Skocz do zawartości

Ktoś nagrał autorską piosenkę o mjr Suchodolskim i jego nitrotripach


Rekomendowane odpowiedzi

@Gołodupiec No widać zacięcie artystyczne u tego twórcy i pewien warsztat przy nagrywaniu i pisaniu tekstów.

 

Tego słucham z piąty raz dzisiaj:

 

 

Refren sztos.

 

Znałeś wcześniej tego youtubera?

Bo ja dzisiaj przypadkiem trafiłem na jego temat, wpisując na yt tą frazę którą zacytowałeś, bo na wykopie ktoś to napisał.

?

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

Znałeś wcześniej tego youtubera?

Bo ja dzisiaj przypadkiem trafiłem na jego temat, wpisując na yt tą frazę którą zacytowałeś, bo na wykopie ktoś to napisał.

 

Dzięki tobie go poznałem. Ten utwór z disco polo przechodzi w lekki synthpop lat 80'tych.

 

Od czasu, gdy Kononowicz powrócił ze szpitala, nie jestem w stanie tego oglądać. Jedynie pobieżnie oglądam relacje Króla Diamenta i filmy z Choroszcz Gate Entertainemnt, gdy pojawią mi się w proponowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gołodupiec No tak, konon na własne życzenie się zajechał, też rzadko śledzę bieżące filmiki.

 

Ale byłem w szoku - po powrocie ze szpitala wyglądał jak śmierć na chorągwii, półtora miesiąca później bez porównania lepiej.

Myślałem, że dojdzie jako tako do siebie. Ogólnie, organizm w pewnych okolicznościach ma spore możliwości regeneracji, tylko nic samo się nie zrobi.

Ale patrząc na ostatnie dwa tygodnie, nie wykorzysta raczej szansy i można mu chrust szykować. Przykre w jakiś sposób, ale nic się na to nie poradzi.

 

Mnie to rozbraja, że konon około miesiąc przed serią feralnych wydarzeń klnął się na boga, by ten go skarał, jeżeli majorowi ukradł 20 zł.

Niedługo wcześniej zakładał też wysłaną przez widza koronę cierniową i mówił, że chce cierpienia świata wziąć na siebie.

 

Wiem, że nie ma żadnego związku przyczynowo-skutkowego między tymi wydarzeniami, ale zbieżność porażająca. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomnieniowa, nostalgiczna piosenka dla jego.

 

 

Lekkie ciarki po plecach przeszli dla mnie, gdy przez chwilę znów do mnie dotarło, jak z pewnej perspektywy wszystko jest niestałe i efemeryczne. ?

Jednak nie takie imperia upadały, np Imperium Romanum, to i Imperium Bembenum może dogasać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Najpewniej bestia z bielska interweniowała.

 

Chociaż autor też zachował się beznadziejnie - poustawiał filmy na prywatne, później odblokował. Kilka dni chyba nie było niczego na kanale. Później pojedyncze utwory wracały na publiczne.

Ściągnąłem dwa kawałki pierwsze z brzegu czując, że za chwilę ich nie będzie. A jeden ten najbardziej zajebisty miałem zapobiegawczo ściągnąć za chwilę, a tu znowu poustawiane na prywatne i nie zdążyłem.

 

Pojebane tłumaczenia, jak się boi, że usuną mu kanał przez przekleństwa w piosenkach [wtf?].

Później wrzucał same instrumentale i zaproponował, że widzowie sobie sami dośpiewają [wtf2?]

 

Szkoda, bo wykonał solidną robotę tymi piosenkami, muzyczką z klimatem lat 80 i tekstami, zaśpiewane też ok jak na amatorską zabawę.

 

3 minuty temu, cst9191 napisał:

Fragmenty z 2:10 i przede wszystkim 11:45. To drugie to absolutne mistrzostwo.

 

Mielenie dziąsłami podniósł do rangi happeningu artystycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@cst9191 Większość piosenek tego twórcy pojawiła się na kanałach "Knurowskie Hity" i "ANTY LATEKS".

Nie wiem, czy nie są to wersje lekko zmienione względem tych pierwotnych, jeżeli chodzi o efekty na wokalu i szczegóły w aranżacjach, jednak fajnie, że pojawiły się ponownie.

 

To jest fajna nostalgiczna pioseneczka:

@Boromir Może bęziesz chciał obadać, bo pamiętam, że słowa "imperium się skończyło" z tej piosenki, które kiedyś zacytowałem, Ci podeszły heh.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.