Skocz do zawartości

wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Baca1980 said:

Z niecierpliwością czekam jeszcze na stosowne opaski na lewym ramieniu:).

Mam nadzieję że z moim dużym nosem dostanę opaskę która będzie mnie uprzywilejowywać ;). 

1 hour ago, Martius777 said:

spania z maseczką...

Ja już od lat śpię z taką na oczy :). 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna najlepszy cyrk widziałem jak pokazali relację z turnusu dla ozdrowieńców w bodajże kopalni soli w Wieliczce. Oglądam i oczom nie wierze. Ludzie wypoczywali i ćwiczyli w maseczkach:). A przez lata prowadzili tam np. turnusy dla gruźlików. I nikt do tej pory maseczki na oczy nie widział.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Armia dba o swoich żołnierzy!

 

UofgOx5VLIfIM1i-XOZZWYpnZlaz2S1xvvj0TbGl

 

Powinni im na tych maseczkach takie małe odblaskowe tarcze strzeleckie dawać jak już i tak są błękitne, całkowicie nie pasujące do kamuflażu!

Z resztą dziś dla drona taki żołnierzyk w kamuflażu, czy bez różnicy nie robi...

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam aby nie dzwonić na teleporadę w Białymstoku. Mam tam znajomych. Dzisiaj czterech zamknięto od razu na kwarantannę i czekają na wyniki. Za co?

- Jedna ma katar. Oooo, zagrożenia biologiczne!

- Druga wymioty. Koronawirus!

- Trzecia z anginą ale nieee, koronawirus chowa się w migdałkach!

- Czwarta zgłosiła migrenę i chciała coś na nią. Dostała skierowanie na testy!

 

Lepiej od razu do apteki niż do lekarza, bo o byle co mogą cię udupić w kilka minut! Nie nabijać statystyk tym psychopatom!

 

Oczywiście poważne choroby zgłaszać, jeśli masz zwykłe przeziębienie to są apteki.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/12/2021 at 9:37 PM, Martius777 said:

Ostrzegam aby nie dzwonić na teleporadę

 

Pominę czemu w ogóle ludzie chodzą na te testy, to strata czasu jest.

 

Do rzeczy: czy można dostać zwolnienie (L4) przez telefon?

 

 

Pytam też dlatego, że matka mojego kolegi została "chora" bo jej wyszedł pozytywnie rutynowy test w pracy i już 5 dni później do niej dzwonili czy może przyjść do roboty, nas co odparła, że "jeszcze się nie czuje dobrze".

 

Co więcej, to zdarzenie wyleczyło ją z covidianizmu. Jak wcześniej nie mogła zrozumieć dlaczego jej syn "nie stosuje się do zakazów",  nie wierzy w "pandemię", to po tym coś się jej w głowie poprzestawiało i przestała wierzyć. No prawdziwa kragedia.

¯\_(ツ)\_/¯

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Covidianin napisał:
24 minuty temu, wrotycz napisał:

Do rzeczy: czy można dostać zwolnienie (L4) przez telefon?

 

Można. Ja dostałem rok temu ze względu na "obawę przed koronawirusem". I to tygodniowe.

Na pewno można było jeszcze parę miesięcy temu. Jeden z moich tak jechał ze 2 tygodnie pod koniec roku. Teraz podobno przychodnie przyjmują, nie wiem, nie miałem potrzeby ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, wrotycz said:

Do rzeczy: czy można dostać zwolnienie (L4) przez telefon?

Tak u mnie pracownica zadzwoniła z przeziębieniem, dostała L4 na telefon i skierowanie na badanie na Covid. Wyszła pozytywna a jej też przeziębiony mąż negatywny.

Nie mieli wysokiej gorączki, stan podgorączkowy, to ten Covid prawie bezobjawowy był.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.