Skocz do zawartości

wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, wrotycz napisał:

Niedzielski bez maseczki wybrał się na rower. "Trzeba wrócić do aktywności"

Projekt-bez-tytulu-2021-05-08T203721.238

 

Gdy tymczasem gdzieś w Polsce, wracasz do aktywności:

 

comment_16205616137bPHaFwVXNnQaJd5HdTxz6

 

 

 

Bo Niedzielski dobrze wie jakie wprowadził przepisy?

I może ktoś mi wytłumaczy czemu w parku, na plaży, ogrodzie botanicznym czy zieleńcu C19 nie działa. 🙄

Bez-nazwy.jpg

 

Przecież wszyscy mamy umrzeć bez 😷.

🤣

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to już jest żałosne...

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Szczepienia-kobiet-w-ciazy-Sa-wstepne-wyniki-badan-8112019.html

 

Cytat

„Łożysko można porównać do czarnej skrzynki w samolocie. Jeśli coś złego dzieje się z ciążą, zwykle widać zmiany w łożysku, które pomagają nam rozstrzygnąć, co się stało. Z tego, co możemy powiedzieć, wynika, że szczepionka przeciw COVID nie uszkadza łożyska” - mówi prof. Jeffery Goldstein (!!!).

Wcześniej prof. Goldstein i jego zespół opublikował natomiast badanie wskazujące na uszkodzenia łożyska powstające u kobiet, które miały pozytywne wyniki testu na koronawirusa. Dochodziło do niewłaściwego przepływu krwi między matką i płodem.

 

iexx3BPVUBM.jpg?size=720x716&quality=96&

 

EvA_OGnBoO0.jpg?size=526x526&quality=96&

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Niejaki Dr Fauci, czołowy amerykański ekspert-celebryta i siewca strachu, doczekał się już covidiańskiej pieśni dziękczynnej.  Świetna jest ta przeróbka z wykorzystaniem fragmentów z Family Guy, chociaż mnie raczej nie było do śmiechu, powykrzywiało mnie jak Petera i zachciało mi się rzygać. Tylko czekać, aż dzieci w szkołach będą śpiewać:

 

Hej, dobrodzieje, panie Simon, panie Horban, wyszczepcie nas co do jednego, to dla naszego dobra

Hej, dobrodzeje, kłujcie nas teraz, kłujcie w przyszłości, bo, na miłością boską, chcemy normalności

 

Yhh.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.