Skocz do zawartości

Propozycja dla wszystkich Braci, którzy chcą zadbać o szacunek do nas wszystkich.


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, wychodzę z pewną propozycją do wszystkich użytkowników.

Wychodzi to tylko ode mnie - nie konsultowałem ani z Markiem, ani z Mosze Redem, ani z innymi moderatorami, także proszę tak to potraktować - jako propozycję ode mnie, jak inni użytkownicy podchwycą, to uważam, że może to przynieść tylko dobre skutki. Już tłumaczę o co chodzi.

 

Zdarzają się tutaj czasami sytuacje, jak ta w poniższym wątku:

 

Nie musicie czytać całości - zobaczcie tylko o co mi chodzi.

 

Przyszedł nowy Brat na forum, nie przeczytał regulaminu i kompletnie olał nasze zasady, zasady, których wszyscy staramy się przestrzegać.

Wstawił ścianę tekstu z wieloma błędami stylistycznym; wstawia znaki przestankowe po spacji; bez żadnego formatowania...

 

Moja propozycja jest następująca. Kto pierwszy to zauważy, niech kulturalnie, acz dobitnie odpisze w stylu mojej odpowiedzi do tego tematu, link poniżej: 

 

 

A inni Bracia, do momentu poprawy - czyli zazwyczaj jest to wstawienie awatara i przywitanie w dziale do tego przeznaczonym niech takiej osobie nie odpisują.

 

Skoro ktoś do nas przychodzi, chce coś od nas dostać, to niech sam wykaże chociaż minimum chęci i sam niech trochę się wysili.

Rozumiem, że to jest forum, gdzie trafiają ludzie z ogromnymi problemami i tragediami życiowymi, ale nie oznacza to, że możemy pozwolić na brak szacunku w naszą stronę.

 

Myślę, że jak temat podchwyci i zaczniemy w ten sposób traktować osoby, które włażą do nas na dywan z buciorami brudnymi od błota, to wyjdzie na dobre wszystkim.

Taki nowy użytkownik zobaczy, że nie ma tu osób, w kierunku których można bezkarnie pluć i być może skłoni go do tego, żeby też dać coś od siebie, a nie tylko brać.

 

Napiszcie - co o tym myślicie? ;) 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych zapisów pod regulamin forum nawet, zakaz odpisywania na wiadomości do userów, którzy nie dopełniają podstawowych obowiązków i wstawiają posty z błędami. Albo raczej myśl przewodnia, niekoniecznie zakaz. Zgadzam się, bo wchodzi i myśli, że to druga kafeteria ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.