ze sobą występowanie tych dwóch zmiennych. To nie od tego, jak szybko dasz zależy jak długo będziecie razem, tylko od tego komu dasz. 

 

Być może wcześniej dawałaś niewłaściwym i stąd uraz oraz błędne liczenie, że teraz już zrobisz mądrzej = poczekasz dłużej.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus, jeszcze mi się nie zdarzyło iść z kimś do łóżka i potem być olaną, bo "już zaliczył", więc w sumie nie wiem co ja się zastanawiam ? może z wiekiem robię się bardziej lękliwa.

Ale rzeczywiście, wcześniej nieważne na której randce, byliśmy ze sobą dłużej niż krócej. 

Z drugiej strony jest kwestia o której mówi @Amperka, że jak już zaczniemy, to pewien etap minie bezpowrotnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, KOmento napisał:


Dokładnie, kurłaaa!!! Teraz to mówisz jak trzeba!!! Widać, że mózg jeszcze walczy! 

Nie chcesz seksu to siedź na chacie i nie chodź na randki. Nie trać czasu innych ludzi. Nie wiem...hoduj sobie paprotki ale wyp...j z rynku matrymonialnego.
Jak chcę sobie pogadać to sobie forum odpalam, kobieta mi do tego niepotrzebna.

Ja zawsze panienkom mówiłem mój dom to nie jest hotel - Albo ssiesz, albo śpisz na ulicy. 

I myślisz, że co robiły? Spały u mnie :P Jedna tylko wyszła... po to aby po minucie zapukać z powrotem a potem jak się okazało, że nie żartuje to wyszła z krzykiem...a i tak wróciła tydzień później aby jej dupę zrobić.
 

Kiedyś to było wiadomo, że sąsiad ma syna, wpada ze świnią i będziesz jego żoną, a nie jakieś tam dobieranie się w pary. I rozwód? Jaki rozwód!

Wie

 

Gwiazda! Dawaj foty w bikini, pokaż nam czego mamy żałować :D:D:D

Nie, bo jeszcze się za bardzo napalisz a Ty chyba zbyt romantyczny dla mnie jesteś :) 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tamelodia napisał:

jeszcze mi się nie zdarzyło iść z kimś do łóżka i potem być olaną, bo "już zaliczył", więc w sumie nie wiem co ja się zastanawiam

 

Może znasz to skądinąd, nie wiem. W każdym razie nie ma powiązania między tymi dwiema zmiennymi, a jeśli jest to pozorne. 

 

3 minuty temu, tamelodia napisał:

jak już zaczniemy, to pewien etap minie bezpowrotnie. 

 

Pewien, czyli jaki? To pytanie do Ciebie samej, nawet nie musisz odpowiadać :) I dlaczego nie chcesz, żeby nastąpił ten nowy, właściwy? Na takie pytania musisz sobie odpowiedzieć. Gdzieś tkwi przyczyna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Anastazja napisał:

Nie, bo jeszcze się za bardzo napalisz a Ty chyba zbyt romantyczny dla mnie jesteś :) 


Dla mnie możesz mieć nawet cipkę ze złota. Z takich jak Ty już dawno wyrosłem. Mój penis jest zbyt cenny dla Ciebie. Ale życzę Ci aby Twoja wartość wzrosła. Jak jestem zbyt romantyczny to spoko, co? Mam na Ciebie napluć i wystawić bez butów 10 km za miastem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, KOmento napisał:


Dla mnie możesz mieć nawet cipkę ze złota. Z takich jak Ty już dawno wyrosłem. Mój penis jest zbyt cenny dla Ciebie. Ale życzę Ci aby Twoja wartość wzrosła. Jak jestem zbyt romantyczny to spoko, co? Mam na Ciebie napluć i wystawić bez butów 10 km za miastem?

 

to był sarkazm, nie wiem skąd u Ciebie tyle agresji do mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tamelodia napisał:

 @Amperka, że jak już zaczniemy, to pewien etap minie bezpowrotnie. 

 

Tak stracisz dźwignię w postaci kuszenia dupką.

Teraz, Anastazja napisał:

to był sarkazm, nie wiem skąd u Ciebie tyle agresji do mnie 

 

Jeszcze napisz, że Cię nanozgwałciłem słownie :D

@Anastazja no gdzie te foty, pokaż nam ten stary komin, którego jesteśmy niegodni :D 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KOmento napisał:

 

Tak stracisz dźwignię w postaci kuszenia dupką.

 

Jeszcze napisz, że Cię nanozgwałciłem słownie :D

@Anastazja no gdzie te foty, pokaż nam ten stary komin, którego jesteśmy niegodni :D 

 

A czemu Ci tak bardzo zależy żeby zobaczyć przecież tam u Ciebie kolejka do ssania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.