Skocz do zawartości

Kłamstwa na temat Chin, mocarstwo papierowe


Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, PanKanapka said:


Ty jesteś jakiś pierdolnięty? Wyjdź z domu człowieku.

 

Widze że pan komunista nerwowy, spokojnie w końcu jakiś komunista w tym rządzie światowym wpadnie na pomysł by rządzić samemu, i wyeliminować reszte komunistow, tak to się zawsze kończy. To jest fantastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tylkochwila133 napisał:

 

Widze że pan komunista nerwowy, spokojnie w końcu jakiś komunista w tym rządzie światowym wpadnie na pomysł by rządzić samemu, i wyeliminować reszte komunistow, tak to się zawsze kończy. To jest fantastyczne.

:lol::lol::lol:

Szkoda tylko, że mam wolnorynkowe, wolnościowe poglądy i nie znoszę Chin ani komunizmu :D

Ale ważne, że dobrze się bawisz w swojej alternatywnej, zero-jedynkowej rzeczywistości, gdzie każdy kto ma odmienne od Ciebie zdanie to komunista :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, PanKanapka said:

:lol::lol::lol:

Szkoda tylko, że mam wolnorynkowe, wolnościowe poglądy i nie znoszę Chin ani komunizmu :D

Ale ważne, że dobrze się bawisz w swojej alternatywnej, zero-jedynkowej rzeczywistości, gdzie każdy kto ma odmienne od Ciebie zdanie to komunista :P

 

Ja nie uznaje podziału na komunizm, kapitalizm, mnie bardziej interesuje konflikt genetyczny.

Bo widzisz w tym całym nowym porządku ma być podział na rase panów(gentyka) i na tych co będę robić(genetyka)

a właściwie to będą niewolnikami lub będą depopulowani

Przykład to światowe korporacje pochodzące rzekomo ze świata kapitalistycznego, które promują niską dzietność białego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/8/2020 at 8:03 PM, Piter_1982 said:

Powtórzę jeszcze raz. Wykonywali przy mnie obliczenia, z rachunku różniczkowego i całkowego. Nie będę się rozwodził w szczegóły. To że są odtwórczy sam napisałem. W matematyce to nie problem, wszak wiadomo, że matematycy potrafią rozwiązać tylko banalne problemy (to żart gdybyś nie załapał). Tak harują jak woły, nie koniecznie z sensem. Temu też nie zaprzeczam. 

 

Natomiast ty zarzucasz mi kłamstwo i piszesz z pozycji prawdy stu procentowej. Nie wiem jaka jest średnia i co sobą reprezentuje przeciętny student. Liczą świetnie i na  poziomie daleko wyższym niż przeciętny student tych kierunków (a w Polsce myślę mam bardzo dobre rozeznanie co do średniego poziomu), dalecy są od pojęciowego zrozumienia opisywanych przez równania zjawisk (ale z tym jest i problem w Polsce, tu z kolei najlepsi ku mojemu zaskoczeniu okazali się Niemcy, nawet nie koniecznie rdzenni).

 

I jeszcze raz, moim zdaniem rola Afryki jest zupełnie pomijana przez większość osób, które chcą opisywać zmieniający się świat. Tak naprawdę nie wiadomo co będzie globalni, natomiast na poziomie osobistym jest wiele rzeczy, które można zrobić by być gotowym na przyszłość.

 

Tutaj nowe bajeczki o Chinach 

 

Nie zdziwie się jak kiedyś pojawi się nowy stalin, i ci panowie będą mieli kłopoty

Myślicie że któryś z nich by postawił noge na Białorusi ? Myśle że by się bali nawet zbliżyć do granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.