Skocz do zawartości

Piekła kobiet ciąg dalszy, czyli Nadia Oleszczuk wciąż nadaje


Rekomendowane odpowiedzi

 

48 minut temu, Rnext napisał:

Za "żonę" to podatek extra. Tylko co zrobić z czerpaniem korzyści z nierządu?

Opodatkować.

 

Tylko kto wtedy płaci podatek? Bo się pogubiłem kto te korzyści czerpie i jak kogo nazwać.

W ogóle jaki cennik przyjąć?

Edytowane przez Maniac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko jakaś pusta siksa, której nikt nie bierze na poważnie, ale wydaje mi się że tylko kwestią czasu jest gdy takie postulaty będą wysuwane coraz śmielej przez bardziej liczące się środowiska i "autorytety" i kto wie czy nie będzie to początek tej pensji, którą mógłby dostawać każdy niepracujący. Na początek niepracujące matki, z czasem byłoby to rozszerzane na kolejne grupy. Wcale bym się nie zdziwił gdyby bogate kraje o wydajnych gospodarkach i mocno zautomatyzowanym przemyśle już było na coś takiego stać. Tak więc pracowaliby nieliczni, z ambicjami na większy zarobek, a cała reszta żyłaby za pensję od państwa wystarczającą na jako taki żywot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Miraculo napisał:

Chodzi o kolejne przywileje i  jeszcze większą dominacje kobiet.

Gdzieś usłyszałem takie całkiem trafne stwierdzenie: "feministki nie walczą o równouprawnienie tylko o prawa kobiet" i w sumie chociaż jest to niemalże słownikowo poprawne zdanie to ma w sobie potężnego ducha paradoksu. Trener Fryczkowski wypowiadał się w ostatnim odcinku (poniżej) o prawdzie i tym, że jej szerzenie jest największą zbrodnią dzisiejszych czasów a ludzie którzy to robią doskonałym materiałem na autorytet. Coś czuję, że to zdanie w cudzysłowie mogłoby wywołać niemałą sensację gdyby stało się powszechniejszym hasłem powtarzanym jak mantra.

@Jonash @Eskel wy też powinniście obejrzeć ten film ale nie fragment tylko całość. Frycz po krótce wyjaśnia jakoś na początku czemu niewłaściwe osoby są faworyzowane.

Godzinę temu, Miraculo napisał:

Dlatego kto może niech szykuje sobie furtkę awaryjną w postaci jakiegoś wolnego i w miarę kapitalistycznego kraju.

W tym wątku już wystawiłem swoją propozycję:

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, smerf said:

Kobiety pracujące w domu powinny DOSTAWAĆ OD PAŃSTWA 2100 zł i wliczać ten czas do emerytury.

 

NBP już odpala drukarki :lol: panowie powoli wyciagajcie taczki będziecie polskie cebuliony nimi wozić.

 

Już niedługo najniższa krajowa będzie 4000 PLN, sam naczelnik obiecał.

 

Już niedługo te 2100 będzie tyle warte:

 

german-hyperinflation-thumb.jpg

 

--

 

3 hours ago, manygguh said:

Czyżby polska Ocasio-Cortez nam rośnie?

 

Słuszne skojarzenie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

Rewolucja zawsze pożera swoje dzieci.

100 proc w punkt. W NWO nie będzie miejsca dla niezrównoważonych edgy puszczalskich julek z podziarganymi ciałami i twarzami, tam samo dla internetopatostrimo oskarków którzy nie mają jaj i w ogóle XD XD XD.

Tak jak w dawnej Rosji. Był taki Gienrich Jagoda i jego świta. Gdy był niewygodny jego i jego świte WYBITO! A potem był Nikołaj Jeżow i jego świta... a jak był nie wygodny to jego i jego świtę... no wiecie co dalej.

Starzy bolszewicy zostali wyeliminowani przez Nowego Bolszewika(Stalina) więc racja "Każda rewolucja zjada własne dzieci".

Tych idiotów mi NIE SZKODA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca mojej żony w domu nie jest warta 2100 PLN. 30 min sprzątania w kuchni i 4 godziny na smartphonie i TV wyceniam na 20 PLN dziennie. Czasem ugotuje jakiś obiad. Wydaje mi się, że nie jest warta więcej niż 1000 PLN. 

 

Także ja powinienien dostać dofinansowanie na nią w wysokości 1100 PLN miesięcznie. 

 

Mam nadzieję, że pomysł tej młodej damy uwzględnia takie sytuacje. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej babie julce jest coś, z czym się już kilka razy zetknąłem u poznanych kobiet - to samiczka typu "zawód-kierowniczka/przewodnicząca/prezeska". One prą od razu na kierownicze stanowiska, nawet jeżeli taka julka zapierdala w restauracji - to lawiruje jak się da, aby tylko przeskoczyć zmywak/salę i dorwać się do kierowania. Po prostu w tej młodziutkiej pale nie mieści się, że mogłaby do czegoś dojść uczciwą pracą. Tu się przyłasić, tam zagadać, jeszcze gdzie indziej zakręcić ponętnie dupcią (oczywiście - ups! - zupełnie nieświadomie). I pstryk, jest miejsce w radzie, jest posada w banku, jest funkcja menadżera w klubie.

 

Ma oczka małego kotka, ale to wyrachowana, kalkulująca sucz. A co do Strajku Kobiet, to nie mam siły pisać, wcześniej się już wypowiadałem. Może tylko słowem zakończenia...

 

wypierdalać

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

90% komentarzy wszystkich to mężczyźni, a 99% komentarzy mężczyzn jest negatywna. Typowe, gdy mówimy o prawach KOBIET

Komentarz pewnej Klaudii pod filmem. :)

Oglądam nadal. Na miłość boską, to jest duskusjonanizm dwojga lewusów, którzy mają typowo lewicowe urojenia.


 

Cytat

 

- Jestem za tym, aby wprowadzić pewne mechanizmy, które pomogą wycenić blablabla..."

- No dobrze, ale czy to jest możliwe?

- Oczywiście, na przykład w krajach skandynawskich blablabla...

- Okej, a na czym polegają te skandynawskie rozwiązania?

- Eee, noo, nie wiem, musiałabym, eee, poczytać. Ale tak czy inaczej blablabla...

 

 

Kurrwajapierdolę, nie przed snem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Infernal Dopamine napisał:

Te jej wywody, to jest pokaz takiej spierdoliny umysłowej, że od głupoty zawartej w tym materiale może człowiekowi mózg przewietrzyć.

 

Tak to prawda, ludzie którzy analizują jej wypowiedź będą mieć takie samo zdanie jak ty. Niestety dla nas, zdecydowana większość będzie uważała ją za oczytaną, doświadczoną przez życie kobietą. Jej sposób wysławiania się wbrew pozorom stoi na bardzo wysokim poziomie i nie żartuje, wielu mężczyzn mogłoby od niej brać lekcje erudycji. W gronie osób, które nie mają pojęcia o czym mówi ale jej słuchają ta dziewczyna będzie potężnym autorytetem tylko i wyłącznie dlatego, że stwarza taką aurę dla owiec które nie używają mózgu do analizowania faktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Diabeł_Rokita said:

Gdzieś usłyszałem takie całkiem trafne stwierdzenie: "feministki nie walczą o równouprawnienie tylko o prawa kobiet"

To też zmyła językowa, bo patrząc na efekty i postulaty, to zdanie powinno brzmieć: "feministki nie walczą o równouprawnienie, tylko o przywileje dla kobiet". To, że w skutkach, odbędzie się to kosztem mężczyzn, to tylko "pozytywna dyskryminacja". Jeśli więc już mają być w to zamieszane jakieś "prawa", to tylko "prawa do przywilejów". 

 

Kobiety są traktowane przez feminizm trochę jak dzieci specjalnej troski, które różni od dzieci pospolicie normalnych, konkurencyjnych i równouprawnionych, jakiś stopień upośledzenia. Wymagają preferencji, ulg, uwagi, wsparcia itd. bo bez tego nie są w stanie w pełni samodzielnie funkcjonować (co zresztą wyraźnie widać po bohaterce tego tematu). Czyli niejako feminizm dowodzi, że naturalne mechanizmy ewolucyjne, ustawiły kobiety w niższej pozycji w hierarchii kręgowców od - choćby mężczyzn. Tyle wynika wprost z feminizmu. Więc drogie panie, proszę się nie obrażać na mnie, tylko na ideologię feminizmu, bo to on w swym jądrze ma Was za idiotki i gorszy sort. A ideologia feminizmu jest zwykłym na was testem, czy jesteście wystarczająco głupie, żeby nie widzieć oczywistego absurdu w założeniach i ślepo podążać za jakąś ober-oślicą jako mięso armatnie walczące o dobrobyt swych "pastereczek". 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Jonash napisał:

Możecie się śmiać i sobie żartować ale to przykry głos przyszłości od którego nie uciekniemy. Tacy ludzie jak ona będą rządzić w tym kraju i jest to nieuniknione.

 

Niestety zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Młodzież skręca ostro z lewo i ostro w pro-femina.

Bo takie czerpie wzorce, dla bezrefleksyjnych baranów i owiec, zza oceanu.

FAAMG / Insta / Netflix kulturowo, niestety, rządzi bezapelacyjnie dla mas prekariatu.

Wszyscy jesteśmy pod wpływem Kalifornijczyków.

 

Trzeba się będzie mądrze dostosować.

 

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, smerf napisał:

Kobiety pracujące w domu powinny DOSTAWAĆ OD PAŃSTWA 2100 zł i wliczać ten czas do emerytury.

 

Czy ona ma na myśli prostytutki?

Jeżeli tak i to gratis (państwo opłaci) to ja chętnie przygarnę nawet 2.:D

 

Bo przecież praca w domu to obecnie tzw praca zdalna, ewentualnie tzw chałupnictwo.

Na tą chwilę nie przychodzi mi do głowy inny typ "pracy w domu".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.