Skocz do zawartości

Szczepionka na covid to kropka kwantowa ? Ratujcie się.


Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Mosze Red said:
3 hours ago, wrotycz said:

W tym tempie, do poziomu kropki kwantowej, wielkości 10nm dojdą za ~450 lat

@wrotycz pod warunkiem, że postęp będzie stały, często zdarza się tak, że trafia się na barierę technologiczną, która wszystko hamuje na wiele dekad. 

 

Napisałem to żeby pokazać perspektywę czasową w jakiej rozwija się dziś elektrotechnika (tak, antena to elektrotechnika, wynalazek m.in. Marconiego) i absurdalność wizji inteligentnych kropek kwantowych. Antena nigdy nie przestanie mieć pół długości fali. Nigdy. Krótsza zwyczajnie nie zadziała. Gdyby antena miała 10nm (tyle co kropka kwantowa) to częstotliwość nadawania musiałaby być 1,5×10^16 Hz a to jest promieniowanie rentgenowskie. To jest taka bzdura że już odmawiam merytorycznej dyskusji w tej kwestii.

 

Tu jest fajnie wytłumaczone jak działa antena. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Obliteraror said:

Będę na Narodowym, w VIP loży, obserwując przy drinku ostatnie polowania na niewyszczepionych szczepionką Billa Gatesa : ))

 

Tylko bacz, byś w eliminacjach przedwcześnie nie zbiedniał, bo na VIP lożę w tym nowobogackim kraju za papierowy cebulion może być wielu chętnych . 

 

I może się okazać, że zamiast koło cezara wylądujesz w podziemiach dla gladiatorów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, absolutarianin napisał:

 

Moja wina, że ludzie wyszli? Jeszcze ci baba powiedziała, że się do bitki nie nadajesz... Miałem kopać leżącego? 

W matrixie ludzie też walczyli do śmierci o system nie dziw że wachowskim od.... I są teraz siostrami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeczytaj sobie wpisy, tu nie będziemy wynosić personaliów zamkniętego klubu. Ja tam stanąłbym do drugiej rundy, ale z tego co wiem, moderacja rozważa losy i celowość istnienia areny. Miały być określone zasady po weekendzie, czyli dzisiaj. Póki co zostają ciemne zaułki innych wątków, gdzie nas Patton nie nakryje... 

 

Wróćmy do kropki.

 

@Optimus Prime Kolego, wybacz, ale nie ogarnąłem tej paraboli. Mówiliśmy o tym, co stało się na Arena Colosseum.

Edytowane przez absolutarianin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mówiłem o tym że ludzie zawzięcie będą bronić aktualnego systemu czyli tego co jest bo jest im bezpiecznie i ciepło nawet za cenę wolności. Boją się poznać prawdę no stracili by to na czym im zależy. A to domena ludzi którzy liczą na kogoś, Na rząd na cokolwiek byleby nie brać swojego losu w swoje ręce. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Obliteraror said:

Tak, Reptilian w tym wątku zdecydowanie brakowało.

 

Kolego Obliteraror, Carl Gustav Jung powiedział:

 

"To, czemu zaprzeczasz, to cię zniewala, a to, co akceptujesz, to cię wyzwala".

 

Jaki stąd mamy wniosek? Nie zaprzeczaj reptilianom, bo cię zniewolą. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, absolutarianin said:

 

Kolego Obliteraror, Carl Gustav Jung powiedział:

 

"To, czemu zaprzeczasz, to cię zniewala, a to, co akceptujesz, to cię wyzwala".

 

Jaki stąd mamy wniosek? Nie zaprzeczaj reptilianom, bo cię zniewolą. :D 

 

Spójrzmy na zwięrzęta, jak wygląda wilk żyjący w środowisku naturalny, a udomowiony pies, i kto jest zdrowszy, i kto podlega szczepieniom u wetyrynarza. 

 

To "oni" nam podrzucają te technologie, mamy ciepłe domy, ale stajemy się wynaturzeniem samych siebie. Mając te technologie cały czas dążymy do tego samego.

 

Kto z was ostatnio spędzał czas przed ogniskiem w lesie ? wiecie jakie to przejemne uczucie ? dobre ognisko potrafi ogrzać nas przez całą noc, lepsze uczucie niż ogrzewanie w mieszkaniu. Poprostu w pewnym momencie będzie musieli pomyśleć od rezygnacji z systemy, bo "oni" swoimi technologiami będą chcieli nas zgubic i zdepopulowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego @tylkochwila133 dyskutujesz z debilami udającymi cywilizowanych ludzi. To u nas powszechne, zresztą, nie tylko u nas. Wynika to z upadku cywilizacyjnego. Hucpa i kłamstwa obśmiane w setkach tysięcy memów, nie przetłumaczysz.

 

Podasz dane, stracisz czas na ich zbieranie, po publikacjach, po eksperymentach, a od debila usłyszysz: 

 

'Może i coś w tym jest, ale nie ma na to naukowych dowodów.'

 

Oni wierzą w oficjalną naukę, a oficjalna nauka jest dziś nową religią. Nie potrafią zdekorelować naistotniejszego faktu, że na oficjalną naukę są naciski nieoficjalnego kapitału, w efekcie czego jest wybiórcza i nieprawdziwa.

 

Oni nawet nie wiedzą, jak ogniska się rozpala w śniegu, bo przecież żaden z nich poza obozem w głębokim dzieciństwie, nigdzie na przyrodzie nie był i przyrody się boi. Dlatego tak gardłuje za maksymalną kontrolą, bo się boi takich jak ty i ja - wolnych ludzi.  

 

 

 

Dla nich wielka nauka to Pfizer. I chemioterapia. Daj im wierzyć w to, co chcą. Niech sobie wezmą w dupsko tę szczepionkę, będzie kilku debili mniej. Kowid twoim sprzymierzeńcem w uratowaniu tej planety.

 

 

Edytowane przez absolutarianin
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Kolego @tylkochwila133 dyskutujesz z debilami udającymi cywilizowanych ludzi. To u nas powszechne, zresztą, nie tylko u nas. Wynika to z upadku cywilizacyjnego. Hucpa i kłamstwa obśmiane w setkach tysięcy memów, nie przetłumaczysz.

 

Podasz dane, stracisz czas na ich zbieranie, po publikacjach, a od debila usłyszysz: 

 

'Może i coś w tym jest, ale nie ma na to naukowych dowodów.'

 

Oni nawet nie wiedzą, jak ogniska się rozpala w śniegu, bo przecież żaden z nich poza obozem w głębokim dzieciństwie, nigdzie na przyrodzie nie był i przyrody się boi. Dlatego tak gardłuje za maksymalną kontrolą, bo się boi takich jak ty i ja - wolnych ludzi.  

 

 

 

Dla nich wielka nauka to Pfizer. I chemioterapia. Daj im wierzyć w to, co chcą. Niech sobie wezmą w dupsko tę szczepionkę, będzie kilku debili mniej. Kowid twoim sprzymierzeńcem w uratowaniu tej planety.

 

 

 

 zgadzam się, aczkolwiek ja jestem rocznik 90, i za młodego jeszcze miałem kontakt z naturą, a teraz dupa przykleiła mi się do komputera i miasta, mam z tego kase, tak że to będzie trudne. ale raczej konieczne, oni się nie cofną, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tylkochwila133 napisał:

To "oni" nam podrzucają te technologie, mamy ciepłe domy, ale stajemy się wynaturzeniem samych siebie. Mając te technologie cały czas dążymy do tego samego.

 

Zapewne można znaleźć przyjemność i w jeździe samochodem z szybami na korbkę i bez klimatyzacji, w 30-stopniowym upale, ale ja osobiście podziękuję już za takie "przyjemności". Już miałem z takimi przyjemnościami kiedyś do czynienia : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, Obliteraror said:

 

Zapewne można znaleźć przyjemność i w jeździe samochodem z szybami na korbkę i bez klimatyzacji, w 30-stopniowym upale, ale ja osobiście podziękuję już za takie "przyjemności". Już miałem z takimi przyjemnościami kiedyś do czynienia : )

 

Mam na myśli to w jakim kierunku dążyli franzuzi w ubiegłym wieku, szybka kolej tgv, można taką kolej wyprodukowac raz a dobrze by służyła dobrze przez następne 100 lat, w pociągu wszyscy razem spędzają czas. To samo centra miast europejskich, parki i skwery, spacery, życie społeczne. Globaliści chca to zniszczyć, chcą żeby każdy miał samochód, mieszkanie w apartementowcu itp. żeby byli więzniami odizolowanymi od innych. DO tego dąża te bydlaki, do nieustannej konsumpcji. pogoni za gówne..... w papierku. 

 

Wystarczy zobaczyć jakie było życie w ubiegłym wieku, wspólne kolonie, spotkania, a te bydlaki chcą żeby nasze dzieci i rodziny, były zamknięty, żeby dzieci zamiast uśmiechów na twarzy, miały maski na mordzie, a zamiast kontaktów z naturą siedziały w szkole/przed komputerem 24 h na dobe.

 

 

Tam dzieciaki są traktowane dosłownie jak zwierzęta, dlatego między innymi dzietnośc spada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Mam na myśli to w jakim kierunku dążyli franzuzi w ubiegłym wieku, szybka kolej tgv, można taką kolej wyprodukowac raz a dobrze by służyła dobrze przez następne 100 lat, w pociągu wszyscy razem spędzają czas. To samo centra miast europejskich, parki i skwery, spacery, życie społeczne. Globaliści chca to zniszczyć, chcą żeby każdy miał samochód, mieszkanie w apartementowcu itp. żeby byli więzniami odizolowanymi od innych. DO tego dąża te bydlaki, do nieustannej konsumpcji. pogoni za gówne..... w papierku. 

 

Nigdy nie marzyłem o życiu w apartamentowcu, ale to kwestia indywidualna. Zdajesz sobie sprawę, że niektórym najlepiej podróżuje się w ciszy, z własnymi myślami? Nie lubią tłoku i tłumów? Ani zbiorkomu? Pomijam już sytuację, gdy brak samochodu = wykluczenie komunikacyjne i brak możliwości dojazdu do pracy, bo zbiorkom nie istnieje albo jeździ kilka raz na dobę? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Obliteraror said:

 

Nigdy nie marzyłem o życiu w apartamentowcu, ale to kwestia indywidualna. Zdajesz sobie sprawę, że niektórym najlepiej podróżuje się w ciszy, z własnymi myślami? Nie lubią tłoku i tłumów? Ani zbiorkomu? Pomijam już sytuację, gdy brak samochodu = wykluczenie komunikacyjne i brak możliwości dojazdu do pracy, bo zbiorkom nie istnieje albo jeździ kilka raz na dobę? :)

 

Rozwój technologii jest dobry dla ludzkości o ile ona nie jest używana przeciwko a niej, a życie nie wygląda jak nieustanna pogoń za gównem w papierku. Nie bez przyczyny komuniści likwidowali kolej, bo chcieli zniszczyć małe miasta, uczynić je nieatrakcyjnymi. Samochody też są fajne.

 

O ile nasze życie nie wygląda tak że jesteśmy zamykani w apartamentowcu, którego wejście jest strzeżone ogrodzeniem, 3 wejścia, każde na klucz, kamery na klatce. Potem kolejne pudło w drodze do pracy, czyli samochód, a na koniec zakład pracy ogrodzony i monitorowany. Oczywiście wszystko na kredyt, to kto jest tym złym i złodziejem ?

 

Może te korporacje które nas zadłużają bo mają dolara w garsci i bombe atomową ? niech wypie... wole zginąć niż budowac sobie obóz koncentracyjny, przyszedłem na tą planete by nacieszyć się życiem, usmiechem a nie gonić za gównem w papierku. Stąd ogromna liczba samobójstw i niska dzietność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Rozwój technologii jest dobry dla ludzkości o ile ona nie jest używana przeciwko a niej,

A jest?

 

10 minut temu, tylkochwila133 napisał:

Nie bez przyczyny komuniści likwidowali kolej, bo chcieli zniszczyć małe miasta, uczynić je nieatrakcyjnymi.

 

Taką Centralną Magistralę Kolejową zbudowała 3RP, czy Gierek? : ) Ile wówczas zelektryfikowano szlaków kolejowych? Trzymajmy się faktów. 

 

16 minut temu, tylkochwila133 napisał:

O ile nasze życie nie wygląda tak że jesteśmy zamykani w apartamentowcu, którego wejście jest strzeżone ogrodzeniem, 3 wejścia, każde na klucz, kamery na klatce. Potem kolejne pudło w drodze do pracy, czyli samochód, a na koniec zakład pracy ogrodzony i monitorowany. Oczywiście wszystko na kredyt, to kto jest tym złym i złodziejem ?

 

Złodziejem jest ten, co zabiera coś nienależące do niego. Kredyt to jeden z instrumentów finansowych. Może pomóc, może zaszkodzić. Jak w życiu. Czy należy zakazać użycia noży, bo prócz zrobienia nim kanapki można poderżnąć komuś nim gardło?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Obliteraror said:

A jest?

 

 

Taką Centralną Magistralę Kolejową zbudowała 3RP, czy Gierek? : ) Ile wówczas zelektryfikowano szlaków kolejowych? Trzymajmy się faktów. 

Można było więcej zrobić

 

 

1 minute ago, Obliteraror said:

 

Złodziejem jest ten, co zabiera coś nienależące do niego. Kredyt to jeden z instrumentów finansowych. Może pomóc, może zaszkodzić. Jak w życiu. Czy należy zakazać użycia noży, bo prócz zrobienia nim kanapki można poderżnąć komuś nim gardło?

 

Złodziejem jest obecnie FED który dodrukowuje dolara, co powoduje że wszystkie społeczeństwa które mają go narzuconego (siłą bo armia USA) zadłużają się. Stąd prywatyzacja szkolnictwa, służby zdrowia prowadzi do dalszego zubożenia ludności. 

Globaliści to bandyci, chcą ekonomicznej depopulacji, ale idzie im za wolno lub obawiają się buntów, stąd chcą nas zaszczepić szczepionką oparta o modyfikacje DNA(fizyka kwantowa, może kropka kwantowa).

 

Im nie wystarczy, to nie będą zadowoleni że dzietność jest zerowa, ludzie tylko wynajmują, feminizm itp. Oni sięgną po naszą krew. Bo są skurwysynami, i a diabeł się cieszy jak się człowiek spieszy. Bill Gates jest stary, ale nie może pogodzić sie z faktem że kiedyś umrze, tak jak rockefeller z przeszczepami serca, stąd chcą ten proces przyspieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.