Skocz do zawartości

Szczepionka na covid to kropka kwantowa ? Ratujcie się.


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Zeitgeist Addendum do obejrzenia. Jak i resztę filmów tego typu. Tam ładnie jest pokazane jak aktualny system wygląda. 

 

 

To do tego co to ludzie piszą że nie ma żadnych spisków.. Może i nie ma ale trzeba coś zmienić bo to pieniądz rządzi światem. 

 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Optimus Prime said:

Polecam Zeitgeist Addendum do obejrzenia. Jak i resztę filmów tego typu. Tam ładnie jest pokazane jak aktualny system wygląda. 

 

 

To do tego co to ludzie piszą że nie ma żadnych spisków.. Może i nie ma ale trzeba coś zmienić bo to pieniądz rządzi światem. 

 

 

Quote

Na początek zaszczepieni zostaną: pracownicy służby zdrowia, mieszkańcy Domów Pomocy Społecznej i pacjenci Zakładów Opiekuńczo-Leczniczych, służba mundurowa pomagająca w walce z pandemią koronawirusa w Polsce jak policja czy wojsko oraz osoby powyżej 60 roku życia. Wstępnie szacowany koszt szczepionki ma według rządu wynieść 10 mld zł.

 

Co się stanie z tymi wojskowymi po zaszczepieniu ? MOże być tak że jak przyjdzie kolejna fala to ci zaszczepieni będą już bardziej posłuszni by zmusić reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, tylkochwila133 said:

Pod względem technologii Polska i Polskie uniwersytety są zacofane

 

Co mają polskie uniwersytety do amerykańsko-tureckiej szczepionki?

Odpowiem, zanim cos wymyślisz: Nic.

8 hours ago, tylkochwila133 said:

a nawet jeśli to nie kropka kwantowa, to zakładam podobne rozwiązanie, które jest możliwe technologicznie. 

Jakie konkretnie?

 

8 hours ago, tylkochwila133 said:

Chce cie zapewnić że rządowi nie wystarzą kody qr na smartfonach, nie po to robią taką zadyme na świecie z covid, by teraz wmuszać ludziom tylko aplikacje.

To po co?

 

 

8 hours ago, tylkochwila133 said:

Szczepionka to na 1000% technologia umożliwiająca cyfrową identyfikacje ludzi poprzez anteny naziemne i satelity.

 

I tu jest clue wieczoru - to jest myślenie magiczne. Już nie ezoteryczne a magiczne.

Zgodzisz się chyba, że z internetem mogą się łączyć tylko urządzenia elektroniczne. Skoro tak to nie ma możliwości, żeby szczepionka, cokolwiek w niej jest, mogła się łączyć z internetem. Koniec, kropka. Włącz myślenie! Bezprzewodowa "karta" sieciowa potrzebuje anteny - kawałka przewodnika o długości dokładnie 1/2 długości fali. Dla 5G częstotliwość pracy to ok. 3GHz (2,7-3,5[GHz]) czyli długość takiej fali lambda = prędkość rozchodzenia się fali (tu światła) / częstotliwość:

d04c6d70b12d2f91d53ebc45b1aeeeb2545ac544

 

dla światła, żeby nie generować obrazków: L=c/n (L - dł. fali, c - prędkość światła, n - częstotliwość)

L = 3*10^9/3*10^8 = 0,1 [m]. Pół długości to 0,05 m = 5 cm. Tak, dobrze widzisz - antena 5G ma 5 cm długości. Jak ty ją chcesz w kropce kwantowej zmieścić to nie wiem.

 

 

mqdefault.jpg (How does an Antenna work?)

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, wrotycz said:

 

Co mają polskie uniwersytety do amerykańsko-tureckiej szczepionki?

Odpowiem, zanim cos wymyślisz: Nic.

Dlatego że celowo była niszczona edukacja w Polsce ale i wielu krajach słowiańskich, by gdy będzie teraz wprowadzany ten system chipowania ludzi to oni się na to nabiorą. Chyba jest jasne że szczepionka to przekręt, wszyscy to wiedzą, myślę że media fałszują dane, i 90% Polaków nie chce się zaszczepić.

 

1 minute ago, wrotycz said:

Jakie konkretnie?

 

Do koloru, do wyboru, 

 

Quote

 

BNT162b2 wykorzystuje informacyjny RNA, który opisuje jedno z białek wypustek, które znajdują się na powierzchni koronawirusa SARS-CoV-2. Co ciekawe, żadna szczepionka na bazie mRNA nie została nigdy wcześniej zatwierdzona do stosowania u ludzi, chociaż prowadzone były badania kliniczne.

Szczepionki wykorzystujące określone geny wirusowe RNA są stosunkowo nowym pomysłem, ale mają potencjał, żeby stać się bezpieczniejsze i skuteczniejsze niż inne rodzaje szczepionek. 

 

 

Czyli teoria się potwierdza że to coś innego, oraz że jest bardzo szybko wprowadzana, a na to potrzeba lat i testów np. 10 lat. Chyba wiadomo że to zbrodnia. Ja osobiście to stronie wogóle od wszystkich szczepionek. No ale tutaj nawet największy proszczepionkowiec powinien skumać że jest to ściema.

 

1 minute ago, wrotycz said:

 

To po co?

 

Przedewszystkim żeby móc przeprowadzić identyfikacje ludzi, oraz mieć pewność że nikt się nie ukryje. Do teraz była możliwość porzucić telefon, i iść ukryć się do lasu, po zaszczepieniu już takiej możliwośći nie będzie.

 

1 minute ago, wrotycz said:

 

 

I tu jest clue wieczoru - to jest myślenie magiczne. Już nie ezoteryczne a magiczne.

Zgodzisz się chyba, że z internetem mogą się łączyć tylko urządzenia elektroniczne. Skoro tak to nie ma możliwości, żeby szczepionka, cokolwiek w niej jest, mogła się łączyć z internetem. Koniec, kropka. Włącz myślenie! Bezprzewodowa "karta" sieciowa potrzebuje anteny - kawałka przewodnika o długości minimum 1/2 długości fali. Dla 5G częstotliwość pracy to ok. 3GHz (2,7-3,5[GHz]) czyli długość takiej fali lambda = prędkość rozchodzenia się fali (tu światła) / częstotliwość:

d04c6d70b12d2f91d53ebc45b1aeeeb2545ac544

 

dla światła, żeby nie generować obrazków: L=c/n (L - dł. fali, c - prędkość światła, n - częstotliwość)

L = 3*10^9/3*10^8 = 0,1 [m]. Pół długości to 0,05 m = 5 cm. Tak, dobrze widzisz - antena 5G ma 5 cm długości. Jak ty ją chcesz w kropce kwantowej zmieścić to nie wiem.

 

 

mqdefault.jpg (How does an Antenna work?)

 

 

Nie łap mnie za słówka, technologie są już kosmiczne, kody na artykułach w biedronce to też nie jest jeszcze elektronika, a mimo to da się skanować. Obstawiam że w tej szczepionce na 100% będzie technologia opierająca się o fizyke kwantową.

 

 

A chodzi o to żeby mieć kontrole nad ludzkością. Przedewszystkim to będzie nowoczesny komunizm, inne niż wszystkie dotychczasowe. Na przykład taki jak w chinach. Czyli szkoły, służba zdrowia będzie płatna a jednak państwowa. To będzie redukacja/depopulacja powolna na dekady. Dlatego potrzeba zachipować ludzi by być przygotowanym na rewolucje, jakie będą się z tym wiązać. To będzie wyglądać tak że ludzie będą uciskani ekonomicznie, a chipy zapobiegną rewolucji, Bo każdy kto będzie tylko próbował się buntować będzie automatycznie wyłapywane już na etapie siedzenia i spiskowania w domu. Dostanie ocene negatywną i pójdzie do obozu/łagru, jak w Chinach.

 

Główne miejsce w tym systemie będą zajmować kasty partyjne, czyli w Polsce wszyscy ci którzy teraz zasiadają u władzy, szczepionka zapewni im przetrwania ponieważ zdusi rewolucje. 

 

Jest to zbrodnia na narodach świata, i za to należy się Norymberga, trzeba być ślepcem żeby tego nie widzieć.

 

Bo to nie jest tak że w Chinach jest super, nie, globaliści dali im celowo technologie by zniewolili i zaczipowali swój naród. Dzięki temu oni teraz poprzez to pseudo produkcje niszczą swoją ekologie, ogłupiają i zniewalają naród, prowadząc go do depopulacji, ze wskaźników można odczytać że Chiny zestarzeją się jeszcze szybciej niż zachód. i To jest celowo, ci co będą egzystować, mają zostać przeniesieni do wielkich metropolii, być zachipowani, i pracować dla swoich panów, nie mając praw do zakładania rodziny, i wierzyć w swojego przywódce. 

 

Ja nie dam się zachipować, odejde z tego systemu, a jak mnie przymuszą to będą musieli zabic, ponieważ mam narzędzia do swojej obrony.

Te chipy są te po to by w przyszłości ludzie nie mogli opuścić wielkich miast, które będą ogrodzone. Już są po części, nawet w Polsce, bo każde miasto jest otoczone obwodnicą która posiada ogrodzenie i kamery.

tutaj facet wali niezłą ścieme na temat chin, Chiny to jest państwo upadłe, rozłożone przez globalistwó, to tylko narzędzie depopulacji

 

 

Ostatecznie ten system i tak się zawali, na całym świecie, ale może się to skończyć zniszczeniem planety, bo i hitler i stalin próbował i się nie udało, więc powodzenia, tylko że mnie juz nie będzie a brać w tym udziału nie będę by nie zniszczyć swojej duszy i nie skazać jej na zatracenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, tylkochwila133 said:

kody na artykułach w biedronce to też nie jest jeszcze elektronika, a mimo to da się skanować

 

Jprdl. Skanujesz numer zapisany kodem kreskowym. Tam jest zapisany numer identyfikacyjny produktu - każde masło firmy X ma ten sam kod a skaner na kasie go sczytuje i w ten sposób nalicza. QR też jest kodem i do tego samego służy. Żaden z nich nie może być wykryty zdalnie - skaner to laserowy czytnik i jak go zakryjesz, schowasz pod kurtką to nie sczyta bo niby jak.

 

Mam sentyment do młodych ale opowiadając takie bzdury się kompromitujesz i nic co dalej powiesz, nawet jeśli byś miał rację, nie będzie traktowane poważnie.

 

13 minutes ago, tylkochwila133 said:

Nie łap mnie za słówka, technologie są już kosmiczne

 

Fizyki nie przeskoczysz. Dalej pozostaje tylko wiara.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, wrotycz said:

 

Jprdl. Skanujesz numer zapisany kodem kreskowym. Tam jest zapisany numer identyfikacyjny produktu - każde masło firmy X ma ten sam kod a skaner na kasie go sczytuje i w ten sposób nalicza. QR też jest kodem i do tego samego służy. Żaden z nich nie może być wykryty zdalnie - skaner to laserowy czytnik i jak go zakryjesz, schowasz pod kurtką to nie sczyta bo niby jak.

 

Mam sentyment do młodych ale opowiadając takie bzdury się kompromitujesz i nic co dalej powiesz, nawet jeśli byś miał rację, nie będzie traktowane poważnie.

 

 

Nie bądź naiwny, są już technologie, wystarczy wejść na strone najepszych uniwersytetów na świecie, poczytać jakie badania prowadzą i gdzie mogą one znaleźć zastosowanie. Na 1000 % technologia o której mówie istnieje  i będzie ona powiązana z fizyką kwantową, i komputerami atomowymi.

 

Quote

Fizyki nie przeskoczysz. Dalej pozostaje tylko wiara.

 

NIe mam zamiaru jej przeskakiwać, uważam że człowiekowi wystarczą jej podstawy by mógł doświadczać tej planety. Bóg dał wszystko, ogien, drzewo, wode, rośliny, warzywa, owoce, zwierzęta.

Edytowane przez tylkochwila133
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Bóg dał wszystko, ogien, drzewo, wode, rośliny, warzywa, owoce, zwierzęta.

 

Dał. I dał rozum, wolną wolę i przykazanie: czyńcie sobie Ziemię poddaną. By ludzkość siłą swojej kreatywności w końcu sięgnęła gwiazd.

 

Rozum, powtarzam. Rozum.

 

Kraśnik i 5G - memy i komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Obliteraror said:

 

 

Dał. I dał rozum, wolną wolę i przykazanie: czyńcie sobie Ziemię poddaną. By ludzkość siłą swojej kreatywności w końcu sięgnęła gwiazd.

 

Rozum, powtarzam. Rozum.

 

Kraśnik i 5G - memy i komentarze

 

Dał rozum by studiowac historie i zapoznac się z postacią stalina, hitlera, globalistów, forum ekonomicznym.

 

images?q=tbn:ANd9GcTaJUn9fgUF3n665F2-qIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, tylkochwila133 said:

gdy będzie teraz wprowadzany ten system chipowania ludzi to oni się na to nabiorą


Czyli jednak czip.

Najmniejszy jaki może być to wielkości ziarnka ryżu:

 

mqdefault.jpg

 

W środku nieprzewodzacej rurki jest antena (to czerwone to zwinięta w cewkę antena), kondensator i układ elektroniczny. Działają tylko kiedy przechodzisz przez bramkę, która wytwarza zmienne pole elektromagnetyczne, które "napędza" antenę, energia jest zbierana w kondensatorze, zasila układ, który odpowiada numerem identyfikacyjnym poprzez antenę do bramki. Podobnie jak kod kreskowy.

Zauważ, że 20 lat temu ten układ był 2 razy dłuższy - taka miniaturyzacja. W tym tempie, do poziomu kropki kwantowej, wielkości 10nm dojdą za ~450 lat ( 20*log2(0,1/(10*10^-9) ).

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie było wiele filmów i pomysłów  w nich zawartych które kiedyś ludzie sobie wyobrażali za sf w tych że produkcjach a jednak powstały.

Da Vinci rownież szkicował wiele rzeczy gdzie ludzie to uważali za absurdy. 

Podobnie jest z wami nazywając innych ludzi którzy myślą inaczej - szurami. 

To samo z braćmi Wright (no bo jak można latać przecież ?

A to że wy znacie fizykę czy inne nauki jakie ktoś wam przekazał nie znaczy że nie można ich naginać bądź tworzyć innych nauk. 

Ja też wam tu mogę wielką prawdę objawioną pisać i niekoniecznie może ona być prawdą ;)

Ale co tam lepiej palić na stosie czarownice. Giordano Bruno też za dużo zaczął gadać i spalili go na stosie. 

 

Po to również tablica mendelejewa zawiera puste kratki aby odkryć inne pierwiastki bądź je stworzyć. 

To my jesteśmy stwórcami mówi się że "dano" nam wolną wolę i to my możemy stworzyć raj (projekt venus) na ziemi bądź piekło po atomówkach. 

Wszystko zależy od ludzi. Nie tylko od elit.

 

Ano I jeszcze jedno ironizując i naśmiewając się z innych uważacie się za tych co wszystko pozjadali - każdą wiedzę wszechświata

 

"Mądry człowiek uczy się każdego dnia, Głupi wie już wszystko" 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mosze Red napisał:

pod warunkiem, że postęp będzie stały, często zdarza się tak, że trafia się na barierę technologiczną, która wszystko hamuje na wiele dekad. 

Teraz to chyba bardziej systemową.

Postęp zaczął wymagać dużych środków na laboratoria/inna środki techniczne, a korporacjom nie koniecznie opłaca się pchać nową technologię jak można drenować rynek cięgle tym samym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, BumTrarara said:

Teraz to chyba bardziej systemową.

Postęp zaczął wymagać dużych środków na laboratoria/inna środki techniczne, a korporacjom nie koniecznie opłaca się pchać nową technologię jak można drenować rynek cięgle tym samym.

Co za bajki, czy wy dostrzegacie tego że "rotschildowie" znowu finansują obie strony konfluktu ? Chiny, Ameryka ? A celem jest chipowanie własnych obywateli  w imie walki z wrogiem.

Strategy & Future gdyby ktoś szukał winnych jak już zaczniecie tracić bliskich. 

Globalistom nie wystarczy zachipowanie ludzi, oni chcą poczuć krew tak jak w auschwitz i obozach koncentracyjnych.

Nie mają umiaru, aż wszystko zniszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Obliteraror said:

 

To think tank Jacka Bartosiaka będzie narzędziem masowej zagłady?

 

https://strategyandfuture.org/o-nas/

 

Tak ponieważ oni planują wojne na wschodzie i sam Łukaszenka o tym mówi. Bartosiaka można znieważać w internecie, on nie zrobi pozwów, chyba wiecie sami dlaczego, bo gdyby działał na korzyść słowian to by się nie obawiał.

 

Kto chce jego obalenia ? Między innymi prezydent Gdańska Dulkiewicz, oni chcą żeby tam był feminizm, równouprawnieni i korporacje amerykańskie i zachodnie, ale w taki sposób by wyciąc te rodzime, czyli to co w Polsce. 

 

W momencie gdy kapitał zostanie przejęty, dzietność spadnie do zera, ludnośc zostanie zachipowana, wtedy wezmą się depopulacje ludzi którzy jeszcze żyją.

 

Chcecie to sprawdzcie czy Jacek Bartosiak złoży komuś proces o zniesławienie.

To już nie są żartu, to jest niszczenie narodu i ludności rdzennej Polski i sąsiednich krajów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tylkochwila133 napisał:

Tak ponieważ oni planują wojne na wschodzie i sam Łukaszenka o tym mówi.

 

Bartosiaka nie lubię za jego prochińskie skrzywienie, ale analitykiem jest dobrym. Ale na światowego demiurga zła chyba jednak jest nieco za krótki :)Nie wiem poza tym, czy zdajesz sobie sprawę, że wszelkie panslawistyczne teorie, które rozsiewane są po Europie to nadal jedno z podstawowych narzędzi propagandowych Federacji Rosyjskiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Obliteraror said:

 

Bartosiaka nie lubię za jego prochińskie skrzywienie, ale analitykiem jest dobrym. Ale na światowego demiurga zła chyba jednak jest nieco za krótki :)Nie wiem poza tym, czy zdajesz sobie sprawę, że wszelkie panslawistyczne teorie, które rozsiewane są po Europie to nadal jedno z podstawowych narzędzi propagandowych Federacji Rosyjskiej.

 

Zdaje sobie z tego sprawe, nie mam zaufania do Moskwa, to kolejny ośrodek NWO. Mówie o ludnośći rdzennej słowiańskiej w całej Europie wschodniej, oraz innych ludach, trwa zaplanowana akcja depopulacji/ zniewalania. 

Pamiętajcie że obecnie pieniądze jest rękach Fedu, to oni mogą je dodrukowywac i to oni mają armi i siłe militarną by narzucac te walute krajom podbitym. Czyli wszystko co jest prywatyzowane w tych krajach osłabia tą ludność, dlaczego ? Bo muszą spłacać dług dolara, czyli jeśli bedzie prywatyzacja szkolnictwa, słuzby zdrowia, to nie będzie to poprawa jakość usług, tylko spowoduje to jeszcze dalsze zadłużanie młodych, bo oprócz kredytu na mieszkania będą brać na studia. Czyli dalsza depopulacja, jest to zbrodnia.

 

Prywatyzacja miała by tylko sens jeśli Polska była by niezależna militarnie i pieniądz pracował by na korzyść Pokaów

 

Co do Bartosiak, wiadomo że to jest tylko narzędzie.

A co sie działo z narzędziami to można zobaczyc jak stalin robił czystki.

Białoruś to jeden z ostanich krajów w regionie gdzie jeszcze globaliści nie mają całkowitej kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko zaszczepia ludzi ale po co ?  Kryminalistę można zaszczepić ale po co zwykłego szarego człowieka ? Jaki sens będzie miało kontrolowanie zwykłych ludzi i kto to będzie robił czyli jak będę w domu siedział 3dni to rząd skontroluje to i da mi mandant za nic nierobienie?  Wałek jak chuj z tymi szczepieniami kto będzie chciał to się zaszczepi kto nie to nie ja nie wiem komu to potrzebne bo mi nie.

2 godziny temu, Boromir napisał:

 

Filmik może być jedną z części propagandowych wszczepienie sobie czipa żeby na mecz szybciej wejść? albo żeby mieć w sobie bilet kartę płatniczą itp?  Wszyscy mają to w telefonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, IBRA said:

 

Spisywać, jak będzie Norymberga po tym wszystkim to się go odnajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @tylkochwila133 twoje tezy są słuszne, ale tu nie znajdziesz posłuchu. A już na pewno nie kolegi O. którzy wierzy w pieniądzorki, ma nieaktualne dane i jeszcze w dodatku, jak już pisałem, nie odrobił lekcji historycznej z II WŚ.

 

Pytał mnie wielokrotnie, czy odszczekam, co mówiłem, jak to się nie stanie. A kogo to wówczas będzie obchodzić? Ja bedę się cieszył że nas hekatomba ominęła i pójdę sobie spokojnie szukać młodej sikorki, a jak się jednak stanie, to kolegi O. już nie będzie, bo skończy pod prysznicem na narodowym. W obu sytuacjach nasze drogi się co najmniej rozejdą. 

 

Świat się podzieli, już się właściwie podzielił, choć tej szczepionki jeszcze nie ma. Można już dziś oszacować liczebność grup, które w poszczególnych krajach zejdą do podziemia. Tych ludzi, których jest stać na to, by wstać i wyjść i powiedzieć - nie biorę w tym udziału jest w PL może 200 tysięcy. Reszta nie da rady, bo na opłatki z wypłatki nie starczy. Strach bycia na ulicy jest większy od wszystkich straszaków Mengele, nie wiem zupełnie czemu. A.. wiem. To przecież strach przed wolnością.

 

Reszta z chowu klatkowego pójdzie gdzie im każą, nie będą o nic pytać, nic walczyć, może trochę ponarzekają. Pójdą do globalnych fabryk będą tam zapierdalać w nowym wspaniaym świecie jak z Huxleya. Reszta będzie się chować gdzieś po lasach i nie mieć do niczego dostępu. 

 

Mosze pisał, że kobiety będą niebawem w czarnej dupie. Szybciej niż myśli, nie potrzebna do tego jest żadna pigułka dla mężczyzn. Już teraz panie są największymi niewolnikami, a jakość życia im z dnia na dzień spada, bo nie ma ciepłych kurwidołków bez mężczyzn. Wystarczy popatrzeć iledziesiąt tysięcy jest kobiet 30+ które szukają sobie desantu poza matriksem i nie mogą znaleźć, a same poza nie przeżyją, bez mężczyzn. Młode są przeważnie głupie, bo je własna picz niesie, więc one wezmą tego chipa, czy co to tam będzie "czy my możemy mieć normalne życie?". Wylecą w wieku lat 40stu, bo ich system wypluje, lub skończą w jakiejś łódzkiej manufakturze. Bez mężczyzn i zasad - nie ma cywilizacji, ludzie prędzej czy później zaczynają się zjadać nawzajem. Już to widać.  

 

Bardziej ciekawym wątkiem jest więc to, co stanie się z prokreacją, komu będą dawać swych sprzedajnych łon tik toki i na jakich zasadach. Każdy, kto ma odrobinę zdolności analitycznych i nie ma żony 35+ już chyba widzi, że w tych warunkach normalna rodzina odjechała mu gdzieś w kierunku drogi mlecznej i na taką odległość.

 

Potem to wszystko pierdyknie, bo zawsze pierdyka. Wszystko przemija.  

 

Umiesz liczyć? Licz na siebie. I na dobrych skrzydłowych, jeżeli zdążyłeś się o nich zatroszczyć.

 

A jeżeli jesteś kobietą - to na swojego mężczyznę, jeżeli zdążyłaś takiego zdobyć. 

 

Beta zapierdalacz może nie udźwignąć wyzwania czasów.

Edytowane przez absolutarianin
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, absolutarianin napisał:

Ja bedę się cieszył że nas hekatomba ominęła i pójdę sobie spokojnie szukać młodej sikorki, a jak się jednak stanie, to kolegi O. już nie będzie, bo skończy pod prysznicem na narodowym.

 

O tak. Będę na Narodowym, w VIP loży, obserwując przy drinku ostatnie polowania na niewyszczepionych szczepionką Billa Gatesa : )) No przecież nie może być inaczej. Edyta Górniak tak mówiła.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.