Skocz do zawartości

wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Żarcie za zaszczepienie się i burmistrz Nowego Yorku zajadający się na wizji burgerem (mmm, vaccination). Już do tego doszło, że otwarcie traktują wszystkich jak dzieci lub niedorozwiniętych. Ciekawe, czy coś takiego przeszłoby w Polsce? Obejrzyjcie całe, to film z komentarzem.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byłem w sklepie bez maseczki i jakiś dziadek do mnie "A maseczka gdzie? w sklepie jeszcze trzeba", a ja no to "no widzi pan tak to jest, Do widzenia" i tyle się widzeli my. Takie dyskusję trzeba od razu ukrócać bo przyjdzie dziadek i się poczuwa za strażnika teksasu. Z jednej strony jest to moja pierwsza taka sytuacja więc cieszę się że i ja nie zostałem pominięty tym kultowym pytaniem.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wstydliwy napisał:

 

Żarcie za zaszczepienie się i burmistrz Nowego Yorku zajadający się na wizji burgerem (mmm, vaccination). Już do tego doszło, że otwarcie traktują wszystkich jak dzieci lub niedorozwiniętych. Ciekawe, czy coś takiego przeszłoby w Polsce? Obejrzyjcie całe, to film z komentarzem.

 

Tragedia. W świecie według Bundych wrzucali takie elementy przerysowanej rzeczywistości (np. jak 5h dzwonił na infolinię). 

 

To jednak jest straszne, budzące zażenowanie i potwierdzające że coś jest na rzeczy. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem, że moja uczelnia wydała komunikat odnośnie możliwości szczepień na ich terenie.

 

Niezaszczepieni zaś będą objęci systemem specjalnej ochrony od przyszłego semestru,

gdyż uczelnia chce rozpocząć nauczanie stacjonarne.

 

Jestem ciekawy czy jest to straszak czy rzeczywiście będzie się to wiązało z ostracyzmem albo robieniem takim studentom pod górkę.

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/22/2021 at 12:58 AM, Zeppelin said:

Jestem ciekawy czy jest to straszak czy rzeczywiście będzie się to wiązało z ostracyzmem albo robieniem takim studentom pod górkę.

Dogadajcie się na jakiś pozew zbiorowy Art 32 par. 2 Konstytucji:

 

Nikt nie może być dyskryminowany w życiu politycznym, społecznym lub gospodarczym z jakiejkolwiek przyczyny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Orybazy napisał:

Dogadajcie się na jakiś pozew zbiorowy

Tyle że większość studenciaków jest raczej za szczepieniem.

 

Większość robi to dla świętego spokoju, nie dla (nie)zdrowia.

 

"A to będzie problem gdzieś wyjechać, a to może będą coś gadać, będę miał to już z głowy".

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blondyna w sklepie:

- proszę założyć maseczkę

- nie wykonuję niezgodnych z prawem nakazów rządu (rżnę głupa ;))

- yyy?

- proszę się nie obawiać, jeśli rząd nakaże zabijać wszystkie blondynki, to też się nie zastosuję

(blond-zwarcie + pewnie w myślach: "to wariat")

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobione? To można wrócić do normalności, nowej normalności.

(film po linkiem^^^; na telefonie nie da się tak prosto dodać linka do obrazka)

 

 

aus7y2.jpg

 

--

I jeszcze coś dla miłośników monarchii.

Tutaj Królowa na pogrzebie męża:

 

comment_1623589970m59qi1z4B9605aUG8KbHdL

 

a tutaj w otoczeniu zupełnie obcych ludzi...

 

comment_1623589997pekBpBeSg6ol7TcTsQBhEg

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, wrotycz said:

(film po linkiem^^^; na telefonie nie da się tak prosto dodać linka do obrazka)

W kulturalnych kręgach, porównuje się takie zachowanie do "splunięcia w twarz".

Ale w ich kręgach, na rauciku mówi się o tym jako o "sraniu kmiotom do ryja".

Zwłaszcza, że metaforycznie - włodarze się podcierają maseczkami, które jedwabnik później karnie zakłada na usta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.