Skocz do zawartości

Test na "toksyczną męskość"


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, zychu said:

Ciekawe, kiedy przechodzenie podobnych, ale pogłębionych testów będzie obowiązkowe, aby np. korzystać z pełni praw obywatelskich i uniknąć przymusowaj reedukacji.

Mało prawdopodobne, zawsze będzie można zaznaczać to, co oni by chcieli, a swoje poglądy zachować dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, manygguh napisał:

Mało prawdopodobne, zawsze będzie można zaznaczać to, co oni by chcieli, a swoje poglądy zachować dla siebie.

Ale z doświadczoną panią psycholoszką i okresowymi testami już by tak łatwo nie było. Zwłaszcza gdy istniałby jakiś pożądany schemat odpowiedzi, który znany jest tylko psycholoszkom od testów.

Zresztą, w takich testach nie chodzi o prawdę, a właśnie o zdolność do podporządkowania się, pójścia z nurtem. Bo nie w tym rzecz, aby każdy myślał tak samo, ale by ci nieprawomyślni pokornie stali w szeregu i nie wychylali się.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, zychu napisał:

Zresztą, w takich testach nie chodzi o prawdę, a właśnie o zdolność do podporządkowania się, pójścia z nurtem.

 

Te testy generalnie to są takie bardziej gloryfikowane horoskopy. Wróżenie z fusów.

 

Mówię o tych uznanych branżowo, bo takie herezje jakimi się teraz bawimy to jest żart z psychologii, które sama z siebie w tym zakresie jest totalnym żartem. Więc tu mamy żart z żartu.

 

Także co do tego konkretnego masz rację, to jest ideologiczne narzędzie. Kto się pod czymś takim podpisał? Jaka jest metodologia? Nie wiadomo. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, zychu said:

Ale z doświadczoną panią psycholoszką i okresowymi testami już by tak łatwo nie było. Zwłaszcza gdy istniałby jakiś pożądany schemat odpowiedzi, który znany jest tylko psycholoszkom od testów.

Zresztą, w takich testach nie chodzi o prawdę, a właśnie o zdolność do podporządkowania się, pójścia z nurtem. Bo nie w tym rzecz, aby każdy myślał tak samo, ale by ci nieprawomyślni pokornie stali w szeregu i nie wychylali się.

No właśnie, zaznaczając odpowiedzi trzeba być świadomym jaki profil psychologiczny pani psycholoszce z nich wyjdzie. Możesz sam to kreować. Zaznaczasz pod mainstream, a i tak robisz swoje. Nie będą wiedzieć, że jesteś "nieprawomyślny", tylko będą Cię mieć za "takiego, jak trzeba." Na razie nie ma AI, która czytałaby nasze myśli i długo nie będzie, więc mamy szerokie pole manewru. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, zychu said:

Ale z doświadczoną panią psycholoszką i okresowymi testami już by tak łatwo nie było.

Im bardziej Twoje odpowiedzi byłyby zgodne z psycholoszki oczekiwaniami, tym łatwiej by było test "oszukać". Spróbujmy.

 

Pytania z testu: "Facet, który nie stawia oporu, gdy mu rozkazują, jest słaby." Bogowie, cierpliwości.

"Prawdziwy mężczyzna powinien mieć jak najwięcej partnerów seksualnych." - to odnośnie Biedronia, tak?

 

31%, 31%, 31%, 8%, 25%.

Oznacza to, że jesteś osobą:

3,23% mniej skłonną do oszustwa i arogancji niż przeciętnie.

3,69% bardziej skłonną do gniewu niż przeciętnie.

1,57% bardziej heteronormatywną niż przeciętnie.

18,56% mniej homofobiczną niż przeciętnie.

4,38% mniej ogólnie skłonną do toksycznej męskości niż przeciętnie.

 

Da się, w pierwszym podejściu? Prawie idealnie w "przeciętność", z niską homofobią by to nie "włączyło" dodatkowych obostrzeń SCS. :)

 

3 minutes ago, manygguh said:

Na razie nie ma AI, która czytałaby nasze myśli i długo nie będzie,

Prace nad takim wynalazkiem trwają od dawna, i są dość zaawansowane - sterowanie myślowe protez to właśnie efekt uboczny tych badań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga

Tradycjonalizm nie jest żadnym zaskoczeniem, w sumie trochę za równouprawnieniem też jestem (tym liberalnym, ale dałbym co najmniej 50%). Zwłaszcza w kwestiach finansowych, boli mnie portfel jak mam za kogoś płacić. Nigdy nie płaciłem za dziewczynę na randce, raz to nawet mi jedna postawiła grzańca. Kiedyś pewna dziewczyna była w szoku kiedy jej powiedziałem, aby zapłaciła za siebie i ją wyśmiałem. Potem się okazało, że była jedną z lepszym dziewczyn jakie w życiu poznałem, już moja była. Bardzo tradycyjna, grzeczna i uległa, do tego ładna. Już po ślubie, takich warto szukać (oczywiście przed ich ślubem ;d). Tymczasem mnie dziwi, że wyszły jakieś feminizmy radykalne czy marksistowskie xD Część pytań tak debilnych i tendencyjnych, że test na toksyczną męskość przy tym wymięka.

 

Result chart

 

  

10 godzin temu, prod1gybmx napisał:

@Ksanti Zrobię test, jeśli wyjasnisz czemu interesuje Cię akurat wynik mojej skromnej osoby. ?

Bo Ty taki bad boy forumowy jesteś ;>

 

 

Panowie no proszę was, ci z niskimi wynikami... macie zbyt małego słupka.

Trzeba robić test, aż do skutku, kiedy słupki pójdą w górę a teza o byciu agresywnym

i toksycznym samcem ociekającym ciekłym testosteronem stanie się prawdziwa :) 

 

 

Result chart
 
 

Test na moralność dał jakieś dziwne wyniki, chociaż ta lojalność to interesująca utopia.

 

 

9 godzin temu, mac napisał:

Wyszło mi wysokie oszustwo-arogancja, a w rzeczywistości jestem człowiekiem honoru i nigdy w życiu nikogo nie oszukałem. Ani razu. Zawsze dotrzymuję słowa i jestem na czas. Punktualność to moja domena. Widzicie, co to robi z mózgu i w jaki sposób kreuje wizerunek? Fałszywie, doszczętnie fałszywie. Gdybym nie znał siebie, albo był młody to może bym uwierzył w to gówno ? Bardzo szkodliwa sprawa przyznam szczerze. Arogancja i oszustwo u mnie wyjebało poza skalę ? No, na pewno mają rację ?

No mi wyszła, ekstremalna homofobia i raczej duży jak na mnie współczynnik agresji. Wystarczyło, że dałem, że nie chce kolegi geja, aby się afiszowali publicznie i coś tego typu i pyk. Test zamiast przydzielić mnie do Gryffindoru to przypiął łatkę toksycznego samca, mizogina, incela, antysemity i wroga zwierząt futerkowych w jednym. Lecz za to mam ponad przeciętnego słupka toksycznej męskości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Heteronormatywność mierzy (blablablabla) wraz z oczekiwaniem, że kobiety powinny podporządkować się mężczyznom i im służyć. Osoby z wysokim wynikiem dla tej cechy zwykle uważają, że mężczyźni powinni być silni i skłonni do użycia przemocy w celu własnej obrony lub zdobycia tego, czego chcą.

Tak właśnie jest. Pierwsze zdanie to najszczersza prawda a jeszcze tęższe umysły od ciebie a i nawet ode mnie (!) wiedzieli to już dawno temu (niżej). Z drugim też się zgodzę chociaż znam tę lewacką narrację i nie podoba mi się ani ona ani realia, które są z tym zdaniem zgodne. Obaj doskonale wiemy jak dużo toksycznych ludzi, takich o cechach ciemnej triady i w ogóle odnosi sukcesy a i nawet ile ich jest bezrefleksyjnie faworyzowanych. Do bronienia się nic nie mam ale jednak ktoś musiał sprowokować tę konieczność.

Cytat

fqvRvbM.jpg


Tymczasem moje wyniki:

Cytat

 


2m67wB5.png

 

Ok, może i mam pewne skłonności do doszukiwania się luk, skrótów w zasadach i regulaminach a już tym bardziej wykorzystywaniu ich ale to już zostawmy. Oszustwo i arogancja w jednym zdaniu to już beka max XDD ale o tym już było pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.