Skocz do zawartości

wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

24 minutes ago, Patton said:

, to nieoznakowany radiowóz  (BMW) je#### na mnie sygnałem.

Ale się nie zatrzymali? Mnie mijał oznakowany i też nie zareagowali na brak maski. Ciekawe czy mają tyle rozsądku żeby nie gnębić ludzi czy im się po prostu nie chce z aut wysiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Orybazy napisał:

Ale się nie zatrzymali?

Teoretycznie było by to możliwe, ale zbyt późno mnie zauważyli, przez co minęli odpowiednie miejsce. No i niby mogli by zatrzymać się na jezdni, ale jechały za nimi 3 samochody. Także gdyby to szybko zrobili, to wtedy byłby niezły wypadek 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Patton said:

Także gdyby to szybko zrobili, to wtedy byłby niezły wypadek 😆

U mnie było w dość pustym miejscu, może normalni byli. Pod domem bez maski też kiedyś mnie mijali bez reakcji. Zobaczymy czy staną po stronie państwa czy obywateli.

21 hours ago, Covidianin said:

Panowie, chyba kabaret chcą nam zamknąć, wbrew temu, co ostatnio syntezator mowy wygłaszał :(

Z czym do ludzi, matematyka, modele, ekstrapolacje, symulacje? Liczy się kto liczy "chorych" i jaki ma w tym interes.

Dookoła mnie żadnej pandemii nie ma, kilka osób miało grypę, trochę może więcej niż w latach poprzednich ale zima za ciepła nie była.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Orybazy napisał:

Pod domem bez maski też kiedyś mnie mijali bez reakcji.

W oznakowanych też mnie mijali, i nic nie robili.

 

16 minut temu, Orybazy napisał:

Zobaczymy czy staną po stronie państwa czy obywateli.

Też mnie to ciekawi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Fury King napisał:

A może Ty jesteś naiwny, wierząc w polityków i w te wszystkie durne obostrzenia i zbrodniczego koronaświrusa .

Politykom od dawna nie wierzę. Ale brak tej wiary nie oznacza nowej wiary w wariacką albo zadaniowaną narrację o urojonej pandemii.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za double posta (jeśli grzeszę, proszę Moderację o połączenie), ale potem mogę zapomnieć, a tu taki oto kwiatek się nasuwa.

 

Cytat

Policjant i policjanta biorący udział w zdarzeniu trafili do szpitala. Badanie lekarskie zdiagnozowało u nich ogólne potłuczenia oraz wstrząśnienie mózgu.

 

Niekompetentne tłuki silne tylko w grupie. Jesteś za głupi, żeby być gangsterem - idź do policji. Jesteś za niski lub za gruby na policjanta - zostań strażnikiem miejskim.

Przy okazji zwracam uwagę na pewien niuans językowy. Już nie tylko ministra, tak jak chciała niejaka Mucha, żeby ją tytułować, ale nawet policjanta (tak, wiem, że to na 99% literówka, bowiem nic nie wskazuje na uprawianie typowo lewackiej propagandy przez linkowane źródło).

 

@Dworzanin.Herzoga Jakiś ormowiec pandemiczny zapewne.

Edytowane przez Covidianin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrość etapu:

Uważne obserwowanie wydarzeń politycznych pozwala zrozumieć, na czym polega słynna „mądrość etapu”. Mądrość etapu różni się od zwyczajnej mądrości tym, że o ile zwyczajna mądrość jest stała, to mądrość etapu jest zmienna. W ramach zwyczajnej mądrości, jeśli coś jest dobre, to pozostaje takie raz na zawsze, podczas gdy w ramach mądrości etapu raz jest dobre i jedynie słuszne, a znowu innym razem niedobre i głęboko niesłuszne.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, Covidianin said:

Policjant i policjanta...

 

Jakoś nie wierzę, że zdrowi na umyśle ludzie zaatakowali policję za "zwrócenie uwagi".

 

Może to coś wyjaśni:

Wywiązała się "szarpanina". Dwóch mężczyzn (...) zostało obezwładnionych i zatrzymanych.

 

Wydaje mi się logiczne, że na samym zwracaniu uwagi się nie skończyło, widać policja idzie w ślady straży miejskiej a tych dwóch widać nie było w nastroju do żartów i bycia popychanym przez krawężników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Covidianin napisał:

@Dworzanin.Herzoga Jakiś ormowiec pandemiczny zapewne.

 

Ogólnie to na moment zakładam maskę jak wchodzę do sklepu, transportu publicznego itd, na zewnątrz chodzę bez i zastanawiam

się poważnie nad kupnem czegoś w tym stylu w celu obrony przed takimi agresywnymi kurwiami przechodniami, bo to już jest coraz mniej zabawne jak się ogląda takie filmiki jak zalinkowany w artykule:

 

Gaz-Pieprzowy-Grizzly-zel-63-ml-4mln-SHU

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin.Herzoga Na pewno nie zaszkodzi. Sam przechodziłem bez kagańca prawie rok w ogóle (teraz trochę zmiękłem i noszę z firanki) bez żadnych problemów poza incydentem w postaci wyrzucenia mnie z lokalu przez covidyjską barmankę za mniemany egoizm, ale mam wrażenie, że teraz jest jeszcze większy nacisk na zamaskowanie niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.