Skocz do zawartości

Test na "toksyczną męskość"


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

Do rozwiązania testu zainspirował mnie ten filmik:

 

https://www.idrlabs.com/pl/toksyczna-meskosc/test.php

 

Test na toksyczną męskość

Wyniki:

Ty / Średnia populacji
Result chart

Oznacza to, że jesteś osobą:

  • 0,23% mniej skłonną do oszustwa i arogancji niż przeciętnie.
  • 25,69% bardziej skłonną do gniewu niż przeciętnie.
  • 30,57% bardziej heteronormatywną niż przeciętnie.
  • 52,44% bardziej homofobiczną niż przeciętnie.
  • 27,62% bardziej ogólnie skłonną do toksycznej męskości niż przeciętnie.

 

 

Zapraszam do zabawy :D @prod1gybmx, @mac, @arch, @Libertyn.

Ten test to beka jak rzeka, obczajcie pytania.

Kompletnie nie ma tutaj żadnej ideologii, nie nie co to, to nie, to prawdziwa nauka jest :d

Najbardziej mnie ciekawi ta średnia w populacji, na kim to niby mierzyli.

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toxic-masculinity?p=28,41,40,46,39&l=PL

 

No, niezły cyrk.

 

Co do jednej z kategorii:

 

Heteronormatywność mierzy opresyjne, stygmatyzujące i marginalizujące przekonania na temat tego, jaki powinien być „prawdziwy mężczyzna”, wraz z oczekiwaniem, że kobiety powinny podporządkować się mężczyznom i im służyć. Osoby z wysokim wynikiem dla tej cechy zwykle uważają, że mężczyźni powinni być silni i skłonni do użycia przemocy w celu własnej obrony lub zdobycia tego, czego chcą.

 

Z moich obserwacji wynika, że często to kobiety mają najwięcej do powiedzenia, jaki powinien być "prawdziwy mężczyzna". ;) 

Jak działa zgodnie z interesem kobity, jest określany jest prawdziwy, w innym przypadku - niedojrzały gówniarz. ?

Nie mówię, że zawsze tak jest, jednak tendencja zauważalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość... Naprawdę dość.. Starczy mi na dzisiaj idę spać.. Dałem radę przeczytać kilka tych chorych pytań. Ja się nie nadaje do życia w tym dzisiejszym społeczeństwie. 

 

Piona dla heteronormatywnych mężczyzn (cokolwiek dla nich to znaczy..) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9,77% bardziej skłonną do oszustwa i arogancji niż przeciętnie.
10,69% bardziej skłonną do gniewu niż przeciętnie.
18,57% bardziej heteronormatywną niż przeciętnie.
18,56% mniej homofobiczną niż przeciętnie.
5,62% bardziej ogólnie skłonną do toksycznej męskości niż przeciętnie.

 

Oczywiście dla beki, bo test metodologicznie jest bzdurny.

 

Ponadto zauważyłem, że przez swoje specyficzne podejście do równouprawnienia, którego jestem wielkim (znacznie większym, niż kobiety, hłe hłe) zwolennikiem, automatycznie odpadają mi odpowiedzi pozycjonowane w teście jako "toksycznie męskie". Czy uważam, że to mężczyzna jest odpowiedzialny za zarobki domowe? Absolutnie nie, jeszcze by tego brakowało, żebym utrzymywał jakiegoś darmozjada. I już - według testu jestem prawilny i dobry, a nie toksyczny, ale jakby to jakieś wyzwolone kobiety usłyszały to chyba by im się nie spodobało ;) 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Dworzanin.Herzoga said:

zwykle uważają, że mężczyźni powinni być silni i skłonni do użycia przemocy w celu własnej obrony

Czyli rozumiem że bronienie się jest negatywne? Chcą żeby faceci byli bezbronni, nastawiali tylko drugi policzek?

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, tytuschrypus said:

Mniej więcej tak to u mnie wygląda ;) 

W sumie u mnie partnerka ostatnio też sama przepychała :).

8 hours ago, Dworzanin.Herzoga said:

Przed snem zrobiłem jeszcze test na feminizm. ?

Jesteś tradycjonalistycznie liberalną feministką? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orybazy hehe, czyli jesteśmy większymi feministkami niż niektóre panie na ulicach, chociaż niektóre z nich są bardziej męskie od nas, bo ukrad... tzn. okazyjnie kupiły kamienicę :D 

 

A tak serio, to moja himalajka jest akurat true feministką i nie cierpi wyręczania w różnych takich sytuacjach, wyjątek robimy tylko dla takich gdzie potrzebna jest siła fizyczna, za to ja wtedy nie wykonuję stereotypowo babskich czynności. Umiem sobie np. przyszyć guzik, ale ona to robi itd. U Ciebie z tymi fizycznymi pewnie podobnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.