Skocz do zawartości

Czy człowiek może pokonać reptilianina ?


tylkochwila133

Rekomendowane odpowiedzi

Reptylianie, jak powszechnie wiadomo, są zmiennocieplni, dlatego w polskich warunkach stanowią zagrożenie wyłącznie w okresie letnim. W okresach zimowych nie są w stanie się szybko poruszać, dlatego trzeba je po prostu brać na ilość hitów, do ostatecznego ubicia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tylkochwila133 Kojarzę jakieś new age'owe opowiastki o planecie Lyria i walki koty vs gady :)
Ciekawe, że niektóre koty domowe posiadają takie "gadzie" oczy...

Gady są dla mnie jak zaprogramowane roboty, nie mają tej kociej gracji. Małe koty mają jaja podchodzić do aligatora, bo chyba czują, że są sporo szybsze


Orły też się w tańcu nie pierdolą:

Edytowane przez t0rek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mosze Red napisał:

 

Nie da rady, ta formacja od reptylów w zdecydowanej większości twierdzi, że broń atomowa nie istnieje ? 

Rozmawiałem z annanukami na planecie X, bo mnie regularnie porywają i powiedzieli, że gadziory to ich wróg i mają wiele odłamów. Prowadzą propagandę z kosmosu na cipach 5G podskórnych, więc coś jest na rzeczy. Upoważnili mnie do przekazania tej wiedzy na forum bracia samcy, tylko tutaj, do wglądu tych z trzecim okiem, ale nie mylić z kakaowym.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał:

W pierwszej chwili błędnie przeczytałem tytuł wątku jako "czy człowiek może pokochać reptilianina" - i pomyślałem, że byłby to mezalians. 

Swoją drogą co sądzicie o tym co Mel Gibson powiedział o ludziach Hollywood i ta teoria o biciu dzieci i piciu ich krwi. 

https://m.telewizjarepublika.pl/szokujace-slowa-gibsona-hollywood-to-zinstytucjonalizowana-pedofilia-zobacz-koniecznie,57480.html

 

Fakt faktem wiemy że dobrobyt pierdoli większości ludziom w głowach, Przyzwolenie na feminizm, Lgbt czy inne durnoty i tik toki a co się dzieje u ludzi którzy mają siana ponad stan? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Krugerrand said:

Pojade tak po lewacku. Uwaga, będzie postępowo: a gdzie prawa człowieka, reptilianina, krokodyla czy dzikiego kota?

 

#rewolucja;)

A myślisz że kto pod tymi wszystkimi filmikimi na youtubie gdzie zwierzeta walczą dają minusy ? Właśnie lewacy, bo oni chcieli by to zakazać, tylko ciężko jest zamknąć dzungle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.