Skocz do zawartości

Szczepionka na covid to kropka kwantowa ? Ratujcie się.


Rekomendowane odpowiedzi

Prosze znawców o wypowiedz w temacie, bo ja jestem nieobeznany. Pytanie jest proste, czy w szczepionce na covid19 będzie kropka kwantowa ? Co to jest kropka Kwantowa ? Odsyłam do wikipedii.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kropka_kwantowa

 

Połączenie kropki kwantowej którą można skanować jak produkty w biedronce przy kasie. CZy po wprowadzeniu do organizmy człowieka zostaną one w nim na zawsze ? Czy będę one łączyć się z stalitami Elona muska starlink ? Sieciami 5g i sztuczną inteligencją ?? Czy internet "rzeczy" to właśnie ludzie ? Czy ludzie bedą w w tym cyfrowym świecie rzeczami ?

 

Quote

Kropki kwantowe, ze względu na niezwykłe właściwości wynikające z rozmiarów nanometrowych, są znacznie bardziej stabilnymi i precyzyjnymi znacznikami, niż stosowane dotychczas w diagnostyce medycznej barwniki organiczne. 

 

 

http://laboratoria.net/artykul/21025.html

  •  
Quote

 

  • Sprzęganie kropek kwantowych z cząsteczkami biologicznymi

Proces, który polega na przyłączaniu cząsteczek aktywnych do po­wierzchni kropek kwantowych, jest określany jako biokoniugacja bądź biosprzęganie. Warunkuje on zastosowanie sond fluorescen­cyjnych. Kwasy nukle­inowe (np. siRNA), jak również różnego rodzaju białka oraz peptydy (np. przeciwcia­ła), mogą być cząsteczkami przyłączanymi. Do sprzęgania na ogół używa się cząsteczek łącznikowych (ang. cross-linkers) bądź też  biocząsteczki przyłącza się kowalencyjnie lub za pośrednic­twem oddziaływań elektrostatycznych bezpośrednio do powierzchni kropki kwantowej [5].

 

 

  •  
Quote

 

  • Znakowanie komórek

Kropki kwantowe modyfikowane właściwymi ligan­dami mogą mieć zastosowanie w znakowaniu powierzchni komórek i struktur wewnątrzkomórkowych w preparatach utrwalonych, jak również w żywych komórkach. Właściwości kropek kwantowych umożliwiają długotrwałe monitorowanie znakowanego elementu, na przykład receptora. Na dokładne znakowanie struktur wewnątrzkomór­kowych, począwszy od organelli po białka i kwasy nukleinowe pozwalają sondy fluorescencyjne utworzone na bazie nanokryszta­łów [1].

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Libertyn said:

Kurła. XX wiek był stuleciem nauki. XXI będzie stuleciem epimeteuszy wietrzących wszędzie spiski.

 

To po co ten przymus i/lub utrudnianie życia jakimiś certyfikatami. Jest to oczywiste w 100% że szczepionka ma na celu zniewolić ludzi. Kropka kwantowa to najbardziej prawdopodobna teoria jaką na dziś dzień popieram.

 

W połączeniu z rozbudową sieci 5g i satelit Elona muska Starlink wszystko układa się w całośc. Kwantowy komputer i sztuczna inteligencja będzie zarządzać kilkoma miliardami ludzi na ziemi, będzie szczytywać ich reakcje/ a nawet dokonywać zmian w organizmie ludzkim.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, tylkochwila133 napisał:

szczepionka ma na celu zniewolić ludzi.

Jak czytałeś Biblie jest mowa o znamionach bestii, nie wiem gdzie to było: apokalipsa św Jana ? Coś było o czipowaniu i kto wie, czy przypadkiem w tej szczepionce nie będzie jakiegoś małego nanoczipu, prócz syfu, bakterii drobnoustrojów etc...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Boromir said:

Jak czytałeś Biblie jest mowa o znamionach bestii, nie wiem gdzie to było: apokalipsa św Jana ? Coś było o czipowaniu i kto wie, czy przypadkiem w tej szczepionce nie będzie jakiegoś małego nanoczipu, prócz syfu, bakterii drobnoustrojów etc...

 

No właśnie kropka/i kwantowa, Czipa przynajmiej dało by się wyjąć jak by ktoś chciał. Ale kropki kwantowej się nie pozbędziesz ze swojego organizmu, a ona będzie się łączyc poprzez sieci do satelit, a z satelit do super komputera ukrytego gdzieś w USA lub Izraelu.

Może to ta świątynia budowana w Izraelu będzie miejscem na ten super komputer ?

  •  
Quote

 

  • Sprzęganie kropek kwantowych z cząsteczkami biologicznymi

Proces, który polega na przyłączaniu cząsteczek aktywnych do po­wierzchni kropek kwantowych, jest określany jako biokoniugacja bądź biosprzęganie. Warunkuje on zastosowanie sond fluorescen­cyjnych. Kwasy nukle­inowe (np. siRNA), jak również różnego rodzaju białka oraz peptydy (np. przeciwcia­ła), mogą być cząsteczkami przyłączanymi. Do sprzęgania na ogół używa się cząsteczek łącznikowych (ang. cross-linkers) bądź też  biocząsteczki przyłącza się kowalencyjnie lub za pośrednic­twem oddziaływań elektrostatycznych bezpośrednio do powierzchni kropki kwantowej [5].

 

 

Wydaje mi się że elity świata podzieliły świat miedzy siebie, i każdy region dostanie swoich niewolników do zaszczepienia i będzie miał swoje satelity, komputery. Tak jak teraz rosja i Chiny mają swojego facebooka. 

 

My będziemy w strefie amerykańskiej i dostaniemy szczepionki z USA. Świat rosyjsko języczny dostanie swoje. No i Azja dostanie Chińską. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tylkochwila133 napisał:

miejscem na ten super komputer ?

Arka przymierza ;)  Archiwa Jerozolimskie rzekomo zniszczone podczas krucjat.

 

To co piszesz to może być prawdą, zobacz jaką mamy teraz technologie, a jak była np. 10 lub 20 lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 lat to ma potrwać, a potem się rozpierdoli podobno. Potem mają nastąpić złote czasy, dla tych, którzy przeżyją. Zawsze tak jest, tak samo było po ostatniej wojnie światowej. Traumatyczne doświadczenia wybudzają ludzi z letargu, debilizmu i rozszczeniowości, a promują wartości ludzkie, odwagę i odpowiedzialność za swoje życie, a nie oddawanie jej w ręce jakiś szemranych decydentów. Ludzie zaczynają dostrzegać, że wszystko, co najlepsze jest w ich rękach, a nie darem od 'władzy'.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, absolutarianin said:

7 lat to ma potrwać, a potem się rozpierdoli podobno. Potem mają nastąpić złote czasy, dla tych, którzy przeżyją. Zawsze tak jest, tak samo było po ostatniej wojnie światowej. Traumatyczne doświadczenia wybudzają ludzi z letargu, debilizmu i rozszczeniowości, a promują wartości ludzkie.

 

Dlatego ja już postanowiłem że się nie zaszczepie, a jeśli zrobią certyfikaty to zrezygnuje w uczestniczeniu w systemie. Trudno, ja mam około 30 lat, życia już troche zobaczyłem, niektórzy moi znajomi ze szkoły już nie żyją od lat. Zgineli w wypadkach samochodowych itp. Życie jest krótkei, dobrowolnie się nie poddam.

Moim zdaniem przekaz w apokalipsie jest tak że można nie przyjąć znaku bestii ale wtedy trzeba zrezygnować w uczestniczeniu w systemie.

Apokalipsie św jana.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, tylkochwila133 napisał:

o po co ten przymus i/lub utrudnianie życia jakimiś certyfikatami. Jest to oczywiste w 100% że szczepionka ma na celu zniewolić ludzi. Kropka kwantowa to najbardziej prawdopodobna teoria jaką na dziś dzień popieram.

Tak. I niby w jaki sposób ta kropka kwantowa miałaby niewolić? I po co? Bo niewoli na swój sposób też posiadanie Imienia i nazwiska oraz dowodu osobistego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, którzy na to nie pójdą, jak to się rozpierdoli, staną się potem automatycznie elitą. A kobiety - elitą elit. 

 

Coś jak niepodpisanie volkslisty, ani oświadczenia TW.

 

Posiedzieć parę lat w lesie i nie oglądać niektórych mord, to z pewnością wyjdzie na zdrowie dla organizmu. 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Libertyn said:

Tak. I niby w jaki sposób ta kropka kwantowa miałaby niewolić? I po co? Bo niewoli na swój sposób też posiadanie Imienia i nazwiska oraz dowodu osobistego

Nie mam pojęcia, ale czytając opis i zastosowanie można się domyślać. 

 

Ja rzucam hasła Kropka kwantowa, sieci 5G, Kilkadziesiąt tysięcy satelit elona muska startlink, super komputery, sztuczna inteligencja, przymusowa szczepionka dla 8 mld ludzi na ziemi. 

 

A na koniec jeszcze odbudowa świątyni w jerozolimie i przyjście mesjasza.  

Quote

Trzecia Świątynia odgrywa ważną rolę eschatologiczną w judaizmie i wiąże się z erą żydowskiego Mesjasza. Jej pojawienie się (odnalezienie lub ponowne odbudowanie) nieodmiennie łączy się z nadejściem apokalipsy.

 

http://www.proroctwa.com/images/temple.jpg

 

Quote

 

Wszystko ma swój początek w Księdze Lamentacji. Znajduje się tam fragment (5:18), który mówi o tym, że Wzgórze Świątynne (wzgórze Syjon), na którym stała Świątynia Jerozolimska i Druga Świątynia, najświętsze miejsce judaizmu, będzie tak opustoszałe, że będą krążyć po nim szakale (w innym przekładzie – lisy – red.). Po tym nastąpi moment wybudowania na wzgórzu Trzeciej Świątyni w miejscu dwóch poprzednich, które zostały zburzone.

Jak podaje „Jerusalem Post”, w miniony czwartek doszło do sytuacji, która zdaniem wielu osób oznacza, że ten czas właśnie nadszedł. W pobliżu wzgórza zauważone zostały bowiem lisy, a stało się to niedługo przed świętem Tisza be-Aw, upamiętniającym rocznicę zburzenia Pierwszej i Drugiej Świątyni Jerozolimskiej (w tym roku przypada ono w dniach 10 – 11 sierpnia – red.). Obserwację skomentował rabin Szmuel Rabinowicz, administrator terenu przy Ścianie Płaczu. – Trudno powstrzymać się od płaczu w miejscu spełnienia proroctwa o „krążących po pustkowiu lisach” – powiedział, obejrzawszy zdjęcia zwierząt.

 

 

A co jeśli właśnie w tej Światyni będzie centrum sztucznej intelignecji ? Czyli żydowski Mesjasz który bedzie zarządzał 8 mld ludzi ?

 

NIe jest tajemnicą że w Izraelu są badania nad sztuczną inteligencją

 

 

8 minutes ago, absolutarianin said:

Ci, którzy na to nie pójdą, jak to się rozpierdoli, staną się potem automatycznie elitą. A kobiety - elitą elit. 

 

Coś jak niepodpisanie volkslisty, ani oświadczenia TW.

 

Posiedzieć parę lat w lesie i nie oglądać niektórych mord, to z pewnością wyjdzie na zdrowie dla organizmu. 

Będzie to bardzo trudne, i może to wcale nie trwac tak krótko jak 7 lat. Chociaż ostatnio widziałem materiały cezarego Grafa który roztacza wizje kryzysu na 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, absolutarianin napisał:

7 lat to ma potrwać, a potem się rozpierdoli podobno. Potem mają nastąpić złote czasy, dla tych, którzy przeżyją

Są różne teorie. Ja ostatnio słyszałem  z tych ciekawszych o tej, że te złote czasy (narodu wybranego) potrwają tysiąc lat, a później planeta przestanie istnieć. Ale to przepowiednie, wiadomo, jest jakiś margines błędu.

Krzysztof Jackowski z kolei w swoich ostatnich przepowiedniach wspomina o wizji "tumanu kurzu" (spowodowanego interwencją wojskową) - po którym nic nie widział/czul po opadnięciu (czy jakoś tak, może źle zapamiętałem). Ale żeby ten kurz interpretować nie jako real.

Jeśli podanie szczepionki miałoby wytłumić ludzkie emocje czy extra możliwości, czy sprowadzić ich do myślenia w ten sam sposób - być może tak by było widziane przez jasnowidza.

Taka luźna interpretacja.

 

Z kolei gdyby założyć, że sztuczna inteligencja obejmie władzę nad światem to będziemy mieli to co opisał Frank Herbert w Diunie (już post-factum, bo w detale wgłębiał się jego potomek) - dżihad ludzie vs maszyny. Ostateczna wygrana ludzi i zakaz tworzenia jakichkolwiek "myślących" komputerów, jedynie proste obwody elektryczne/elektroniczne jeśli już. Powrót do korzeni czyli używania ludzi tam gdzie wcześniej królowały komputery i nie oddawania swojego losu w ręce maszyn.  Tragedia dla wszelkiej maści narcyzów i fanów mediów społecznościowych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie tam kropka kwantowa. Ale ja poczekam na wersję 2.0, która mi dodatkowo będzie synchronizować obraz z oczu i pozwalać na dzielenie "ekranu" i wyświetlanie dodatkowych informacji, taki kokpit myśliwca albo BMW7. Wolałbym co prawda już wszczep cybernetyczny w rodzaju Terminatora albo Predatora, ale lepszy rydz, niż nic.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2017 roku w listopadzie byłem na ostatniej rozmowie kwalifikacyjnej jako inżynier od AI do korporacji w Mannheim do projektu 'live person'. Zarządzanie chmurą messengera. Nabór 30stu takich inżynierów, którzy tani nie są. W trakcie rozmowy poinformowano mnie o konieczności odbywania licznych delegacji do Izrahella. Czy potrzeba jakiś przepowiedni?

 

@Obliteraror Ja może jestem Wallenrodem, ale ty to jesteś nawozem tego systemu.

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Obliteraror said:

Oczywiście, że będzie tam kropka kwantowa. Ale ja poczekam na wersję 2.0, która mi dodatkowo będzie synchronizować obraz z oczu i pozwalać na dzielenie "ekranu" i wyświetlanie dodatkowych informacji, taki kokpit myśliwca albo BMW7. Wolałbym co prawda już wszczep cybernetyczny w rodzaju Terminatora albo Predatora, ale lepszy rydz, niż nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, absolutarianin napisał:

Czy potrzeba jakiś przepowiedni?

Mają przecież swoją Dolinę Krzemową oraz wysoko rozwinięte technologie, więc jeśli chodzi o to nic zaskakującego, zobacz ile mają firm , które działają w elektronice, energetyce, nanotechnologii etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Libertyn napisał:

ak. I niby w jaki sposób ta kropka kwantowa miałaby niewolić?

Gdyby patrzeć tokiem myślenia pesymistycznego: coś spełniającego rolę dodatkowej anteny lub nośnika, która zwiększa potencjał otwarcia człowieka na wpływ zewnętrzny. Tak jak masz kryształy kwarcowe, które odgrywają swoją rolę w elektronice. W kryształach możesz zapisywać informacje, możesz je wykorzystywać do wzbudzania energii. Jeśli masz czynnik, który zredukuje znacznie Twoją uważność i będziesz leciał na automacie, który będzie można zewnętrznie odpowiednio ukierunkować - wolny się już nie poczujesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie komentuj, szkoda twojego czasu. Zarabiaj pieniądzorki, nie zadawaj zbyt wielu pytań i przede wszystkim nie zaglądaj do tajemniczych szaf, bo jeszcze jakiś trup wypadnie. A $ zawsze się przydadzą, prawda? Jesteś solą tej ziemi po prostu, a mnie w oku. Technologia oderwana od wartości etycznych i człowieczeństwa', zysk nade wszystko 'bo wszyscy tak robią' to właśnie IBM i przedsiębiorstwo holocaust, którego systemem numerowano więźniów, a potem wszystkie dane i badania pojechały w skrzyniach za ocean. Przeciętny obywatel Europy tego nie wie, dla niego to teoria spiskowa. Jest zawsze jakieś 70 lat za wydarzeniami. Jest, jak to celnie zauważyłeś, 'retarded'. Kto ma zobaczyć, już pewnie zobaczył, a kto jest ślepy, to i tak nie zobaczy.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.