Skocz do zawartości

JulkaTV - kwiat polskiej młodzieży, czyżby rodzice bezwiednie wychodowali roszczeniowe pasożyty


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Imiennik napisał:

Jaki jest genialny sposób na totalne zniszczenie społeczeństwa? Zepsuć totalnie większość kobiet i zabronić im aborcji. Wyobraźcie sobie przyszłe pokolenie, gdy Hiszpan okazał się być Ukraińcem :D Ewentualnie Mokebe nie był szejkiem z Mc Don ekhm... Dubaju.

Normalnie syf i degrengolada, facet z głową na karku i wartościami nie wdepnie w taki syf. Mnie te laski odrzucają, nie tylko kobieta może urodzić? Aż jestem za przemocą rodzicielską.

 

W syf może i nie wdepnie, ale jest skazany w sumie na samotnicze życie, w wielu przypadkach. Najgorsze, że w sumie nie ma nic pośredniego, albo wchodzisz w gówno, albo żyjesz po swojemu, ale w stylu zbliżonym do mgtow.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TT nie brakuje podobnych bzdur i co tam Julki prezentują to szok między innymi podobnie Np 17latki o nie równych prawach dla kobiet i dyskryminacji ich, o tym, że nie będą rodzić bo nie są inkubatorami, że chcą się podwiązać itp. A jak im się zachce dziecka to adoptują. 

Ciekawe ile z tych Julek złapie w przyszłości faceta na dziecko lub postawi ultimatum. Chyba, że faktycznie tak się zryją za młodu, że faktycznie nie będą chciały. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet z pewnością promuje szambo, bo liczą się wyświetlenia, stąd popularność patostreamerów, wszelkich debilnych pranków, patologi etc. Te kwiaty lotosu zwane Julkami to mam nadzieję jakiś margines, ale jak wychodzą tysiącami to trochę  niepokojące. Kobiety są jak gąbka, nasiąkają tym co jest popularne, modne, nośne i nie ma u nich jakiejś refleksji czy krytyki promowanych nowych wzorców.

Serio nie zdziwiłbym się gdyby jakaś duża firma, modna i znana marka zaczęła promować, że maseczka z własnej kupy odmładza i media by o tym bębniły jakie to odkrycie to z pewnością stałoby się to popularne. W takich żyjemy czasach.

Poszperałem z ciekawości i jest!

Maseczka z ptasich odchodów: "Kontrowersyjna, ale skuteczna!" Japoński wynalazek z ptasich odchodów, "Słowik z Japonii - nie tylko pięknie śpiewa, ale produkuje cudowne guano, które setki lat temu doceniły gejsze, a teraz światowej sławy celebryci"
https://spaandmore.pl/wellness/maseczka-uguisu-kontrowersyjna-ale-skuteczna/

Jak widać nawet ptasie kupy da się sprzedać, więc o czym my tu mówimy. To jest niezła komedia, poczytajcie: "Cudowne odchody ptaszka wiodącego szczęśliwe życie".

 

Chyba ten cały eksperyment zbliża się do końca i dlatego staje się karykaturą samą w sobie, świat klaunów..

Edytowane przez spacemarine
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jorgen Svensson napisał:

Julki Julkami, ale co teraz z forumowym mitem, 40-letniego mężczyzny z 20 letnią Julką? Jeszcze może jakieś białe kruki się znajdą, ale w zdecydowanej większości to już zakrawa o mitomanię.

Jeśli mówimy o Polce to zakrawa o farmazon już od dawna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Julki pierd...a te bzdury bo nie ma ich kto dobrze wysmigac ( pisze tu o tych urodziwych i pelnoletnich ) .Kiedys takie  nalogowo czytaly ksiazki dzis dra morde na jutjubie bo to lepsza metoda na stres i atencje w jednym.Propaganda na ich szare komorki to jedno  ale wazniejsza wg  mnie to pizdowatosc mlodych mezczyzn .Ogarniety facet wychowany na innych zasadach lub z innym software ( opalone chopaki z zagra ) moze takie zgarniac tabunami z ulicy na barabara.Dla nich draca morde femi stanie sie potulna jak baranek ba nawet przejmie ich ideologie i uwazac bedzie za swoja wlasna  

Edytowane przez thyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Stefan Batory napisał:

Dziwi mnie, że kogokolwiek może obchodzić co kilka nikomu nieznanych panienek ma  do powiedzenia.

 

Te kilka nikomu nieznanych panienek potrafi wyjść na ulice największych polskich miast w ilościach liczonych w dziesiątkach tysięcy blokując je całkowicie, dewastując mienie w tym obiekty kultu i drzeć w niebogłosy ryja używając wulgaryzmów z rynsztoka, a kto nie z nimi ten przeciw nim. O zadymach z ich udziałem nawet nie wspomnę. 

  

51 minut temu, Stefan Batory napisał:

Nie są one grupą reprezentatywną dla swojego pokolenia.

Tu się mylisz, gdyż coraz więcej tego typu "opinii" i zachowań jest widocznych nie tylko w tym pokoleniu, ale też u nieco starszych tzw. julek. Kobiety mają to do siebie, że chłoną wszelkiego rodzaju propagandę jak gąbka i jestem pewien, że część ich pokolenia, które na miana julek jeszcze nie zasługuje, jak zacznie tego wysłuchiwać, to błyskawicznie w takie julki się zmieni. Nie bez powodu i nie bez przyczyny większość reklam w tv jest zrobiona dla kobiet i pod kobiety.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, thyr napisał:

Julki pierd...a te bzdury bo nie ma ich kto dobrze wysmigac ( pisze tu o tych urodziwych i pelnoletnich ) .Kiedys takie  nalogowo czytaly ksiazki dzis dra morde na jutjubie bo to lepsza metoda na stres i atencje w jednym.Propaganda na ich szare komorki to jedno  ale wazniejsza wg  mnie to pizdowatosc mlodych mezczyzn .Ogarniety facet wychowany na innych zasadach lub z innym software ( opalone chopaki z zagra ) moze takie zgarniac tabunami z ulicy na barabara.Dla nich draca morde femi stanie sie potulna jak baranek ba nawet przejmie ich ideologie i uwazac bedzie za swoja wlasna  

 

Jak to nie ma kto ? Mam 25 lat i znam taką jedną, typową młodą Julkę ( to córka dobrych znajomych moich rodziców )  Dziewoja ma 17 lat a pojechała w tym roku wraz z 2 lata starszą koleżanką do Gruzji, gdzie spotkała 21 letniego gruzińskiego przystojniaka. To jakie zdjęcia wstawiała na instagrama z nim ( ma prywatny profil więc jej rodzice nie widzą co wstawia jeśli nie mają ją w znajomych/obserwowanych) mnie zszokowały bo dziewoja miła nie jest ani trochę   a na zdjęciach z nim zachowuje się właśnie tak jak napisałeś czyli  potulny, miły,sympatyczny  baranek.  Oczywiście wszędzie się z nim obściskuje,itp. więc nie mów ,że te Julki nie mają nikogo. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chadernest napisał:

Pato Julki to chyba najgorsze stworzenie 21 wieku jak gadam z taką to mam ochotę jej liścia wyjebac z oplutej ręki, jakbym był tym policjantem na tych ich protestach to pałka gumowa by pracowała cały czas xd

A później tatusiowie oraz cuckoldy tych Julek 16-20 letnich przyjdą i Cie skopią ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, smerf napisał:

Przecież tu kilka ambulansów powinno podjecać po dwa zastrzyki na dupe i w pasiaki na 2tygodnie..

I jeszcze "szczekają" o kaczystowskiej dyktaturze :lol: Tak się to załatwia w USA ,a to przecież podobno demokracja:

Minneapolis rządzą demokraci o ile dobrze się orientuję ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, smerf napisał:

 

Przecież tu kilka ambulansów powinno podjecać po dwa zastrzyki na dupe i w pasiaki na 2tygodnie..

 

Ni to wyglądu ni co ? wybryki natury.

 

1. Golić głowę na łyso.

2. Rozebrać do naga, odwszawianie. 

3. Zamknąć, odizolować od społeczeństwa. 

4. Resocjalizować.

5. Ponownie wpuścić w szeregi społeczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2020 o 21:42, Jorgen Svensson napisał:

Julki Julkami, ale co teraz z forumowym mitem, 40-letniego mężczyzny z 20 letnią Julką? Jeszcze może jakieś białe kruki się znajdą, ale w zdecydowanej większości to już zakrawa o mitomanię.

 

16 godzin temu, Król Jarosław I napisał:

Jeśli mówimy o Polce to zakrawa o farmazon już od dawna.

 

 

Przypatruje się różnicom wieku w obecnym społeczeństwie. i mam swoje zdanie na ten temat .Żeby nie było to od razu mówię, że nie jestem archem negującym różnicę wieku ?  Po prostu swoje widzę.  No cóż, zaryzykuje i napiszę o co mi chodzi.

 

Mam 25 lat i trochę ciekawiło mnie jakich chłopaków dobierają sobie kilka lat młodsze dziewczyny. Więc w sumie niedawno bo jakieś kilka miesięcy temu  wszedłem sobie na instagram i zacząłem przeszukiwać dziewczyny m.in też w takim wieku o jakim mówicie czyli 20 latki.  Generalnie patrzyłem na dziewczyny w wieku od 17 do 21 lat.  Nie wiem czy można tak ogólnie ocenić wszystkie dziewoje w tym wieku ,ale widzę że niemalże wszystkie są w związkach z rówieśnikami a jeśli z jakimś starszym to maks 2 lata starszy.  Praktycznie zawsze to są jacyś chłoptasie. Takie typowe bardzo młodo wyglądające Oskarki/Brajanki.  

 

Więc jeśli chodzi o związek 20 latki z 40 latkiem to w obecnych czasach chyba o to jest ciężko bardzo.

 

Czasy, gdzie b różnice wiekowe w związkach były  większe niż 2 lata to lata 90-dziesiąte i może do 2006 roku.  Mam dwa przypadki w rodzinie par ,które zawierały związek w latach 90-dziesiątych

 

- dalsza ciotka - ( córka siostry mojej babci ) .Ma  około 40 lat obecnie . W latach 90-dziesiątych mając 21 lat związała się z 32 latkiem .Obecnie są małżeństwem

- dużo starszy dalszy kuzyn. Będąc na studiach i mając 26 lat związał się z  17 letnią dziewczyną z liceum . Dziś są też małżeństwem.

 

A więc przypadki, które dzisiaj są chyba raczej nie spotykane.  Nie wiem, może ślepy jestem albo nie wiem co. 

 

Ciekawe jak wygląda sytuacja ,jeżeli chodzi o różnice wieku,w takich krajach, gdzie feminizm i wyzwolenie kobiet jeszcze nie wpływa tak mocno na społeczeństwo. Chodzi mi o takie kraje jak np. Ukraina czy też Białoruś . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się spuszczacie nad patologia i zaburzaniami osobowości zmiksowanymi z lewacka ideologia. Pustka miedzy nogami i pustka miedzy uszami Teraz zastanowcie sie czy arabowie nie maja racji traktujac je na rowni z kozami. Koza nie pierdoli glupot. Problem z ideologia jest ten że choćbym nie wiem jak Julki wierzyły że są tęczowymi jednorożcami bez układu pokarmowego i otwory odbytniczego , to i tak jak pozostała część ludzkości produkują gówno. 

Fizyka i fizjologia.

Jesteście samcami - olejcie to !

 

Skupcie się na wartościach uniwersalnych, Niezależnie od wieku, momentu w historii i kulltury to jest coś uniwersalnego ,zrozumialego dla nas bez zbędnych wyjaśnień.

Odtrutka...

https://www.youtube.com/watch?v=G89OCXDh8pg

 

To jest coś co tylko MY rozumiemy.

 

Przestancie ogladać Julki, korpo suki i inne zjeby lgbt-huj-wie-co,

Obejrzyjcie TO :

https://www.youtube.com/watch?v=YM6Qcp_1L5o

 

To jest coś co mnie inspiruje. Nie mam wymowki...

A Wy ?

Jak wykorzystasz pozostałą część swojego życia ????

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.