Skocz do zawartości

Sztuczna inteligencja prezentuje wiadomości w Chinach


absolutarianin

Rekomendowane odpowiedzi

Komputerowo wygenerowana prezenterka pełni funkcję dziennikarza wiadomości:

 

https://www.f5.pl/futopia/sztuczna-inteligencja-zostala-nowa-chinska-prezenterka-wiadomosci

 

Dołączyła do dwóch istniejących już prezenterów AI.

 

W ciągu trzech miesięcy przeczytali ponad 3,4 tys. doniesień prasowych o łącznej długości ponad 10 tys. minut.

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, absolutarianin napisał:

Dołączyła do dwóch istniejących już prezenterów AI.

Jakbym oglądał wiadomości, nawet bym nie odróżnił. Nie chcę wiedzieć, jaka technologia będzie za 20 lub 50 lat.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Boromir napisał:

Nie chcę wiedzieć, jaka technologia będzie za 20 lub 50 lat.

Fakt.

Moim zdaniem mimo że to wszystko może wyglądać jak sen wariata, tworzenie sztucznego człowieka spowoduje że wcześniej niż kiedyś ludzie zaczną się zastanawiać czy ich życie i oni sami nie są tylko symulacją swoich myśli, przekonań i utożsamień. 

Wydaje mi się że to wszystko tylko przyśpieszy ogólne przebudzenie świadomości człowieka.

Z resztą już teraz to bardzo przyśpiesza, zadziwia mnie prędkość z jaką moje myśli manifestują się realnymi wydarzeniami w moim życiu. Myślę że wiele ludzi tego doświadcza. 

Trochę zszedłem z tematu, sory.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jaro670 napisał:

Z resztą już teraz to bardzo przyśpiesza, zadziwia mnie prędkość z jaką moje myśli manifestują się realnymi wydarzeniami w moim życiu. Myślę że wiele ludzi tego doświadcza. 

Trochę zszedłem z tematu, sory.

Jest wiele ruchów, ale widać jeszcze bardziej jak większość błądzi moim zdaniem. Z tymi myślami to jednak coś jest, to o czym dawno myślałem zaczyna być mi bliższe na codzień.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 22:02, Imiennik napisał:

Jest wiele ruchów, ale widać jeszcze bardziej jak większość błądzi moim zdaniem. Z tymi myślami to jednak coś jest, to o czym dawno myślałem zaczyna być mi bliższe na codzień.

Z naszymi myślami jest z pewnością coś nie tak,  ale tak chyba musi być,

Myślę że już nie długo wszyscy wyjdziemy z tego obłąkanego schematu ego, utożsamiania się z tym co o sobie od dawna myślę. Obłąkanego ale nigdy bym tego etapu nie potępiał bo to trochę tak jakby dziecko biegające ile sił po łące potępiało czas kiedy raczkowało.

To zwyczajnie było temu dzieciakowi potrzebne żeby stanąć na własne nogi i zacząć biegać. 

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ntech napisał:

Przyzwyczajajacie się. To już zdecydowane. AI będzie wszędzie. Zastanówcie się w czym jesteście w stanie ją przebić . 

AI nie naprawi klimatyzacji ani nie wyciągnie podpaski z sedesu..

Polecam przeczytanie książki "Statki Czasu". W takiej sytuacji będzie w stanie zrobić i jedno i drugie, przy czym za nas, prawdopodobnie na bazie sprzęgnięcia umysłu z elementem sterującym materią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.