Skocz do zawartości

(18+, NSFW) BDSM opinie


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie to baaardzo bardzo kręci. Niestety nie spotkałam nikogo z podobnymi zainteresowaniami, a poza tym taką relację ciężko byłoby prowadzić w stałym związku, już pomijam fakt, że gdyby się pojawiły dzieci to byłoby to raczej niemożliwe.

Wydaje mi się, że większość kobiet lubi jakieś klapsy i kajdanki w łóżku i na to raczej 90% facetów się zgodzi. Mnie jednak bardziej od tych akcesoriów kręci aspekt 100% uległości mężczyźnie :) 

Jak z obecnym facetem nie wyjdzie to biorę pod uwagę znalezienie sobie jakiegoś fwb w klimacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gościu napisał:

Drogie Panie, czy lubicie tematy BDSM i bycie zdominowanymi? Wątki filmowe typu Grey, 365 dni, itp.?

Nie nie lubię, ale to nie znaczy, że nie jestem uległa. Jestem bardzo, strasznie, niewiarygodnie uległa do momentu aż nie padnie propozycja naruszająca moje seksualne wartości. Filmy, które wymieniłeś traktuję, jako erotyki dla ubogich komedie dla kumatych.

4 godziny temu, Gościu napisał:

Jestem ciekaw Waszych opinii, może jakiś najczęstszych fantazji

Mam taką fantazję, by nie chciał mnie chłostać lub na odwrót, przebierać się w sukienki, wąchać stópek, wsadzać sobie jakieś dziwne rzeczy w różne miejsca, tworzyć trójkąty czy wielokąty, by nie zdradzał i interesował się w tych sprawach najbardziej tym, co odróżnia kobietę od mężczyzny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Gościu said:

Lubię takie klimaty, powiedzmy tak bez ekstremów czyli od 1 do max. 5 pkt na 10 w skali ekstremalności :)
Jestem ciekaw Waszych opinii, może jakiś najczęstszych fantazji :)

 

Podaj proszę przykład jedynki i piątki.

I jeszcze wiek w widełkach jeśli możesz. Ja czuje jednak że musze go uwzględnić w rozmowach.

 

26 minutes ago, Anna said:

Filmy, które wymieniłeś traktuję, jako erotyki dla ubogich komedie dla kumatych.

 

A podasz proszę jakieś preferowane? Chętnie sobie je przypomnę. Może któraś z Pań?

Edytowane przez Colemanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Anna napisał:

Filmy, które wymieniłeś traktuję, jako erotyki dla ubogich komedie dla kumatych.

Też uważam, że te filmy to takie komedie, ale wszyscy je znają :)

 

40 minut temu, Stellamara napisał:

Lubisz takie klimaty to znaczy co cię najbardziej podnieca podczas sesji?
Jesteś bardziej BD,DS czy SM?

Ja bym uporządkował może D&S > B&D > S&M.

 

27 minut temu, Colemanka napisał:

Podaj proszę przykład jedynki i piątki.

I jeszcze wiek w widełkach jeśli możesz. Ja czuje jednak że musze go uwzględnić w rozmowach.

Co do skali to wrzucam poglądowo wątek z reddita, ale dosyć rozmyty i większość nie dla mnie :)

skG_tzodt1fVdCiKI3MwvBLDSpaUpwDNPnKGu9qI

Wiek średni 35-60? :)

 

4 minuty temu, Lalka napisał:

Nie podnieca mnie przemoc w żadnej formie.

Nie mam pojęcia co znaczą te skróty nfsw, bd, ds, sm. Bdsm kojarzy mi się z lateksem i pejczem. ?

Jakby mnie ktoś uderzył to bym oddała. :P

To widzisz też jesteś "into BDSM", jako ostra Catwoman :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo Bdsm nie lubię ale uległość to już jak najbardziej, Klapsy, wykorzystanie moich włosów, przywiązania są jak najbardziej ok. Bardzo uległość swoją lubię w aspekcie intymności ale oczywiście musi się to łączyć z szacunkiem i po wszsytkim czułe przytulenie jest bardzo ważne żebym znowu za jakiś czas znowu mogła być uległa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gigi napisał:

Przemoc jest najlepszą rzeczą w seksie, a najlepiej połączona z czułością. ;) Wtedy odlatuję. Gwarantuje Panowie, że jak podobacie się kobiecie i będziecie w łóżku coś wymuszać to będzie Was za to kochała. Romantycy mogą wymuszać całowanie do utraty tchu. :D

O tak. A przytrzymywanie glowy w czasie obciągania i kończenie w gardle bez zgody. Piękna sprawa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.