Skocz do zawartości

Rosjanin przez 2 godziny streamuje swoją martwą dziewczynę...


Strusprawa1

Rekomendowane odpowiedzi

To jakiś rosyjski patostrimer. 

Laska u niego pomieszkiwała w zamian za ćpanie, chlanie i dawanie dupy. 

Podczas tego strima wywalił ją na dwór no i się jej umarło. Piszą, że od zimna, bo wywalił ją w samej bieliźnie. 

Już samo to pokazuje jak laska musiała być naćpana, że po prostu nie poszła gdzieś, gdzie by się mogła schować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sentymentu oglądam jeszcze co jakiś streamy Bystrzaka, od dawna to bardziej drunk-stream z domieszką patologii niż patostream per se.

 

Na wschodzie pato-streamy z tego co pobieżnie sprawdziłem, były bardziej ekstremalne niż w pl i był to poziom nieakceptowalny jak na zmysł estetyczny, który posiadam.

 

W jednej ekipie patusów z ukrainy był człowiek zmuszany do udziału w streamach siłą, obecnie była/jest sprawa o porwanie i inne paragrafy, oglądałem

filmy na yt z wiadomości w ukraińskiej tv o tym zajściu. Około rok wcześniej ten sam koleś prowadzący streama tak lał na siłe drugiemu typowi gorzałę do mordy, że tamten się przekręcił.

 

No i pobił pod sklepem ukraińskiego weterana wojennego ATO z wojny w donbasie - ale to zajście dla mnie neutralne.

 

Ogólnie, polscy pato-streamerzy przy tamtych, to dzieci w piaskownicy.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
13 godzin temu, Boromir napisał:

Patologia straszna. Ludzie oglądają takie głupoty , totalne zbydlęcenie.

 

W tej sytuacji o której wspomniałem, a którą zacytowałeś, pobity był neo-nazistą/banderowcem - dlatego napisałem, że sytuacja neutralna, nie jest mi go nie szkoda jakoś mocno.

Ale oczywiście ty możesz mieć inną wrażliwość. Bez odbioru, bo nie mam nic do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.