Skocz do zawartości

Skutek uboczny koronaświrusa


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem zaproszony na weselisko. Kuzyno się zgodził w końcu na błagania wręcz Pańci. Chodziła, chodziła i wychodziła. Pojawił się świrus, impreza wstrzymana.

 

No i już raczej nic z tego nie wyjdzie.

 

Uratowany przez świrusa ?

 

Życie jest pojebane.

  • Like 2
  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EmpireState sam się zastanawiam. Ktoś nie wytrzymał presji. Może nie powinienem się z tego śmiać. Wiadomo, że poziom stresu mocno poszedł w górę. Są sprawy ważne i ważniejsze, może na takiej zasadzie. Wszystko odwołane. Nie wnikam ogólnie, bo ja tam raczej na doczepkę i zaprosił, bo nie miał wyjścia.

 

Dla mnie pozytywnie, bo 500-1000 zł zaoszczędzę na samej kopercie, a już nie wspominam o przygotowaniach, podróżach i gównie rodzinnym, którego nie znoszę do granic umysłowego pojęcia. Sam uśmiech mnie boli ?

Edytowane przez mac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, podobno sale weselne zabookowane na 100% na czerwiec-lipiec-sierpień 2021. Łącznie z dniami, gdy tradycyjnie się ślubu nie bierze, w stylu piątek czy środa.

 

Jak kto z Braci zainteresowany to niech się pośpieszy - są jeszcze ostatnie wolne terminy na czerwiec-lipiec-sierpień 2022 ! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mac napisał:

No i już raczej nic z tego nie wyjdzie.

Pańcia "przejrzała na oczy, z jakim ŁACHUDRĄ zmarnowała x-lat życia"?

I "na szczęście znalazła PRAWDZIWEGO mężczyznę, który WIE, czego potrzeba kobiecie" ?

 

15 godzin temu, Brat Jan napisał:

Tej kobiecie bardziej zależy na hucznym weselu niż na szczęśliwym związku.

Wesele w stylu GLAMOUR.

Borze... Jak kisnę.

 

Poza tym - im huczniejsze wesele, tym mniejsze prawdopodobieństwo rozwodu!

Duże wesele gwarantem szczęścia?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Poza tym - im huczniejsze wesele, tym mniejsze prawdopodobieństwo rozwodu!

Serio?

Chyba, żeby przyjąć, że te pow 50 osób to zazwyczaj na prowincji, gdzie ludzie mają konserwatywne poglądy i są mocniej wierzący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/1/2020 at 11:25 PM, mac said:

Pojawił się świrus, impreza wstrzymana.

Znajomek miał się chajtać, już mu gratulowałem wyminięcia kuli jak w Matrixie, ale pańcia ciśnie że ma być impreza, choć mniejsza.

On ją koooocha więc cyrograf podpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.