Skocz do zawartości

Papież Franciszek zawinił


Rekomendowane odpowiedzi

@Boromir Z tego jak wygląda kolegium kardynalskie. Franciszek powołuje do tego grona osoby, które myślą podobnie jak on, a przeciwnicy ze względu na wiek wymierają. Więc po Franciszku przewagę będzie miała jego opcja i to ona wybierze następce (chyba, że wierzymy, że to wszystko Duch Święty) :) Lewica ma to do siebie, że się nie zatrzymuje, zawsze chcę więcej równości i sprawiedliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ImiennikOdnośnie czego teraz "pijesz" ? Ja nadawałem kobietom prawa? Ja dorobiłem się ogromnej fortuny, którą pompuje w jakiejś gender studies, 3 falę feminizmu i inne tego typu raki czy starsi panowie pokroju Sorosa? Retoryka i tryb myślenia co niektórych tutaj sprawia, że rzadko tu zaglądam a z czasem będzie trzeba poprzestać w ogóle. Albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem albo specjalnie wyrywasz z kontekstu cudze sformułowania, bądź nie masz argumentów i je ignorujesz, jak było to w przypadku wypowiedzi brata @horseman

W dniu 9.12.2020 o 16:07, lxdead napisał:

Podziękuj tym mężczyznom z przed parudziesięciu/kilkudziesięciu lat temu.

 

Gdzie tu masz mowę o teraźniejszych pokoleniach mężczyzn? To co mamy teraz jest owocem spierdolenia, do którego doprowadzili nasi ojcowie dorastający i żyjący w czasach PRLu. Za zjebanie, które było delikatnie rzecz ujmując małe, za ich czasów odpowiadali ich ojcowie, zaś spierdolenie, które panuje wśród tabunów kukoldów, simpów i innych beciarzy spadnie na karby naszych dzieci. Chyba, że to jebnie szybciej niż można przypuszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead

Mieli taki sam wpływ jak Ty teraz, to geopolityka. Dalej myśl, że cokolwiek zależy od zwykłych ludzi :D

Równie dobrze mogę Cię teraz oskarżyć o koronakryzys. Tyle samo do gadania miał mój dziadek i ojciec o feminizmie, a kobietom się wmawia, że wywalczyły sobie prawa. W tym kraju ludzie byle gówna które im się należy LATAMI nie mogą wywalczyć, a Ty przypisujesz grupce osób odpowiedzialność za zmiany globalne. 

13 godzin temu, lxdead napisał:

Retoryka i tryb myślenia co niektórych tutaj sprawia, że rzadko tu zaglądam a z czasem będzie trzeba poprzestać w ogóle.

Może zacznij tej retoryki i myślenia używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Imiennik napisał:

@lxdead

Mieli taki sam wpływ jak Ty teraz, to geopolityka. Dalej myśl, że cokolwiek zależy od zwykłych ludzi :D

Jak najbardziej. Niech każdy pojedynczy spermiarz przestanie "simpic" pod zdjęciami lasek na wszelkiego typu portalach "społecznościowych", płaszczyć się i robić za pajaca na zawołanie dla niuni i już podejście kobiety byłoby inne. Bawią mnie Janusze z podejściem "zwykli ludzie chuja zmienią" :D  Mogą zmienić, oj mogą, tylko trzeba chcieć. Chyba najlepszy pierwszy przykład z historii to kolonia Brytyjska w Ameryce Płn. czy Wigilia z  z 1914 gdy zawarto rozejm i po świętach Ci sami ludzi, którzy jeszcze niedawno razem śpiewali kolędy i świętowali Boże Narodzenie nie chcieli po prostu do siebie strzelać i walczyć, co zmusiło dowodzenie obu stron do podmiany ludzi na froncie, co by konflikt się toczył dalej, jako że świeże "mięso" nie miało oporów do słania do siebie nawzajem ołowiu.

 

10 godzin temu, Imiennik napisał:

Równie dobrze mogę Cię teraz oskarżyć o koronakryzys. Tyle samo do gadania miał mój dziadek i ojciec o feminizmie, a kobietom się wmawia, że wywalczyły sobie prawa. W tym kraju ludzie byle gówna które im się należy LATAMI nie mogą wywalczyć, a Ty przypisujesz grupce osób odpowiedzialność za zmiany globalne. 

Grosz do grosza a będzie kokosza. Szkoła ojców dzisiejszych 30+ latków wyszkoliła pokolenie kuków i białorycerzy, zaś Ci obecne pokolenie spermiarzy i simpów. No ale przecież zywkli ludzie nie mają dużego wpływu na nic, co nie ? :D  Od tego się rozbija komórkę rodziny, żeby potem tacy debile użyteczni pracowali na ynteligencje neo-komunistyczną.

 

10 godzin temu, Imiennik napisał:

Może zacznij tej retoryki i myślenia używać.

Pojadę klasykiem xDDD

 

i pozostawię tylko to ;)  

 

Cytat

Prawda jest taka, że cały syf przyszedł z chrześcijanizmem. Z tego co mi wiadomo w czasach Słowian pogańskich nie było takich problemów z przestępczością

I krótka piłka od kolegi wcześniej

Cytat

Porównujesz wioski zamieszkałe przez kilkadziesiąt osób do cywilizacji? Serio? Uważasz, że przez ten 1000 lat nie zdarzyło się nic innego i nic się nie zmieniło, bo źródłem wszystkiego zła jest chrześcijanizm? Myślisz, że w Czechach, w których 80% ludzi to ateiści jest statystycznie o 80% przestępczości mniej? 

 

Twoja odpowiedź ? xD

 

Cytat

Ja nie myślę, ja mówię o tym czego się dowiedziałem. Nami jako ludźmi rządzą wartości, parędziesiąt lat temu kobieta rozbijająca rodzinę miała słabą opinię, teraz mężczyzna jest deptany i przykleja mu się łatki.

 

xDDDDDDDDDD

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2020 o 18:28, lxdead napisał:

Niech każdy pojedynczy spermiarz przestanie "simpic" pod zdjęciami lasek na wszelkiego typu portalach "społecznościowych", płaszczyć się i robić za pajaca na zawołanie dla niuni i już podejście kobiety byłoby inne.

Gwarantuję Ci, że jeśli do kobiety nie podchodzi SIMP tylko normalny facet, to jej podejście jest inne ;)

W dniu 11.12.2020 o 18:28, lxdead napisał:

Bawią mnie Janusze z podejściem "zwykli ludzie chuja zmienią" :D Mogą zmienić, oj mogą, tylko trzeba chcieć. Chyba najlepszy pierwszy przykład

Zastanów się czy tego dokonała miejscowa ludność czy dowództwo. Cały czas do tego dążę.

W dniu 11.12.2020 o 18:28, lxdead napisał:

Szkoła ojców dzisiejszych 30+ latków wyszkoliła pokolenie kuków i białorycerzy, zaś Ci obecne pokolenie spermiarzy i simpów. No ale przecież zywkli ludzie nie mają dużego wpływu na nic, co nie ? :D Od tego się rozbija komórkę rodziny, żeby potem tacy debile użyteczni pracowali na ynteligencje neo-komunistyczną.

No już jesteś bardzo blisko. Kojarzysz może plakaty propagandowe z kobietami pracującymi w polu etc? Były częścią propagandy radzieckiej jak i zachodniej. To nie była inicjatywa społeczna, to rządy wyciągnęły kobiety do roboty żeby utrzymać gospodarkę nadwyrężoną przez wojnę. Dopiero następne pokolenia zostały wychowane na bialorycerzy, oni są produktem, nie przyczyną stanu rzeczy. 

Spróbuj znieść obowiązek ubezpieczeń emerytalnych, jak Ci się uda to publicznie się przed Tobą pokłonie. Kobiety to obecny proletariat. Omami się je propagandą, kilku krzykaczy wyciągnie je na ulicę, a później im się wmawia że coś wywalczyły, gdy teatrzyk był ustawiony z góry.

 

 

A nie rządzą nami wartości? Nie zmienia nam się ich? Naprawdę jeszcze raz przeanalizuj sobie statystyki rozwodowe  demografię i demografię ok 100 lat wstecz zwracając uwagę na przemiany społeczne w tych czasach. Ten sam człowiek może okazywać różne zachowania zależnie od warunków go otaczających, zależnie od stanu jego wiedzy, doświadczeń. Tak się składa, że można łatwo tym manipulować. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.