Skocz do zawartości

Przypadkowy womensperyment


ZamaskowanyKarmazyn

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Libertyn napisał:

 Pani można się przebić z reguły nawiązując do profilu i dopytując się o coś. Już jesteś wtedy wyjątkowy. 

To działa tylko jak jesteś przystojny. W ogóle jak jesteś te minimum 7/10 z wyglądu to możesz napisać nawet samo "hey" i dużo instagramowiczek sama Tobie odpisze. Wiem bo sprawdzałem mając fake profil przystojniaka. Generalnie to one przed przeczytaniem wiadomości zapewne przeglądają zdjęcie kolesia, który do nich piszę. Jak widzi, że przeciętny to nawet wiadomości nie czytają. Więc w sumie niezbyt ważne jest to co napiszesz tylko kim jesteś. Jak poniżej 7/10 z wyglądu to ciężko coś zdziałać. 

Edytowane przez Everson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BumTrarara napisał:

edit:

Przecież gdyby dominującą część społeczeństwa stanowiły kobiety to wszystko byłoby do tego dostosowane. Cement nie byłby pakowany w worki po 25 kg, a po 5 czy 10 i tyle. Większość kwestii "siłowych" jest do obejścia - nie obchodzi się ich, bo można wykorzystać faceta i tyle - , a mężczyzn też by trochę było tylko, że w efekcie siła fizyczna byłaby cenniejsza niż jest.

W sumie pracownik z mięśniami, który przerzuca 5x więcej niż zwykły byłby w cenie :)

 

Sprawdziłem, że w tej historii z oraniem hersztową była matka tego męża. Ale jakby to wtedy słabo brzmiało, lepiej napisać że przemocowy był mężczyzna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

AHHAHA! Cytuj kaczor, cytuj tu nam :3

 

Bar, ja i dwóch żonatych ( po 40stce).

Podchodzi do nas kelnerka. Bierze zamówienie i odchodzi.

 

Zaraz komentarze typu :

 

oni: łoooo!! Widziałeś jak się patrzyła!!!

 

Ja: tak jak na każdego.

 

Oni: no ale się uśmiechała!!

 

( W międzyczasie skurwysyny z podniecenia zaczynają trząść stołem!!)

 

Ja: a co kurwa ma płakać?? Patrzcie teraz przyjmuje zamówienie przy innym stole i też się uśmiecha...

 

Oni : młody co ty pierdolisz szłaby w chuj.

 

Ja (w myślach) :szłaby po waszych mieszkaniach i śmiała się z koleżankami, że jesteście frajerami.....

 

Sytuacja 2 :

 

siedzę z żonatym 40+ w knajpie, podrywa totalnie chujową i starą klientkę, która każdą komórką ciała daje mu do zrozumienia, że ma go w chuju i nawet drinka przyjęła od niego nawet nie spojrząc na niego.

 

mówię mu, że się poniża i że ja idę na dziwki

On na to, że co ja pierdole zaraz się rozkręci.

 

sytuacja 3

 

siedzę z 6 żonatymi w knajpie wiek od 35 w górę.

 

przysiadają się dwie Belgijki, zaczynają z nich śmiac kręcić ich na kamerę telefonu i im ubliżać.

 

Ja odszedłem.

 

Ci debile skaczą dookoła chcą się przytulać i donoszą im alkohole.

 

W końcu się wkurwiłem i zacząłem wyzywać je po niemiecku to poszły w chuj i przysiadły się do jakiegoś ciapatego ale z nim już gadały normalnie.

 

A ci debile do mnie pretensja, że zajebiste dupy fajna zabawa była i jak ja mogłem.

 

 

FACECI SA ŻAŁOŚNI A ŻONACI DO KWADRATU.

 

Takich sytuacji mógłbym wymienić jeszcze z 10 na szybko ale nie chce mi się pisać każdy wie o co chodzi.

 

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Król Jarosław I Z tymi belgijkami mnie zaciekawiłeś... po prostu przysiadły się by robić beke? tak od tak? a ci debile co języka nie znali? czy wiedzieli że jadą po nich jak po miękkich fajach XD

Bo ciapaty to dałby z liścia i one o tym wiedzą, mają szacunek... a do Polaka? Błaaagam XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Chadernest napisał:

Temat jest prosty albo jesteś chadem i masz powodzenie albo jesteś powietrzem haha

Nie jest to takie proste, mam dobry wygląd, wyrzeźbione ciało, testosteron przy górnych granicach i w cale nie cieszę się jakimś dużym powodzeniem. 
 

Moj kuzyn, wyrzeźbione i masywne ciało, ostre policzki, testosteron ponad normę naturalnie, jedyny minus to ze niższy ode mnie i także nie cieszy się jakimś nadzwyczajnym powodzeniem u kobiet. 
 

Chgw jak to jest i żadna psychologia ewolucyjna moim zdaniem tego nie zbada narazie, a szczerze to nie obchodzi mnie to zbytnio. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ramaja Awanturatak, tak po prostu.

 

Nie znam flamandzkiego ale kurwa jeśli używały co drugie słowo coś na kształt niemieckiego "ficken" to nie trzeba być poliglotą, żeby się domyśleć o czym gadały.

 

Te jełopy nie znały oczywiście języka ale tłumaczyłem im w między czasie, " e wy przyjebani  jesteście? przecież one po was jadą." ... zapomnij... magia pizdy...

  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, ZamaskowanyKarmazyn said:

Nie jest to takie proste, mam dobry wygląd, wyrzeźbione ciało, testosteron przy górnych granicach i w cale nie cieszę się jakimś dużym powodzeniem. 

 

Najatrakcyjniejsi są ci bez zasad. Pańcia z takim robi co chce, a on dostaje w zamian kawałek c*py. Łatwy łup finansowy dla takiej. Cała filozofia. Szczególnie dobitnie pokazują to te całe cyrki z tinderami. Panienki o nic nie musza się starać wystarczy śledź między nogami i już faceci walą drzwiami i oknami, a jak jakiś wybrzydza to niech spieprza.

 

Wbrew pozorom panie w dzisiejszych czasach nie prezentują żadnego wysokiego poziomu, a kierują nimi takie same instynkty jak nami. Szkoda czasu. 

 

Zająć się sobą (i robotą) to same będą szczebiotać bo ktoś kto się nimi nie interesuje to ktoś kto JE interesuje. 

 

Teraz kiedy korona przetrzebi biznesy sytuacja może się odwrócić diametralnie. O ile kobiety kontrolują dostęp do łóżka to facet kontroluje ich dostęp do stabilności (małżeństwa). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Nie jest to takie proste, mam dobry wygląd, wyrzeźbione ciało, testosteron przy górnych granicach i w cale nie cieszę się jakimś dużym powodzeniem. 

Gdybyś nie miał to powodzenie byłoby żadne, a nie "jakieś".

Chyba, że raz na ruski rok u jakiejś pacjentki szpitala dla osób psychicznie zaburzonych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2020 o 16:55, BumTrarara napisał:

Gdybyś nie miał to powodzenie byłoby żadne, a nie "jakieś".

Chyba, że raz na ruski rok u jakiejś pacjentki szpitala dla osób psychicznie zaburzonych.

Przychodzą brzydkie typy do mnie do roboty z pannami które są blisko mojego ideału, zawsze mi trochę gul wtedy skacze, ale później mysle ze nikt nie jest temu winien, ewentualnie ja. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
5 godzin temu, wrotycz napisał:


A dlaczego tylko dziewczynki? Chłopcy, jako drugie dziecko, się rodzą tak samo często.

 

Bo to chłopiec ma, kulturowo u nich, utrzymywać rodziców na starość. :P No i w polu robić.

 

Cytat

A 2010 BBC article stated that the sex birth ratio was 119 boys born per 100 girls, which rose to 130 boys per 100 girls in some rural areas.

Naturalny stosunek przy narodzinach jest koło 105:100. Średnio dla świata.

2012_Birth_Sex_Ratio_World_Map.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.