Skocz do zawartości

wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

6 hours ago, Dworzanin.Herzoga said:

Mimo to Kiepski nadal jest nieufny wobec medycznych preparatów – do czasu, gdy odwiedzają go niespodziewani goście z samych Zaświatów.

 

5 hours ago, cst9191 said:

Pozostali bohaterowie "Kiepskich" nie mają takich obaw. Ba, wszyscy po zaszczepieniu wracają do życia towarzyskiego

 

Do towarzyskiego salonu może i wrócą ale część widzów, którzy nie życzą sobie tak prymitywnej propagandy, nawet jeśli to są widzowie "Kiepskich" się odwróci.

Mam przynajmniej taka nadzieję.

Go woke, go broke w wersji znad Wisły.

Oby.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jestem zdaje się ponad 2 lata po koronie, w sumie będzie z dwa i pół roku. Do teraz nie odzyskałem w pełni węchu. A węch miałem naprawdę świetny aż za mocny. Łatwiej się żyje ze osłabionym węchem niż wzmocnionym. 

Edytowane przez SzatanK
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanK napisał:

Jestem zdaje się ponad 2 lata po koronie, w sumie będzie z dwa i pół roku. Do teraz nie odzyskałem w pełni węchu. A węch miałem naprawdę świetny aż za mocny. Łatwiej się żyje ze osłabionym węchem niż wzmocnionym. 

Ja też tak miałem kiedyś tyle że po grypie. Tak mnie rozłożyło, że leżałem ponad dwa tygodnie w łóżku przez własną głupotę po alko, wychodząc na dwór w sylwestrową noc w koszulce. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 hours ago, Kespert said:

To za TO nie jest mi już z nim po drodze.

 

Alternatywa dla Niemiec (Niemcy), Zjednoczenie Narodowe (Francja), UKiP (WB)
No i co w tym strasznego, że narodowców, tu niemieckich, zaprosił? Narodowiec zaprosił narodowca - no straszne.

Tak tylko chciałem zauważyć, że Jarosław Kaczyński też jest antynarodowcem, co sam przyznał. Rozumiem, że się z nim identyfikujesz?

 

No i ci z tą szubienicą? Czy on namawia do wykazania dzieci, czy jak, bo nie kumam?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, wrotycz said:

Alternatywa dla Niemiec

Partia ta (konkretni jej przedstawiciele):

- obwinia Polskę o wybuch II Wojny Światowej (Kay Nerstheimer)

- postuluje "niemiecką dumę narodową z osiągnięć Wehrmachtu" (Alexander Gauland)

- wspiera postulaty Eriki Steinbach o "powrocie do właściwych granic Niemiec" (kosztem oczywiście Polski)

 

Pomijam takie wygłupy jak postowanie zdjęć Adolfa z podpisem "Wróć, Niemcy cię potrzebują!"; pomijam też ich aktualne zaangażowanie w wojnę ukraińsko-rosyjską (bo to osobny wątek).

Ale nastawać na dobre imię Polski im nie pozwolę - "rozumiem, że się z ich poglądami identyfikujesz?"

 

(PS: pamiętam też, kto zapraszał Antifę do Warszawy, by pomogła "pacyfikować" Marsz Niepodległości, i oni też są u mnie skreśleni).

 

23 minutes ago, wrotycz said:

No i ci z tą szubienicą?

Kabaret corona? Szubienica rekomendowana przez WHO, z atestem i certyfikatem?

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szczepionki nigdy nie miały chronić przed covidem tylko powodować zgony, nowotwory i problemy z płodnością. Wszystko przez to, że jest 8 mld ludzi na świecie i w takim tempie za 50 lat będzie ich 20 mld co spowoduje katastrofe ekologiczną. Ale zanim zejdziesz z tego świata lekarze i koncerny mają zarobić $$$ bo co to za deal jak umierasz po tygodniu. Żyjemy w masakrycznych czasach. Będzie plaga depresji, chorób psychicznych przez utratę bliskich, zdrowia itd. Normalność skończyła się 3 lata temu. Nie lubię przekazywać złych wiadomości ale tak to będzie wyglądać.

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, doler napisał(a):

Nie lubię przekazywać złych wiadomości ale tak to będzie wyglądać.

Wiesz... w tym kraju od kilku lat gdy wszedłem w dorosłość z dnia na dzień coraz gorsze akcje kwituje jedynie tak:

i-tak-sie-powoli-zyje-na-tej-wsi-piesel.

Przy innym nastawieniu już bym dawno oszalał chyba. :D

Edytowane przez Hubertius
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.