Skocz do zawartości

wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoci mają powody do śmiechu. Pierwsza ministra (odpowiednik premiera/y/ini) urządziła sobie malowanie w domu. Wsio normalna tylko w Szkocji, tak jak w WB obowiązuje lockdown i tylko niezbędne prace mające na celu utrzymanie bezpieczeństwa w domostwie są dozwolone. Pani ministra sama to podpisała. A teraz postępuje zgodnie z podręcznikiem partyjnym pod redakcją George'a Orwella.

 

animal-farm.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wrotycz said:

A teraz postępuje zgodnie z podręcznikiem partyjnym pod redakcją George'a Orwella.

Może też posłała dzieci na stok i miała wolną chatę, żeby ją odmalować? Kolejny etap będzie gdy urzędnicy będą przełożonym chaty odmalowywać. Jak w PRL gdy żołnierze budowali panom generałom domy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanepid przychodzi na kontrolę z gotową decyzją o zamknięciu, która była napisana dzień wcześniej...
streamable.com/xyz41b

 

Może mnie ktoś, kto lepiej zna prawo, oświecić co należało w tym momencie zrobić? Bo na pewno nie oddawać tę decyzję urzędniczce. Myślę, że trzeba było ja przyjąć i od razu iść z tym do prokuratora, jako, że to jest fałszowanie dokumentacji. Ostatecznie, zrobić zdjęcia i też do prokuratora.

 

Teraz pani urzędniczka, przyjdzie lepiej przygotowana i decyzję wyda na miejscu a wydrukuje sobie po powrocie z nalotu.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2/2/2021 at 4:30 AM, wrotycz said:

Teraz pani urzędniczka, przyjdzie lepiej przygotowana i decyzję wyda na miejscu a wydrukuje sobie po powrocie z nalotu.

Przedsiębiorcy już się orientują. Nie ma ich w lokalu, tak by nie można było skutecznie wręczać decyzji o kontroli. Pozywają z powództwa cywilnego o odszkodowania za straty.

Zastanawia mnie czemu są informacje o urzędniczkach, gdzie ta równość, w Sanepidzie nie ma żadnych facetów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Orybazy said:

w Sanepidzie nie ma żadnych facetów.

 

Jeśli byłeś kiedyś w Sanepidzie to cię to nie zdziwi. Ja byłem, dawno, dawno temu, w celach edukacyjnych i nie widziałem tam jednego faceta.

 

A jeśli wszyscy, ale to wszyscy się nie postawią, to nic się nie zmieni. PiS to są ludzie spod budki z piwem, oni innej argumentacji, niż argument siły nie rozumieją. Tak jak cała lewica.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech naukowcy popierali lockdown na zlecenie rządu i polityków. 

Cyrk się sypie. 

 

https://www.welt.de/politik/deutschland/article225864597/Interner-E-Mail-Verkehr-Innenministerium-spannte-Wissenschaftler-e

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło się robi na sercu, gdy to się czyta:

"Nie wyrażamy zgody i nie pozwolimy, by przedsiębiorcy mogli tworzyć listy pracowników łamiących prawo, by każdy pracownik, który złamie prawo realizując czynności na podstawie nielegalnego rozporządzenia premiera miał zostać napiętnowany, a listy miały posłużyć przedsiębiorcom i prawnikom w przygotowaniu pozwów, które pozwolą pociągnąć te osoby do odpowiedzialności a także napiętnować w ich środowiskach

– czytamy w liście."

 

https://spidersweb.pl/bizblog/pracownicy-sanepidu-podniesli-bunt/?fbclid=IwAR0WU7lDo5MNxnxSMIF_zCHDr-LkREj8Mqa3Ar_x-1f12t1ii--O6ri1dgE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo autorytetów których opinii nie powinno się podważać, i metodologii "sponsorowanych badań naukowych":

1613542519_bcuqe9_600.jpg

Wystarczy popatrzeć na tą szczerą twarz, i już wiesz, że ten człowiek chce wyłącznie twojego dobra. A poważniej, jak to działało:

https://www.history.com/news/cigarette-ads-doctors-smoking-endorsement

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1470496/

 

Quote

 

...surveys conducted by “three leading independent research organizations,” one typical advertisement proclaimed that according to “nationwide” surveys of 113597 doctors “from every branch of medicine,” Camel was the brand smoked by most respondents. It also asserted that this statistic was an “actual fact,” not a “casual claim.”

In reality, this “independent” surveying was conducted by RJ Reynolds’s advertising agency, the William Esty Company, whose employees questioned physicians about their smoking habits at medical conferences and in their offices. It appears that most doctors were surveyed about their cigarette brand of choice just after being provided complimentary cartons of Camels.

 

Tragedia zapomniana, czasem powtarza się jako farsa.

 

Drugi obrazek całkowicie przypadkowy :)

dr-Pawe%C5%82-Grzesiowski-pediatra-immun

 

Edytowane przez Kespert
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.