Skocz do zawartości

Problem z najemcą


maroon

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, maroon napisał:

Kiedyś, jak jeszcze byłem nieszczęśliwym posiadaczem kawalerki na wynajem, to najemca mi powiedział, że muszę mu oddać kaucję, mimo zniszczonej lodówki. Wyjebałem go za próg. Ale też krótko potem zamknąłem te rozdział "inwestycji", bo w naszej rzeczywistości za dużo nerwów to kosztuje, a zyski symboliczne. 

Mogłeś widocznie. Kolega wywalając rodzinke z dzieckiem musi się liczyć z tym że wyląduje w telewizji w jakiejś Uwadze i pół Polski będzie będzie realnie go hejtowało. 

17 minut temu, maroon napisał:

To jest real life, a nie pitolenie jaki to ten najem wspaniały i bezobsługowy. 

Ależ to oczywiste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się szczypać. Jednak sytuacja jest jaka jest. Jeśli ktoś ma faktycznie problemy ale stara się płacić to trzeba pomóc. Gdy celowo kombinuje trzeba iść na wojnę.

 

Wpisz CBPP w google. Wolałbym nawet dostać te zawiasy niż trzymać złodziei w swojej nieruchomości, Nie ma litości, tacy ludzie nie zasługują na nią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Słoneczko said:

Nie ma co się szczypać. Jednak sytuacja jest jaka jest. Jeśli ktoś ma faktycznie problemy ale stara się płacić to trzeba pomóc. Gdy celowo kombinuje trzeba iść na wojnę.

 

Wpisz CBPP w google. Wolałbym nawet dostać te zawiasy niż trzymać złodziei w swojej nieruchomości, Nie ma litości, tacy ludzie nie zasługują na nią.

 

Moim zdaniem w Polsce problemem będą kobiety, faceta da się łatwo wyeksmitowac. Ale młodej kobiety z dzieckiem, lub nawet samotnej trzydziestki nawet te firmy do eksmitowania lokatorów nie ruszą.

Jeśli wejdzie powiązanie praworządności z funduszami UE, to władza nie będzie miała wyboru, jesli jakiś polak wyrzuci kobiete z mieszkania to będzie w nagłówkach wszystkich gazet w całej Europie, a tego władza nie chce. Tak ze zapomnijcie o jakiś firmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś w Internetach czytałem że facet pozbył się niechcianych lokatorów sposobem. Zebrał ochotników, znajomych kolegów i chętnych do pomocy "wolontariuszy". Patent polegał na tym, że chłopaki na spokojnie z kulturą by nie drażnić sąsiadów, prowadzili libacje. Zmieniali się tak, aby trwała ona przez kilka dni/nocy bez przerwy, zachowując przy tym ciągłość. Napisali że dość szybko pozbył się dzikich lokatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Noah Kuttler said:

Gdzieś kiedyś w Internetach czytałem że facet pozbył się niechcianych lokatorów sposobem. Zebrał ochotników, znajomych kolegów i chętnych do pomocy "wolontariuszy". Patent polegał na tym, że chłopaki na spokojnie z kulturą by nie drażnić sąsiadów, prowadzili libacje. Zmieniali się tak, aby trwała ona przez kilka dni/nocy bez przerwy, zachowując przy tym ciągłość. Napisali że dość szybko pozbył się dzikich lokatorów.

 

Matka z dzieckiem, dziecko nie będzie mogło spać, sąsiedzi to tyrani.

 

Quote

 

tyran I
1. «człowiek okrutny, bezwzględny, narzucający innym swoją wolę»
2. «władca okrutny, stosujący gwałt i przemoc»
3. «w starożytnej Grecji: jedynowładca, który dochodził do władzy przez zamach stanu»

• tyrański
tyran II «ptak leśny charakteryzujący się niezwykle krzykliwym głosem, żyjący w obu Amerykach»

 

 

 

Quote

 Chodzi o to, żeby osoba, która w jednym domostwie znajduje się z tyranem, który dopuszcza się przemocy (...), była pewna, że po jej zgłoszeniu zostaną podjęte wobec agresora natychmiastowe działania, że to się nie będzie ciągnąć miesiącami, latami, jak to bywało do tej pory, ale że w ciągu godzin sprawca zostanie usunięty z domu - podkreślił minister sprawiedliwości.


Quote

 

Definicja Domostwa

 

budynek mieszkalny z należąca do niego działką i znajdującymi się na niej innymi zabudowaniami

 

 

5fa54a6e3b200_o,size,933x0,q,70,h,faae87.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Endeg said:

 

Tu całkiem sensowne komentarze, ale ten najem okazjonalny moim zdaniem nie jest stuprocentowym panaceum na bolączki z najemcami.

 

https://dom.trojmiasto.pl/Nieuczciwi-lokatorzy-drwia-z-wlascicieli-n146261.html

 

To dopiero początek, przed tym co nadchodzi.

Jak ludziom będzie brakło na jedzenie to będę mieli w d... płacić za mieszkanie, także dbajcie o swoich lokatorów i obniżajcie im czynsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.