Skocz do zawartości

wrotycz

Rekomendowane odpowiedzi

@Covidianin Spoko, tylko uprzedzam, że ten twórca jest znany z dawniejszych lat głównie z wulgarnych kawałków w tematyce erotycznej, gdzie nieraz przekraczał granicę dobrego smaku. Jednak jest twórcą wszechstronnym, co można zauważyć m.in. po powyższych kawałkach. 😊

 

Pierwszy utwór w tym temacie około-pandemicznym nagrał na początku czerwca zeszłego roku:

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W galeriach Empiki otwarte, tak samo drogerie i perfumerie, optyk i odżywki dla sportowców też są czynne. W hipermarkecie ludzi jak mrówków.

Inne lokale niestety zamknięte, nie kupisz butów i łachów ani sprzętu RTV&AGD, a przecież tam i tak wcześniej były pustki.

W następnym centrum w 3Mieście też ciekawie" na dole baumarket otwarty a na górze Emdiamarkt niedostępny. Ale za to otwarte są salony meblowe, można pospacerować jak na dworze zimno i pada.  Czyli sofę se nabędziesz, ale już kaloszy nie da rady (ciekawe co ważniejsze). 

Ale uwaga, jest ratunek, wrzucisz do wózka gumofilce albo mikrofalówkę wędrując po Uachanie, bo jakoś hiper nie mają szlabanu na niespożywkę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobromir Sośnierz: "Jeśli brak noszenia maseczek rzeczywiście tak bardzo zwiększa prawdopodobieństwo zarażenia się, a w konsekwencji śmierci na koronawirusa, no to po prostu zwolennicy braku noszenia maseczek szybciej będą wymierali, więc to na własne ryzyko robią i pozwólmy im ryzykować"

 

https://streamable.com/eirk7z

 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/20/2021 at 3:01 PM, Endeg said:

Ale uwaga, jest ratunek, wrzucisz do wózka gumofilce albo mikrofalówkę wędrując po Uachanie, bo jakoś hiper nie mają szlabanu na niespożywkę.

Kto się opłacił zbójom ten może handlować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wrotycz napisał:

Dobromir Sośnierz: "Jeśli brak noszenia maseczek rzeczywiście tak bardzo zwiększa prawdopodobieństwo zarażenia się, a w konsekwencji śmierci na koronawirusa, no to po prostu zwolennicy braku noszenia maseczek szybciej będą wymierali, więc to na własne ryzyko robią i pozwólmy im ryzykować"

 

https://streamable.com/eirk7z

 

 

Problem w tym, że prawdopodobieństwo zarażenia wzrasta jedynie dla zamaskowanych, bo to oni się zarażą, a nie ci niezamaskowani (oni jedynie rozsiewają).  [I żeby nie było, nadal jestem przeciwnikiem kagańców, wskazuję tylko na nietrafność tej wypowiedzi]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Covidianin said:

ci niezamaskowani (oni jedynie rozsiewają

 

Nie rozsiewają. Osoby bez objawów nie zarażają. Nie siej propagandy!

W przypadku SARS i MERS jest tak samo. Nic dziwnego, zważywszy na pokrewieństwo.

 

“From the data we have, it still seems to be rare that an asymptomatic person actually transmits onward to a secondary individual,” said Maria Van Kerkhove, the WHO’s technical lead for COVID-19, when asked about the issue at a press briefing. (Źródło:thehill)

 

 

Chińscy naukowcy przeanalizowali przypadki infekcji koronawirusem w Wuhan. Nie znaleźli dowodów na to, aby bezobjawowi nosiciele COVID-19 zarażali inne osoby. To przełomowe odkrycie w kontekście zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby.

Najnowsze wnioski badaczy ukazały się w brytyjskim czasopiśmie naukowym "Nature". (Źródło: o2)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Ale gdzie ja tak twierdzę? Ja tylko napisałem post z perspektywy covidianina oglądającego tv.  Z tej też perspektywy wypowiadał się Sośnierz. Nosimy maski nie po to, żeby się nie zarazić, lecz aby nie zarażać innych, czyż nie? Sośnierz mówi, że to antymaseczkowcy umrą jako pierwsi, ale idąc covidiańską logiką, to nie. Wymrą zamaskowani mający kontakt z niezamaskowanymi siewcami śmierci. I to chciałem właśnie wypunktować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wyjaśniłeś. Ja tam tego (covidiańskiej perspektywy) nie widzę.

 

PS. Znalazłem artykuł z Nature, o którym mówili w o2:

Post-lockdown SARS-CoV-2 nucleic acid screening in nearly ten million residents of Wuhan, China; Nature Communications volume 11, Article number: 5917 (2020); 20 November 2020

 

 

 Nie mogę już edytować to dodam tu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amerykański zajob nr 1 jakiś dr Faucci: ogłosił co następuje:

- zaszczepieni muszą nosić maseczki bo szczepionka powoduje, że wirus chcący ich zaatakować mutuje, ale super szczepionka ich ochroni, ale będą mieli w nosie super zmutowanego wirusa, więc muszą nosić dwie maski

 

- nie ma szans, żeby ludzie kiedykolwiek w przyszłości mogli się witać podając sobie dłonie, gdyż jest to śmiertelne niebezpiecznie.

 

Jeszcze obrazki jakimi raczą w nas tv: uzbrojone po zęby psy (jak antyterroryści) wpadają z długą broń do dyskotek i rozpierdalają w imię nowej normalności nielegalne zgromadzenia kilkunastu bawiących się gości.

 

Ta cała pandemia pięknie pokazuje że wszystko już było i będzie. Człowiek się dziwił jak A.H mógł przekonać masy, że nieszczepionych Eskimosów trzeba zagazować i ludzie klaskali uszami. Dziś pewnie połowa społeczeństwa uważa, ze szurów nie szczepów najlepiej zamknąć w obozach, a może i lepiej będzie od razu zagazować. 

  • Like 3
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Fury King napisał:

Może gościu trolluje :) 

Mam nadzieję!

 

Cytat

Ta cała pandemia pięknie pokazuje że wszystko już było i będzie.

 

Czyli biznes się kręci, zamówienia są składane, a tępi ludzie, obsrani ze strachu, będą wierzyć nawet w największą bzdurę, którą bezczelnie wmawiają 'eksperci' za judaszowe srebrniki. Pozostaje wytrwać i nie płynąć z tym szambem.

Edytowane przez zychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Socjalista Vateusz przyznaje: lockdown nie działa. Rozwiązanie? Więcej lockdownu! https://nczas.com/2021/03/24/a-wiec-lockdown-morawiecki-potwierdza-zaprezentujemy-kolejne-obostrzenia/ (choć miałem nadzieję, że się powstrzymają, wszak bezczelnie zrzynają od Niemiec, a Makrela przecież przeprosiła, że nie wprowadzi najtwardszego z twardych lockdownów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.