Skocz do zawartości

JulkaTV - kwiat polskiej młodzieży, czyżby rodzice bezwiednie wychodowali roszczeniowe pasożyty


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Powstał ciekawy projekt JulkaTV na yt i wrzucane są tam filmiki mądrych lewicowych "Julek", czyli typowych dziewczyn z klasy średniej na utrzymaniu rodziców, które uznają swoją moralną wyższość nad innymi i będą walczyć o coś, obecnie wkurwione walczą z tzw. piekłem kobiet. Żyją na koszt rodziców, głównie na koszt ojca zapewne, który pewnie nie wie co sobie wychował. Wydaje się że to produkty typowej lewicowej propagandy LPG, roszczeniowych postaw, potrzeby atencji i wyróżnienia się. Śmiechu warte, kobiety nigdy nie miały tak dobrze, ze wręcz muszą wymyślać problemy, a aborcja jest co kilka lat odpalana jak politycy chcą coś przepchnąć w sejmie, zwykle niekorzystne zmiany dla ludności, a później wszystko cichnie.

Takie Panie mając dostęp do internetu rywalizują, która będzie bardziej radykalna i oczywiście nie wszystko nastolatki takie są, ale niestety kobiety coraz bardziej nasiąkają ściekiem z twittera, netfliksa, facebooka które formatują im mózgi. Julka TV dla beki wydaje się zbierać te rodzynki, trochę śmieszne, ale i straszne gdy np takie damy będą uczyć nasze dzieci np w szkołach. Świat klaunów, posłuchajcie:

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też odkryłem ten kanał niedawno i filmiki tam umieszczone to złoto.

 

--

16 minutes ago, spacemarine said:

Żyją na koszt rodziców, głównie na koszt ojca zapewne, który pewnie nie wie co sobie wychował.


Przypuszczam, że jednak żyją na koszt matki bo ojca nie ma...

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nurtuje jedno retoryczne pytanie. 

 

Powiadają, że to jest wojna. To ja się pytam czy na tej ich wojnie obowiązują jakieś prawa kobiet, czy można walić jak do kaczek?

 

Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że tu będzie chyba musiał nadejść widok Warszawy z 1945 albo Aleppo aktualnie żeby jako tako wahadło - przynajmniej na jakiś czas - wróciło do położenia równowagi. Nie widzę żadnej innej póki co sposobności, niestety. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

Mnie nurtuje jedno retoryczne pytanie. 

 

Powiadają, że to jest wojna. To ja się pytam czy na tej ich wojnie obowiązują jakieś prawa kobiet, czy można walić jak do kaczek?

 

Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że tu będzie chyba musiał nadejść widok Warszawy z 1945 albo Aleppo aktualnie żeby jako tako wahadło - przynajmniej na jakiś czas - wróciło do położenia równowagi. Nie widzę żadnej innej póki co sposobności, niestety. 

 

Niekoniecznie, wystarczy dać im trochę w skórę, odciąć od cyca i spokornieją jak będą musiały same zapierdalać na miskę ryżu, odciąć od sm i atencji i sami się pozabijają z braku wiedzy co ze sobą zrobić, tak siedzą w ciepłym gniazdku i im się nudzi, to pierdolą do kamery, siedzą na sm i gonią za resztą. Mamcia ugotuje i upierze, w domku napali, interesuje je tylko micha i pełna kultura - toaleta. 

 

Gówniary gówno o życiu wiedzące, a głośno kłapiące. 

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jorgen Svensson ale pytanie kto ich odetnie od cyca? Ten system jest tak właśnie tworzony, żeby one mogły sobie wygadywać te bzdury i się w tym tarzać. Ja szczerze mówiąc średnio widzę wizję, gdzie pojawia się jakiś kapitan i cierpliwą pracą u podstaw (wychowanie/zmiana ustroju ekonomicznego/cokolwiek mądrzejszego) będzie powoli zawracał Titanica na właściwy kurs. Podczas tego cyrku, który się rozgrywa, to nikt nawet granic nie wyznacza nie mówiąc już o tym, żeby ich bronić. Od II WŚ chyba nie mieliśmy jeszcze polskiego rządu, więc tu już straciłem wszelkie złudzenia. Dwie rzeczy: wojna albo epidemia. 

 

Tylko kto będzie ginął i za co? Bo przecież, że nie kobiety, to jest jasne. 

Edytowane przez Wielki Mistrz Zakonu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

@Jorgen Svensson ale pytanie kto ich odetnie od cyca? Ten system jest tak właśnie tworzony, żeby one mogły sobie wygadywać te bzdury i się w tym tarzać. Ja szczerze mówiąc średnio widzę wizję, gdzie pojawia się jakiś kapitan i cierpliwą pracą u podstaw (wychowanie/zmiana ustroju ekonomicznego/cokolwiek mądrzejszego) będzie powoli zawracał Titanica na właściwy kurs. Podczas tego cyrku, który się rozgrywa, to nikt nawet granic nie wyznacza nie mówiąc już o tym, żeby ich bronić. Od II WŚ chyba nie mieliśmy jeszcze polskiego rządu, więc tu już straciłem wszelkie złudzenia. Dwie rzeczy: wojna albo epidemia. 

 

Tylko kto będzie ginął i za co? Bo przecież, że nie kobiety, to jest jasne. 

 

To już zupełnie inna sprawa. Przy obecnym systemie w pełni się z Tobą zgadzam. 

 

Wojna ma to do siebie, że wysyła się mężczyzn którzy są w stanie utrzymać karabin, więc marna szansa na oczyszczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wierzy ten wierzy a kto nie jego sprawa ale ja czekam na dzień sądu ostatecznego aż te wszystkie lewicowe kurewki, pustaki i pomioty że tak powiem piekielne zostaną rozliczone przez najwyższego. Choć byście się pod kamień schowały i tak nic wam to nie da. 

Patrząc co się dzieję w kraju i na świecie to serio żyjemy już w czasach ostatecznych biblijnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, smerf napisał:

Ale Rak :wacko:  "...zostane dziwką bede to robić bez zabezpiecznia..." spierdolenie umysłowe lvl hard.

 

Nie przejmuj się bracie, po jednej dniówce, rżnięcia przez klientelę odechciało by się jej. 

 

To tylko rozdarte prowokujące buźki, nic więcej. Gadać co on to nie jest, albo co on to nie zrobił/zrobi to każdy może, gorzej ze spójnością jak przyjdzie co do czego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jorgen Svensson napisał:

 

Niekoniecznie, wystarczy dać im trochę w skórę, odciąć od cyca i spokornieją jak będą musiały same zapierdalać na miskę ryżu, odciąć od sm i atencji i sami się pozabijają z braku wiedzy co ze sobą zrobić, tak siedzą w ciepłym gniazdku i im się nudzi, to pierdolą do kamery, siedzą na sm i gonią za resztą. Mamcia ugotuje i upierze, w domku napali, interesuje je tylko micha i pełna kultura - toaleta. 

 

Gówniary gówno o życiu wiedzące, a głośno kłapiące. 

 

 

 

Godzinę temu, Wielki Mistrz Zakonu napisał:

@Jorgen Svensson ale pytanie kto ich odetnie od cyca? Ten system jest tak właśnie tworzony, żeby one mogły sobie wygadywać te bzdury i się w tym tarzać. Ja szczerze mówiąc średnio widzę wizję, gdzie pojawia się jakiś kapitan i cierpliwą pracą u podstaw (wychowanie/zmiana ustroju ekonomicznego/cokolwiek mądrzejszego) będzie powoli zawracał Titanica na właściwy kurs. Podczas tego cyrku, który się rozgrywa, to nikt nawet granic nie wyznacza nie mówiąc już o tym, żeby ich bronić. Od II WŚ chyba nie mieliśmy jeszcze polskiego rządu, więc tu już straciłem wszelkie złudzenia. Dwie rzeczy: wojna albo epidemia. 

 

Tylko kto będzie ginął i za co? Bo przecież, że nie kobiety, to jest jasne. 

 

 

System jest u nas  w Polsce tak skonstruowany ,że przeciętna 16-19 latka nie pójdzie do pracy bo się jeszcze uczy . Na studia idzie się obecnie w wieku 19 lat a jeżeli ktoś robi technikum to w wieku 20 lat.. Dla przykładu na Ukrainie dziewczyny kończą  średnią szkołę w wieku 16-17 lat i wyruszają na studia oraz do pracy przez co tamtejsze nastoletnie ukrainki są bardziej ogarnięte od naszych  rodzimych bo już studiują ,pracują i wcześniej wchodzą w dorosłe życie przez co nie mają czasu na głupoty  podczas gdy nasze kiszą się w domu do 20-dziestki ( a niektóre nawet dłużej)  i im po prostu odbija bo nic kompletnie nie muszą robić. Chłopak w tym wieku coś przynajmniej na podwórku pomoże ,ale nie nastolatka no bo za słaba a rodzice gotować obiadu robić prania czy  jakiś typowych porządków w domu ,itp też ich nie uczą . Z nadmiaru czasu odbija im głupawka. 

 

Porozmawiaj z przeciętną 16-18 latką z Ukrainy a potem z przeciętną siksą z Polski w tym wieku a zobaczysz różnice jeżeli chodzi o mentalność na korzyść młodych ukrainek. 

Edytowane przez Everson
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kpt. Skok napisał:

Dotyka was to osobiście że jedna dziewczyna z drugą coś powiedzą? Coś w waszym życiu to zmienia?

Problem jest taki, że takie są wybierane do jakiś dziwnych Rad etc. Nie lekceważy się takiego wroga. Bo to jest ogromna masa Żuli.   Później jedna z drugą dostaną się do parlamentu i wtedy szał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest genialny sposób na totalne zniszczenie społeczeństwa? Zepsuć totalnie większość kobiet i zabronić im aborcji. Wyobraźcie sobie przyszłe pokolenie, gdy Hiszpan okazał się być Ukraińcem :D Ewentualnie Mokebe nie był szejkiem z Mc Don ekhm... Dubaju.

Normalnie syf i degrengolada, facet z głową na karku i wartościami nie wdepnie w taki syf. Mnie te laski odrzucają, nie tylko kobieta może urodzić? Aż jestem za przemocą rodzicielską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.