Skocz do zawartości

Piekła kobiet ciąg dalszy, czyli Nadia Oleszczuk wciąż nadaje


Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Bracia,

 

Zapewne znana jest wam postać Nadii Oleszczuk, wielkiej tytanki "Yntelektu" i wojowniczki o prawa kobiet, która do rady strajku kobiet dostała się na plecach własnego chłopaka, aby w tejże radzie zajmować się sprawami pracowniczymi mając zaledwie jednodniowe doświadczenie zawodowe w wegańskiej restauracji w "StolYcy". Dla tych, którzy nie wiedzą o czym mowa odsyłam do tematu poniżej:

 

Tyle tytułem wstępu.

 

Przejdźmy więc do meritum sprawy. Nadia została zaproszona do udzielenia wywiadu pewnemu gościowi z YT. Nasza wojowniczka o prawa pracownicze domaga się, i tu uwaga, aby państwo skróciło tylko dla kobiet dzień pracy do 7 godzin przy utrzymaniu tej samej płacy!!! Uzasadnia to brakiem równouprawnienia dla kobiet, bo kobieta musi odnosić sukcesy zawodowe. To jest niewyobrażalny skandal.

 

Co więcej ten skarb wszechświata stworzony do zasiadania w radzie konsultacyjnej tegoż strajku uważa, że jeśli są kobiety, które chcą się opiekować dziećmi i domem oraz nie chcą podejmować pracy lub podjąć ją w niepełnym wymiarze, to, i tu kolejna uwaga, mają do tego pełne prawo. Normalnie niewyobrażalne. Patrarchat w pełnym tego słowa znaczeniu, na dodatek podły.

 

Kolejną perełką jaką Nadia uraczyła w tym wywiadzie jest fakt, że praca kobiet w domu jest wyceniana na 2100 zł miesięcznie i ona chce walczyć o mechaniżmy, które, uwaga, pomogą wycenić tę pracę oraz żeby dostawały za to wynagrodzenie i żeby to się im wliczało do emerytury. 

 

Logiczne to wszystko prawda:)

 

Zapraszam do odsłuchania:

 

Całość tego urokliwego wywiadu znajdziecie poniżej:

 

Jeśli ktoś ma półtorej godziny czasu zachęcam do obejrzenia, jest tam dużo więcej kwatków:D 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie już na samym początku uderza to, że próbuje sobie na siłę przypisać "wiejskie" pochodzenie. 

 

Bo to tak modnie, z zapadłej wiochy, na salony, dziewczyna wybiła się z zaścianka i jest nowoczesną feministką. 

 

Tyle, że 10 tysięczny Rzepin to jest miasto i to od jakichś 700 lat :D 

 

Ona chyba wsi nie widziała :D 

 

I ta nowomowa - ministrą, gością ?  

 

Dziewczyna się dziwi, że zdania jej i innych 15 latków z "rady" nikt nie brał przy reformie edukacji, kisnę. Dzieci mają mieć wpływ na reformę systemu nauczania ?

 

Dobra wytrzymałem 20 minut oglądane na przyśpieszeniu, doooooośśśśśćććć .................

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quote

Kobiety pracujące w domu powinny DOSTAWAĆ OD PAŃSTWA 2100 zł i wliczać ten czas do emerytury.

Za nisko wyceniła. Proponuję zupełnie serio uznać, że to warte 10k. Myślę że panienka się zgodzi?

A teraz, jak rasowa biznes-woman, zgodnie z przepisami podatkowymi (skoro sama uznaje, że osiąga korzyść tej wysokości), każda pani powinna zapłacić od tego podatek, zaliczką 2k miesięcznie. Mi pasuje. 

 

ps. Może sobie wtedy pracować i 1h dziennie. Jeśli da radę te 2k zarobić w godzinę, to co jej bronić? Wychodzi etatowo stówka za godzinę, czyli norma zdaje się u cichodajek?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" tylko jakie my dostałyśmy równo uprawnienie ( ...) Takie w którym musimy odnosić sukcesy zawodowe"

 

To są jakieś różne równouprawnienia ??

 

Ps. Czy wy wiecie jak wygląda opieka wielu dzisiejszych matek ?  Pustak gapi się w telefon 24/7 a dzieciak robi co chce i za to daj im 2koła.... Nie no kurwa ja się nie dziwię muzułmanom, że tak z nimi lecą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Rnext said:

Wychodzi etatowo stówka za godzinę, czyli norma zdaje się

A co z kontrolą? Jeżeli sąsiad doniesie, że Pani w domu nie wyrobiła normy, to jak sprawdzić, czy podatek zapłaciła słusznie czy niesłusznie? US będzie musiał składać pisma z żądaniem wyjaśnienia, udowodnienia, ewentualnie - wyrównania zaległości pod groźbą sankcji karnych!

 

 

Edytowane przez Kespert
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

Kolejną perełką jaką Nadia uraczyła w tym wywiadzie jest fakt, że praca kobiet w domu jest wyceniana na 2100 zł miesięcznie i ona chce walczyć o mechanizmy, które, uwaga, pomogą wycenić tę pracę oraz żeby dostawały za to wynagrodzenie i żeby to się im wliczało do emerytury.

 

Najgorsze jest to, że to może chwycić - roszczeniowość kobiet narasta a zawsze znajdzie się banda populistycznych spermiarzy, którzy będą to promować.

 

Już mniejsza o to, jak to w ogóle jest wyceniane - co, kobieta ma pracować 8 godzin w domu ?

Kto tego będzie pilnował, a jak wanna będzie nadal brudna, a zupa niesmaczna, to co - pół dniówki będzie ?

 

Od rewolucji przemysłowej mamy na tyle urządzeń, że realna praca w domu to max 3 godziny dziennie i mamy czysto, ugotowane, uprane, kwiaty podlane, itp.

Dzieci mogą to zwiększyć, ale na 8 godzin to musiała by być 3 dzieci ogarnianych przez taką kobietę (bo zakładam że uśredniamy 18 lat "roboty" przy dziecku, bo przecież kobieta będzie chciała tą pensję cały czas).

Więc bez dzieci to chyba by musiała malowanie robić co tydzień, albo kafelki zdzierać i układać - żeby się uzbierało te 40 godzin w tygodniu.

 

Ciekawe by było rozwiązanie - ok, jak prace w domu, to ma siedzieć na dupie w domu, zakaz wyjścia, odcinamy internet, kablóweczkę i zasięg GSM na ten czas ?

 

 

Wywiadu nie zdzierżę, bo prowadzi go ten sojowy ciptok Imponderabilia.

Jeszcze mam traumę po tym, jak mu Maleńczuk tłumaczył, jakie są kobiety, a ten śliski koleś wił się jak węgorz, żeby tylko wyjść na odpowiednio postępowego spermiarza.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja chętnie się zamienię, mogę siedzieć w domu za 2100 miesięcznie, a żona niech zapierdala i przeżywa te stresy, deadline’y, meetingi, kursy online z domu etc. Niech pomartwi się o zarabianie poważnych pieniędzy. Ja ugotuje, posprzątam w lekcjach pomogę, a dzieciaka wezmę na rower czy siłownie niech się uczy.  Spacer dwa albo trzy razy dziennie plus gadka z kolegami gdzieś przy piwku w parku, a żonki niech ogarniają faktury, dbają o kontrachentów i tak dalej. 
Jeszcze jakby mi mieli płacić to już kurde bajlando, ja takie rzeczy mogę robić za darmo. Choć wiadomo, że jest to jakiś wysiłek bo dzieciak często drze mordę ale jak się go wymęczy fizycznie to długo będzie spał. Chociaż polubi sport. 
 

 

A pani Nadii się coś w tym garnku na szyji  przypaliło i to mocno.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie, bo czegoś nie rozumiem. Normalnie Karyna, gdy jebnie dwójkę bombelków, to już do roboty się nie garnie. Często samotna matka, gdy ustrzeli cieć-misia, to wysyła frajerzyne za granicę i tylko doi z kasy. A teraz, jeszcze chce za, to siano? Alimenty, 500+, siano od nowego kuka, teraz jeszcze 4200 za tą ciężką harówę - to, się nazywa przedsiębiorczość!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kurwa, niektórzy to powinni mieć zakaz wypowiadania się publicznie, albo niech wprowadzą wymóg argumentacji wypowiadanych tez w oparciu o Fakty, bo to się robi śmieszne. Przecież jej postulaty są tak odklejone, że mam wrażenie, że to jest jakiś trolling.

 

Im więcej mam do czynienia z takimi dysputami, tym bardziej cenie bezpośredniość i prostotę. Np.

- Chcę, aby było tak i tak, ponieważ jest to i to i zamierzam to zrobić w taki i taki sposób.

Takie dyskusje można kończyć w kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Kespert said:

wyrównania zaległości pod groźbą sankcji karnych

Nie, no zrobilibyśmy abolicję a 10k to taki ryczałt od - przecież minimum. Jak któraś wyrobi więcej i zetrze dodatkowo kurz z mebli, czepiać się przecież nie będziem że ma extra korzyść z czystszego domu

 

29 minutes ago, Morskiczlowiek said:

żona niech zapierdala i przeżywa te stresy, deadline’y, meetingi,

Jaka żona za 2100? Przecież to chyba dla singielek projekt? Za "żonę" to podatek extra. Tylko co zrobić z czerpaniem korzyści z nierządu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym proponował półrocznego Erasmusa w Wenezueli, bilet w obie strony + kieszonkowe na miesiąc w kwocie tamtejszej średniej krajowej ? 

 

Niech zakosztują swojej wizji świata zrealizowanej w praktyce. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś tej pani powie, że w kopalniach i na budowach nie ma równouprawnienia i trzeba coś z tym zrobić.

 

 

A tak w ogóle, to myślę że ci de***le z tzw. strajku kobiet, to ludzie Kaczyńskiego, bo wątpię że można być aż tak głupim z własnej woli.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę dla tych co nie wiedzą o to w tym chodzi. Chodzi o kolejne przywileje i  jeszcze większą dominacje kobiet.  Wprowadzenie komunizmu, bo im się należy i powinny dostawać za darmo. One myślą kategoriami tu i teraz, a nie kategoriami dzisiaj Polska może być jutro Wenezuelą. Dlatego kto może niech szykuje sobie furtkę awaryjną w postaci jakiegoś wolnego i w miarę kapitalistycznego kraju. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bassfreak napisał:

Tej pani już podziękujemy.

 

Niestety, ale ta Pani zrobi karierę...podobnie jak ta od krówek etc.  Nam ona się wydaje infantylne...ale zobaczcie co jest na zachodzie. Oczywiście otrzymała miejsce w radzie bo jej chłoptaś zwolnił dla niej miejsce..

 

Za komentarz niech posłuży publikacja, która leży nad jej głową podczas udzielania wywiadu.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Dziewczyna się dziwi, że zdania jej i innych 15 latków

Ta Pani ma 15 lat?

 

Godzinę temu, sargon napisał:

Jeszcze mam traumę po tym, jak mu Maleńczuk tłumaczył, jakie są kobiety, a ten śliski koleś wił się jak węgorz, żeby tylko wyjść na odpowiednio postępowego spermiarza.

Widziałem to u Szarpanki hehe typowy lewak, gość działa mi na nerwy nie mogę na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.