Skocz do zawartości

SPOWIEDŹ UWODZICIELA (2020)


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, Anonim84 napisał:

O ile w ogóle ktoś jest je w stanie zadowolić.

Mokebe z działem kaliber 300mm ;)

39 minut temu, Anonim84 napisał:

. O ile w ogóle ktoś jest je w stanie zadowolić.

Tak że będzie więcej singielek, lasek, którym będzie brakowało bolca i bolcowania, wówczas będzie mniej związków, szczęśliwych małżeństw, więcej rozwodów, mniej dzieci, nasza kultura, społeczność będzie się zwężać, będą się rodzić kolejne głupoty jak piekła kobiet, lgbt, które znajdą swoich odbiorców, ludzi, którzy będą popierać te głupoty.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ManOfGod napisał:

To czy to nie spowoduje odbicia i jednak obniżenia wymagań,aby nie być samemu.

Ja wiem? Mam koleżankę pod 40-stkę, która mieszka z mamą i dalej ugania się za muzykami i aktorami, jakby była w liceum ciągle. I nie wiem na co liczy. W Finlandii podobno 70% osób żyje samemu.

 

Kiedyś pewnie odbicie nastąpi. Upadającą kulturę zastępuje nowa. Ale kiedy? I czy obecni ludzie będą w stanie się zmienić (pewnie nie), bo już mają tak zepsute głowy, czy to raczej dopiero systematycznie, albo przez jakąś radykalną zmianę dokona się za kilkadziesiąt lat, np. przyjdą Arabowie i wprowadzą tu swoje porządki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Anonim84 napisał:

Ale kiedy?

Teraz, zobacz na dzietność Muzułmanów, Afrykanów, a rdzennych Europejczyków na zachodzie.

15 minut temu, Anonim84 napisał:

czy obecni ludzie będą w stanie się zmienić

Jak będą siła narzucać, rezac na szerszą skalę, wówczas wielu ludzi obudzi się i będzie druga Jugosławia, czytałem manifest szaleńca Breivika, deklaracja niepodległości z 2083.

 

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/109818/2083---europejska-deklaracja-niepodleglosci

 

Przerażające, że to co tam jest napisane powoli zaczyna sprawdzać się.

18 minut temu, Anonim84 napisał:

Arabowie i wprowadzą tu swoje porządki.

Juz są wprowadzane, ile jest gett arabskich , imigranckich w Szwecji, Francji, gdzie policja nie ma kontroli ?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim należy sobie uświadomić, że postęp technologiczny i cywilizacyjny, który się dokonał

na przestrzeni ostatnich 20-30 lat i całkowicie przewartościował samą ideę tzw. "bycia w związku"

to już się stało i się nie odstanie, nic tego nie cofnie ani nie zatrzyma, a utyskiwania mężczyzn na ten stan rzeczy

brzmią coraz bardziej żałośnie, nie tylko z perspektywy kobiet, które pukają się w czoło słuchając jak im jest źle,

a będzie ponoć jeszcze gorzej, gdy tylko faceci przejrzą na oczy i ... no i co zrobią, sam zamieniam się w słuch,

bo strasznie jestem ciekaw, co takiego zrobią i kto konkretnie zrobi, żeby zmusić samice do zmian i brania jaki leci. 

 

Nic takiego nigdy się nie wydarzy, a przynajmniej nie w dającej się przewidzieć przyszłości, no więc? Co teraz?

Musiałaby wybuchnąć jakaś straszliwa wojna, która pochłonie parę miliardów istnień i zniszczy kilka kontynentów,

żeby wymusić jakiekolwiek zmiany, a i tak nie jestem pewien czy nawet i wtedy dla wszystkich by starczyło wolnych

napalonych singielek w jego okolicy.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego gościa, dupeczka dobra, podoba mi się. Nie wiem tylko dlaczego tak to rozegrał, wszystko zrobił tak, jakby nie miał pojęcia o psychice kobiet i wydawało mu się, że trafił himalajkę, która zaakceptowała jego słabości i teraz będzie miłość do śmierci ? trochę dziwne, może ten filmik to taka ściema pod publikę, laska to jakaś nimfomanka i bawią się teraz w trójkąty i inne dziwne rzeczy, a koleś dalej w jej oczach jest samcem alfa, bo razem obracają jej koleżanki  ? siedzą pewnie teraz, czytają komentarze pod filmikiem i śmieją się z bialorycerzy :D

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
1 godzinę temu, Boromir napisał:

 

 

Sorry za offtop, ale jak to jest, że gość o wyglądzie flepiarza(wimp face) jest mentorem w zakresie relacji? Ostatnio jakoś znów dużo blackpillowych rzeczy wyświetla mi się na forum po których przeczytaniu załącza się anal syndome.

Na ile byście ocenili jego smv pod względem wyglądu?

 

edit. Dobra, już ogarnąłem że było o tym kilka stron na początku XD

Edytowane przez HeadBolt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2022 o 19:26, HeadBolt napisał:

jest mentorem w zakresie relacji?

Ale dziewczynę , czy nawet żonę ma bardzo ładną. Jak wytłumaczysz, dlaczego z nim jest ?

W dniu 30.05.2022 o 19:26, HeadBolt napisał:

flepiarza

Pierwsze słyszę te hasło.

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2022 o 19:26, HeadBolt napisał:

flepiarza(wimp face) jest mentorem w zakresie relacji? Ostatnio jakoś znów dużo blackpillowych rzeczy wyświetla mi się na forum po których przeczytaniu załącza się anal syndome.

Na ile byście ocenili jego smv pod względem wyglądu?

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako studium przypadku dam Wam przykład pewnej córki mistrza F1, Kelly Piquet.

 

Dzisiaj jest z Maxem Vestrappenem, ale wcześniej była z Daniiłem Kvyatem, z którym ma córkę.

 

Bohaterowie

 

1.82m

0873-scaled.jpg

 

Kvjat-Kelly-naslov.jpg

 

1.81m

FN-nWQoXoAUDeyP?format=jpg&name=4096x409

 

gf-DPRD-hboy-qrM3_formula-1-max-verstapp

 

 

Geny zrealizowane, status utrzymany i podciągnięty przez Maxa.

 

Koniec historii 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

HAHAHAH przecież to jest O'rety - typ od Instynktownego Uwodzenia, razem ze Stillem swojego czasu byli bardzo popularni. Stilla widziałem na żywo jak działa i gość faktycznie tam ogarniał. Foty wrzucał z fajnymi dziewczynami. Ja go poznałem i faktycznie fajna energia z gościa biła. Właśnie oni reprezentowali pozytywną stronę PUA z tego co pamiętam, najbardziej im było do "naturalnego" podejścia...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Ramaja Awantura napisał(a):

HAHAHAH przecież to jest O'rety - typ od Instynktownego Uwodzenia, razem ze Stillem swojego czasu byli bardzo popularni. Stilla widziałem na żywo jak działa i gość faktycznie tam ogarniał. Foty wrzucał z fajnymi dziewczynami. Ja go poznałem i faktycznie fajna energia z gościa biła. Właśnie oni reprezentowali pozytywną stronę PUA z tego co pamiętam, najbardziej im było do "naturalnego" podejścia...

mistrz uwodzenia i skończył z kobietą 5/10... 
 

czyli całe ich legacy to podstawione laski 7-8/10 do zdjęć + marketing, ot wielka tajemnica PUA. Żadną gadką nie nadrobi się braków w wyglądzie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.