Skocz do zawartości

Szczepionka na Covid ku przestrodze - brak badań wpływu na płodność, kobiety w ciąży, osoby zażywające leki itd, oficjalne dane rządowe z UK


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

36 minutes ago, Orybazy said:

Foliowy namiocik, Opowieści dziwnej treści, Spiski i piski?

Teoria Spisku.

A potem Moderacja będzie oznaczać, kolorem na przykład, te które się potwierdziły.

To, że paranoik wierzy, że wszyscy sprzysięgli się przeciwko niemu, nie oznacza jeszcze, że nie ma nikogo, kto chce przejąć jego dobra...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Kespert said:

Nie. QDot to technologia znana od ponad 30 lat, ale jest po prostu - za droga do powszechnego użycia. 25ml bromków to około 3500zł.

Znakowanie UV - po co się bawić z ODot, jak za ułamek ceny można ten sam efekt osiągnąć zwykłym atramentem, jak podczas II WŚ.

Przetwarzanie danych na ODot - nie ma jeszcze działających układów opartych o QDoty, które nadawałyby się do produkcji - i długo nie będzie. A zwykły silikon z antenką RFID kosztuje już dziś kilkanaście centów... ale chiński SCS z jego kamerami, pokazuje że nawet to nie jest potrzebne.

Nawet F-book pokazuje, ile informacji ludzie oddają dobrowolnie, przez nikogo nie zmuszani.

A czemu widzisz źdźbło w oku brata swego, a belki w oku swoim nie dostrzegasz?... Obłudniku, wyjmij najpierw belkę z oka swego, a wtedy przejrzysz, aby wyjąć źdźbło z oka brata swego.

 

Śmieszny, znowu wyciągasz pojedyńcze a rzeczy, a celowo nie chcesz łaczyć "kropek" w całość. Na 100% w szczepionce będzie rozwiązanie oparte m.in. o fizyke kwantową. W szczegóły nie wnikam, bo nie jestem specjalistą. 

 

Dla globalistów zamknięcie gospodarki też powinno być za drogie, przecież to oni są właścicielami linii lotniczych i majątku prawie całej planety. Dla zniewolenia ludzi koszt 3500 zł to nic takiego. Gdyby ta szczepionka miała na celu pomóc ludziom, a nie ich zniewolić lub zdepopulowac to  w pierszwej kolejności walczyły by o nią Szwajcaria i bogate kraje, i byłaby by płatna tak jak dentysta przy leczeniu kanałowym. Tak dużo ludzi umiera z powodu zebów jednak rządy nie finansują im leczenia zębów.

 

LUDZIE ONI WAMI W MEDIACH WAMI MANIPULUJĄ, CHCĄ WAS ODCIĄGNĄĆ OD TEMATU. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, tylkochwila133 said:

Śmieszny, znowu wyciągasz pojedyńcze a rzeczy, a celowo nie chcesz łaczyć "kropek" w całość.

Żadna "całość" nie utrzyma się, jeśli w jakiejś części jest zbudowana z "fałszywych" cegieł.

46 minutes ago, tylkochwila133 said:

Na 100% w szczepionce będzie rozwiązanie oparte m.in. o fizyke kwantową.

Całość świata w jakim żyjemy, jest oparta o fizykę kwantową. Jeśli więc jakakolwiek materia będzie w szczepionce, to będzie się szczepionka opierać na mechanice kwantowej. Natomiast założenie, że zostaną użyte technologie "kosmiczne" czy ekonomicznie nieopłacalne, jest bardzo mocno naciągane.

49 minutes ago, tylkochwila133 said:

Dla zniewolenia ludzi koszt 3500 zł to nic takiego.

Koszt wynika z trudności pozyskania składników - po prostu nie starczyłoby dla każdego.

Odnośnie historii, nawet naziści kombinowali jak zmniejszyć koszty Holokaustu - bo po co iść w koszty, jak można coś zrobić taniej.

53 minutes ago, tylkochwila133 said:

Gdyby ta szczepionka miała na celu pomóc ludziom, a nie ich zniewolić lub zdepopulowa

Wszystkie kombinacje są możliwe, bo nie są wykluczające się. Może być więcej celów niż jeden.

Najlepsza szczepionka "zniewalająca" to taka, którą naprawdę musisz przyjąć, by nie umrzeć - a do tego COVID z ułamkową śmiertelnością się nie nadaje... przynajmniej ta wersja, którą znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Kespert said:

Żadna "całość" nie utrzyma się, jeśli w jakiejś części jest zbudowana z "fałszywych" cegieł.

Całość świata w jakim żyjemy, jest oparta o fizykę kwantową. Jeśli więc jakakolwiek materia będzie w szczepionce, to będzie się szczepionka opierać na mechanice kwantowej. Natomiast założenie, że zostaną użyte technologie "kosmiczne" czy ekonomicznie nieopłacalne, jest bardzo mocno naciągane.

Koszt wynika z trudności pozyskania składników - po prostu nie starczyłoby dla każdego.

Odnośnie historii, nawet naziści kombinowali jak zmniejszyć koszty Holokaustu - bo po co iść w koszty, jak można coś zrobić taniej.

Wszystkie kombinacje są możliwe, bo nie są wykluczające się. Może być więcej celów niż jeden.

Najlepsza szczepionka "zniewalająca" to taka, którą naprawdę musisz przyjąć, by nie umrzeć - a do tego COVID z ułamkową śmiertelnością się nie nadaje... przynajmniej ta wersja, którą znamy.

 

Ja już robie listy osób z mojego najbliższego otoczenie, czyli władze wojewódzkie, samorządy, tak by było wiadomo kto jest zamieszany w ten spisek dotyczący zbrodni ludobójstwa i przeciw ludzkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jonash napisał:

Słyszałem nawet o dwóch zgonach z tego powodu w tym roku. Chłop 65 lat, jarał faje jak smok oraz starszy mężczyzna w wieku 84 lat. Kiedy Ci ludzie zeszli by z tego świata gdyby nie Covid? Nie wiem ale myślę, że w niedługim czasie.

 

Słyszałem nawet o jednym zgonie z tego powodu w tym roku. Kobieta, grupa wiekowa 25-30, jedyne "obciążenie" to ciąża, zakończona cesarką. Kiedy mogła by zejść z tego świata gdyby nie Covid? Nie wiem, ale myślę, że w niedługim czasie. Umrzeć można w każdej chwili.

 

9 godzin temu, Jonash napisał:

Niektórzy są już tak wystraszeni, że strach nie pozwala im logicznie myśleć.

 

To nie jest logiczne myślenie, to interpretowanie faktów, tak by pasowały do własnej opinii.

 

Przeświadczenie o tym, że to ty masz rację a ten, kto się nie zgadza, to wróg/panikarz/sprzedawczyk za systemowe srebrniki/debil etc.

 

9 godzin temu, Jonash napisał:

COVID to jest furtka do przekretów nic więcej.

 

Zapalenie płuc w przebiegu Covid-19, to paskudna choroba, której przebieg jest loterią. Przekręty są gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Machina napisał:

 

Słyszałem nawet o jednym zgonie z tego powodu w tym roku. Kobieta, grupa wiekowa 25-30, jedyne "obciążenie" to ciąża, zakończona cesarką. Kiedy mogła by zejść z tego świata gdyby nie Covid? Nie wiem, ale myślę, że w niedługim czasie. Umrzeć można w każdej chwili.

 

 

To nie jest logiczne myślenie, to interpretowanie faktów, tak by pasowały do własnej opinii.

 

Przeświadczenie o tym, że to ty masz rację a ten, kto się nie zgadza, to wróg/panikarz/sprzedawczyk za systemowe srebrniki/debil etc.

 

 

Zapalenie płuc w przebiegu Covid-19, to paskudna choroba, której przebieg jest loterią. Przekręty są gratis.

 

Chłopie, tak z ciekawości, czemu nie zakazać produkcji wyrobów tytoniowych, alkoholu czy chociażby chemii w żywności? W skali roku śmierci spowodowanych przez Covid to jest promil w stosunku do tych w/w.

 

Jak chcecie się bać żyć to się bójcie, jak będzie mi dane umrzeć z powodu koronawirusa to trudno. Jakoś nie boję się jeździć samochodem pomimo tego, że w Polsce giną codziennie ludzie na drogach tak samo nie boję się z kimś przywitać bo może mieć koronawirusa. Chcecie się ograniczać to się ograniczajcie. Osobiście wolę umrzeć w najbliższym czasie żyjąc w sposób który wybrałem niż żyć w sposób według mnie niegodny przez całe stulecia. Jak chcesz mnie przez to zamordować albo odizolować od społeczeństwa to proszę bardzo. Oby starczyło Ci odwagi bo tanio skóry nie sprzedam a i możliwe że kogoś z was uda mi się zabrać ze sobą na ten drugi świat jak będziecie próbować. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Jonash napisał:

Jak chcesz mnie przez to zamordować albo odizolować od społeczeństwa to proszę bardzo. Oby starczyło Ci odwagi bo tanio skóry nie sprzedam a i możliwe że kogoś z was uda mi się zabrać ze sobą na ten drugi świat jak będziecie próbować. 

Widzisz?

 

Przedstawiłem swoje odmienne stanowisko i od razu reagujesz agresją. Chcesz się ze mną napierdalać, nawet zabić.

 

Oczywiście w samoobronie, bo insynuujesz, że to ja chcę ciebie zamordować.

 

Kto tutaj jest wystraszony?

 

13 minut temu, Jonash napisał:

Chłopie, tak z ciekawości, czemu nie zakazać produkcji wyrobów tytoniowych, alkoholu czy chociażby chemii w żywności?

Porównanie nowej choroby zakaźnej do nałogów i żywności o niskiej jakości?

 

Serio? To jest ta twoja logika?

Edytowane przez Machina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Machina napisał:

Widzisz?

 

Przedstawiłem swoje odmienne stanowisko i od razu reagujesz agresją. Chcesz się ze mną napierdalać, nawet zabić.

 

Oczywiście w samoobronie, bo insynuujesz, że to ja chcę ciebie zamordować.

 

Kto tutaj jest wystraszony?

 

Porównanie nowej choroby zakaźnej do nałogów i żywności o niskiej jakości?

 

Serio? To jest ta twoja logika?

 

Haha, mylisz pojęcia. Ja zareaguje dopiero wtedy agresją jak mnie będziecie próbowali poustawiać po swojemu a to spora różnica. Na co dzień jestem mega pogodnym gościem z dystansem do świata ale to jest jedna z moich nienaruszalnych wartości. Resztki wolności, które mi zostały jako człowiekowi cenie bardziej od życia. Nosiłem maseczki na początku, stosowałem się sam do obostrzeń gdy jeszcze nie wiedziałem z czym to się je, gdy po pół roku zobaczyłem jak wielkie to szambo,otworzyłem oczy i uświadomiłem sobie, że to nie ma sensu. Ty zaraz powiesz, że nie wytrzymałem napięcia i się zesrałem ze strachu. Przykro mi ale to nieprawda jestem mega zajarany życiem. Więc kto tutaj jest wystraszony? Na pewno nie ja przyjacielu. 

 

A co do porównań to tak, to jest moja logika. Jakoś nie widzę, błędu w swoim myśleniu. Z moich podatków idzie na leczenie raka płuc osób które palą tytoń tak samo jak tych którzy chorują na COVID. Nie zakazuje prowadzenia dzialalności gospodarczych, które oferują sprzedaż tytoniu tak jak i nie jestem za zakazywaniem prowadzenia działalności gospodarczej z powodu pandemii. 

 

Zastanów się czy ty czasem nie masz brudnych gaci bo coś nie poleciało. Ciągle gadacie o tym, że to "foliarze" zachowują się tak jak się zachowują bo nie potrafią prawidłowo reagować na strach. Może jednak jest całkowicie odwrotnie? 

 

Boisz się? To się izoluj, nakładaj na siebie ograniczenia, nie wychodz z domu ale nie zmuszaj innych do tego samego. Ludzie są dorośli, niech sami decydują. Ja się na takie ryzyko piszę. Ty jak chcesz się zamknąć do niewiadomo kiedy w domu, droga wolna. Zamawiaj zakupy przez internet i pracuj zdalnie. Nie zarazisz siebie ani rodziny ale ode mnie wara. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jonash napisał:

Na co dzień jestem mega pogodnym gościem z dystansem do świata

 

Po przeczytaniu treści poprzedniego posta mam co do tego duże obiekcje...

 

37 minut temu, Jonash napisał:

Na pewno nie ja przyjacielu.

 

Nie pisz do mnie w ten sposób. Przed chwilą chciałeś mnie zabić. Prawdopodobnie dalej chcesz, tylko już tak otwarcie tego nie okażesz.

 

37 minut temu, Jonash napisał:

A co do porównań to tak, to jest moja logika. Jakoś nie widzę, błędu w swoim myśleniu.

W takim razie nie ma po co tego ciągnąć.

Edytowane przez Machina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta szczepionka żeby zniszczyć jakieś państwo jest skuteczniejsza od wojny, bo wystarczy wypuścić wadliwą serię i jest po ludziach. 

Później się wystąpi ze smutkiem i żalem my chcieliśmy dobrze, a że tak wyszło współczujemy.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Machina napisał:

 

Po przeczytaniu treści poprzedniego posta mam co do tego duże obiekcje...

 

 

Nie pisz do mnie w ten sposób. Przed chwilą chciałeś mnie zabić. Prawdopodobnie dalej chcesz, tylko już tak otwarcie tego nie okażesz.

 

W takim razie nie ma po co tego ciągnąć.

 

Przestań się zachowywać jak kobieta. Wkładasz mi w usta słowa których nie powiedziałem. Niby, że chce Cię zabić? Nie pochlebiaj sobie. Wiecznie przerażeni, bojący się własnego cienia. Nie dziwie sie, że ludzie twojego pokroju mogą mieć problemy z kobietami. Trochę odwagi, to że ktoś idzie w tobą szranki słowne, nie oznacza, że chce Cie zabić. Wiem jedno. Boisz się konfrontacji, ton twojej wypowiedzi o tym świadczy. Powodzenia, życzę Ci wszystkiego dobrego ale moje słowa weź sobie do serca. Jak chcesz komuś narzucać swój sposób myślenia to zawsze dojdzie do konfliktu. Wygra silniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jonash napisał:

Przestań się zachowywać jak kobieta.

 

I vice versja.

 

Wymiana zdań zaczęła się od mojego odniesienia do treści twojego posta, w której bagatelizowałeś pandemię, negowałeś jej istnienie (covid tylko do przekrętów) oraz wypowiadałeś się o zgonach jakby umierały tylko osoby w podeszłym wieku oraz niedbające o swoje zdrowie.

 

Uzasadniłeś to logicznym myśleniem.

 

Podważyłem to.

 

W odpowiedzi użyłeś stricte emocjonalnych argumentów, jakobym rzekomo chciał cię izolować od społeczeństwa, lub zamordować, że wolisz umrzeć w najbliższym czasie żyjąc w sposób który wybrałeś niż żyć w sposób według ciebie niegodny przez całe stulecia.

 

Dalej piszesz o resztkach wolności które cenisz bardziej od życia. Znowu emocje.

 

Dywagacje na temat stanu mojej bielizny pominę.

 

Emocje, emocje, emocje. Ale to ja zachowuję się jak kobieta.

 

Nigdzie nie napisałem nic o izolacji bądź sankcjach za odmienne poglądy. Odniosłem się do twojego negowania istnienia pandemii oraz do twierdzenia, że mają umierać tylko starsze schorowane osoby.

 

Stwierdziłem, że to nie jest logika, to twoja opinia. TYLE.

 

Całą resztę sobie dośpiewałeś. A teraz twierdzisz:

 

10 godzin temu, Jonash napisał:

Wkładasz mi w usta słowa których nie powiedziałem

 

Zaś wcześniej:

14 godzin temu, Jonash napisał:

Oby starczyło Ci odwagi bo tanio skóry nie sprzedam a i możliwe że kogoś z was uda mi się zabrać ze sobą na ten drugi świat jak będziecie próbować. 

 

Przyjąłem to do wiadomości i traktuję śmiertelnie poważnie, bo owym enigmatycznym "będziecie próbować" może być dla ciebie wszystko, z dyskusją internetową włącznie.

 

10 godzin temu, Jonash napisał:

Nie dziwie sie, że ludzie twojego pokroju mogą mieć problemy z kobietami.

 

I zmiana tematu dyskusji na relacje damsko-męskie.

(Kobiety lubią robić podobnie, sprowadzają rozmowę na życie seksualne: "Nie zgadzasz się ze mną? Incel/ pewnie masz małego/żadna ci nie daje etc. W tym momencie również zachowałeś się jak kobieta)

 

Co mają wspólnego moje problemy z naszymi kochanymi Paniami, z pandemią, tematem od którego zaczęła się ta pisanina?

 

Ja też umiem sobie wyświetlić i poczytać posty danego użytkownika, znaleźć jakiś niewygodny szczegół i przytoczyć go w dyskusji celem dyskredytowania oponenta. Tylko co to wnosi do tematu?

 

10 godzin temu, Jonash napisał:

Trochę odwagi, to że ktoś idzie w tobą szranki słowne, nie oznacza, że chce Cie zabić.

 

Owszem, nie oznacza.

 

Czemu więc napisałeś w odpowiedzi na mój pierwszy, odnoszący się do twojej wypowiedzi, post:

 

14 godzin temu, Jonash napisał:

Jak chcesz mnie przez to zamordować albo odizolować od społeczeństwa to proszę bardzo.

 

A następnie:

14 godzin temu, Jonash napisał:

możliwe że kogoś z was uda mi się zabrać ze sobą na ten drugi świat jak będziecie próbować. 

 

Sam sprowadziłeś rozmowę na takie minorowe klimaty.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepionka nie ma sensu, ponoć zaraz przechoruje covida 20 mln Polaków, wypowiadają się lekarze w wywiadzie dla wybiórczej niestety, ale dalej to lekarze, więc po co szczepić jakimś eksperymentalnym produktem:
https://www.wykop.pl/link/5846271/trzeciej-fali-nie-bedzie-zaraz-20-mln-polakow-przejdzie-covid-19/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 hours ago, spacemarine said:

 

Drugiej też nie. Te zjawiska są jednofazowe. 400px-Graph_SIR_model_without_vital_dyna

 

 

(t=0:03:49, powinno być ustawione)

 

 

Co widać wyraźnie na wykresie zgonów. To, że teraz jest tzw. "druga fala" to jest spowodowane (w kolejnośći ważności):

a) niską zaraźliwością, że się wszyscy nie zarazili wcześniej,

b) sezonowością wirusa,

c) fałszywie pozytywnymi testami

d) trzymaniem ludzi w domach, tak, że faktycznie niektórzy później się zarażą, ale i tak to nastąpi.

 

Najprawdopodobniej kombinacją wszystkich czynników.

 

--

Jaka ka trzecia fala? W czerwcy MZ oceniało, na podstawie badań na obecność przeciwciał, liczbę zarażonych na ~600 tys (1,5%), w październiki 1,5 miliona, i to cały czas, coraz szybciej rośnie. Po przkroczeniu 20% prędkość będzie zbliżona do stałej a powyżej 50% znacząco spadnie, bo zwyczajnie nie będzie już nosicieli, bo połowa już przechorowała i nie będzie zarażać.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/11/2020 at 8:59 PM, Jonash said:

zakazać produkcji wyrobów tytoniowych, alkoholu czy chociażby chemii w żywności

To jest OK, bo trudno to hodować w domu więc da się opodatkować. Tak jak z hazardem, jest be chyba że to państwo go organizuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doktor Martyka wyjaśnia w kolejnym poście, co konkretnie miał na myśli, używając sformułowania, które wywołało falę reakcji. „Ponieważ to określenie budziło niekiedy wątpliwości, poniżej kilka słów wyjaśnienia: Autorzy cytowanego przeze mnie Apelu mówili o zmianie ekspresji genów, czyli ich włączaniu i wyłączaniu poprzez różnorodne mechanizmy na poziomie komórkowym. Chodzi m.in. o indukowanie lub hamowanie syntezy białek. Autorzy stwierdzają, że nie można wykluczyć, iż wprowadzanie mRNA w szczepionce w celu „zmuszenia” komórki do syntezy wirusowego białka, nie wpłynie na tę komórkę. Istnieje prawdopodobieństwo, że wprowadzona cząsteczka RNA ulegnie przemianom w komórkach i będzie reagowała z innymi cząsteczkami RNA człowieka, wirusów lub bakterii. Samo RNA też może ulec tzw. odwrotnej transkrypcji i zostać włączone do genomu. Tak więc negatywne następstwa mogą ujawnić się po dłuższym czasie.

 

Być może to miał na myśli także przeze mnie cytowany przedstawiciel Firmy AstraZeneca, gdy mówił , że działania uboczne mogłyby się pojawić np. po kilku latach (i dlatego firma nie może wziąć na siebie żadnej odpowiedzialności).

Te fakty tłumaczyć mogą podsumowujące stwierdzenie wyrażone w „Apelu naukowców i lekarzy”, że zastosowanie wspomnianej szczepionki ma „cechy eksperymentu medycznego na wielką skalę” i wobec tego nie można twierdzić, że są one bezpieczne” – wskazuje, przywołując z historii przykłady, gdy zignorowanie głosu naukowców skończyło się tragicznie. W historii szczepień istnieją przykłady negatywnych skutków lekceważenia ostrzeżeń naukowców, jak wspomniana w Apelu szczepionka przeciwko świńskiej grypie, czy też szczepionka RotaShielda na rotawirusy amerykańskiej firmy Wyeth” – przytacza doktor Martyka.

 

Ordynator oddziału zakaźnego o szczepionce na COVID-19: „Cechy eksperymentu medycznego na wielką skalę” - 10 grudnia 2020

 

 

Doktor wyjaśnia skąd sie biorą jego, i wielu innych, obawy przed wprowadzaniem niesprawdzonego preparatu o działaniu medycznym, w dodadku którego zasada działania nie jest do końca poznana i może się ujawnić po wielu latach, z godnie ze słowami samego producenta.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CEO Pfizera się nie zaszczepił ich szczepionką aby nie blokować tej szansy najbardziej potrzebującym, reszta zarządzających firmy postąpiła tak samo:
https://www.cnbc.com/2020/12/14/pfizers-ceo-hasnt-gotten-his-covid-vaccine-yet-saying-he-doesnt-want-to-cut-in-line.html#close

"Pfizer CEO Albert Bourla said he hasn’t received his company’s Covid-19 vaccine shot yet, telling CNBC that he and other executives will not “cut the line."

 

Tyle w temacie, jakby ktoś was pytał czemu się nie zaszczepiliście możecie mówić że szef Pfizer nie szczepi się swoim produktem to po co macie się szczepić.

 

Kolejny rodzynek

Wiceminister Zdrowia: "W. Kraska: nie wszyscy medycy chcą szczepić się przeciw COVID-19"

"W tej fazie, kiedy prowadzone są listy chętnych do szczepienia służby zdrowia w ponad 500 polskich szpitalach, niestety szczepionka nie cieszy się popularnością - mówił Waldemar Kraska."

https://www.politykazdrowotna.com/68123,w-kraska-nie-wszyscy-medycy-chca-szczepic-sie-przeciw-covid-19

 

Warto teraz sobie zadać pytanie czemu jej nie chcą oraz czy inne szczepionki są przez nich przyjmowane, które sami tak promują ludziom. Tylko pytam, bo jak tyle tęgich głów nie chcę się szczepić to może coś jest na rzeczy.

 

Edytowane przez spacemarine
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko siłą zaszczepią @spacemarine, a jestem po lekturze spierdolonego do granic możliwości narodowego programu szczepienia. 32 strony, można poczytać. Nie wiem, kto to tworzył, ale błąd na błędzie, np. wydamy dokument potwierdzający dokument. Zamiast jednej szczepionki wskazują na kilka równolegle i nie wiem, czy szczepią pfizerem, czy innymi też, chyba wszystkie się znajdą w obiegu. Totalne nieporozumienie, kto tam siedzi. Nie ma słowa o odpowiedzialności i to centralnie, żadnej wzmianki o ewentualnych skutkach ubocznych. Ba, w oficjalnym dokumencie rządowym sugerują, że w pełni bezpieczna. Dla mnie totalna bandyterka. Polecam narodowy program szczepień w pdf i poczytać. Co za gówno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.