Skocz do zawartości

Kobiety


mph25

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczynają mnie coraz bardziej wkurwiać ale co gorsza.. brzydzić, to forum pozwoliło mi inaczej spojrzeć na funkcjonowanie i myślenie kobiety - nawet zacząłem rozumieć dlaczego mówią tak a nie inaczej w odniesieniu do konkretnej sytuacji - czytam je 100% lepiej niż kiedy nie znałem tego forum, i im lepiej je znam tym bardziej się tym brzydzę.  Spermiarzy na tym świecie jest co niemiara, powiedzcie mi jak można spermić do dziewczyny na IG mówiąc "marzę o takiej kobiecie" "gdzie Cię można spotkać" do dziewczyny która jest walona przez X facetów i wypina dupsko ze spermą na majtkach? - spójrzcie na tą blondynę https://www.youtube.com/watch?v=tr7HcqyPgoI&t=37s  na początku oraz zatrzymajcie na 0:37 i spójrzcie na majtki blondyny - insta @not.a.stupid     przecież te spermiarze z komentarzy pod jej zdjęciami jeszcze by jej tą dupe wylizało.    

Wczoraj pojechałem na chwilę do siostry, wziąłem papierosa, zszedłem przed blok ponieważ nie chciałem w domu palić - na ławce siedzi chłopak z dziewczyną na oko 16-19 lat.  Koleś nawija bajerę, widać że ma na nią ochotę, ale nie ma gadki - jest bierny i mówi spokojnym głosem "Słuchaj, a nie chciałabyś w góry pojechać, czasami jeździmy z ekipą, jak nie umiesz np na nartach jeździć to cię nauczę" odpowiedź "W góry i na narty to mi się nie chce, jak mam ochotę to sobie do Warszawy jadę na imprezę, tak że dzięki ale raczej nie.. no chyba że opłacasz wszystko hihi"  No kurwa, jebnąłem śmiechem bo już nie mogłem wytrzymać, w trakcie dialogu już mnie zbierało i się odwracałem żeby nie dać po sobie tego zauważyć, chłopak spalił buraka jak się zaśmiałem a dziewczyna się cwaniacko uśmiechnęła w moją stronę.     

Rozmowa dwóch ciotek na spotkaniu rodzinnym o chłopaku kuzynki, ciotki wiek 40 - ładne, zadbane, szczupłe.
"Ty a co to za chłopak do niej przychodzi?"
"No ma takiego jednego, miły"
"A to rozmawiałaś z nim?"
"Kilka razy"
"A co on w życiu robi? pracuje chociaż za normalne pieniądze czy gołodupiec za dwa tysiące jak jej byli? wpakuje się naiwna w dzieciaka z takim i po życiu, pamiętasz Wiolke? widziałaś jej męża? gruby, brzydki ale kasę ma i dziewczyna się ustawiła, tak sobie trzeba życie ustawiać"

Rzygać się chce.

 

  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mph25 napisał:

ozmowa dwóch ciotek na spotkaniu rodzinnym o chłopaku kuzynki, ciotki wiek 40 - ładne, zadbane, szczupłe.
"Ty a co to za chłopak do niej przychodzi?"
"No ma takiego jednego, miły"
"A to rozmawiałaś z nim?"
"Kilka razy"
"A co on w życiu robi? pracuje chociaż za normalne pieniądze czy gołodupiec za dwa tysiące jak jej byli? wpakuje się naiwna w dzieciaka z takim i po życiu, pamiętasz Wiolke? widziałaś jej męża? gruby, brzydki ale kasę ma i dziewczyna się ustawiła, tak sobie trzeba życie ustawiać"

Rzygać się chce.

Dlaczego niby chce się rzygać? Takie postępowanie kobiet jest logiczne. Ale jaki dobrze zarabiający facet będzie chciał się związać z marnie zarabiającą kobietą? Ja nie znam takiego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mph25 napisał:

Zaczynają mnie coraz bardziej wkurwiać ale co gorsza.. brzydzić, to forum pozwoliło mi inaczej spojrzeć na funkcjonowanie i myślenie kobiety - nawet zacząłem rozumieć dlaczego mówią tak a nie inaczej w odniesieniu do konkretnej sytuacji - czytam je 100% lepiej niż kiedy nie znałem tego forum, i im lepiej je znam tym bardziej się tym brzydzę.  Spermiarzy na tym świecie jest co niemiara, powiedzcie mi jak można spermić do dziewczyny na IG mówiąc "marzę o takiej kobiecie" "gdzie Cię można spotkać" do dziewczyny która jest walona przez X facetów i wypina dupsko ze spermą na majtkach? - spójrzcie na tą blondynę https://www.youtube.com/watch?v=tr7HcqyPgoI&t=37s  na początku oraz zatrzymajcie na 0:37 i spójrzcie na majtki blondyny - insta @not.a.stupid     przecież te spermiarze z komentarzy pod jej zdjęciami jeszcze by jej tą dupe wylizało.    

 

Połknąłeś czerwoną pigułkę i zaczyna boleć i tak ciesz się, że to nie ten etap, że masz żonę i dzieciaki. Najpierw będzie wkurwienie i oburzenie, potem obrzydzenie, a na końcu akceptacja tego jak jest. Za kilka lat będziesz się cieszył jak dużo zdrowia, czasu i nerwów uratowałeś. 

Teraz, najważniejsze, nauczy cię żyć w zgodzie sam ze sobą i cieszenia się swoim własnym towarzystwem, bez kobiet. Jeśli opanujesz potrzebę "bycia z kimś" bo społeczeństwo lansuje przesłanie "związek = szczęście" uspokoisz głowę, wyluzujesz się, a przede wszystkim zaczniesz cieszyć się życiem i pojmiesz iż szczęście jest tylko w Tobie nie na zewnątrz.

Zamów i przeczytaj - wiele wyjaśni:

https://lubimyczytac.pl/ksiazka/119878/zyjac-wsrod-himalajskich-mistrzow

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Stefan Batory napisał:

Dlaczego niby chce się rzygać? Takie postępowanie kobiet jest logiczne. Ale jaki dobrze zarabiający facet będzie chciał się związać z marnie zarabiającą kobietą? Ja nie znam takiego.

A ja znam takich wielu - zarabiają po 5-10 tysięcy albo mają własne firmy, a dziewczyna to kosmetyczka, fryzjerka i zarabia 2000-2500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instagramowe ( dziwkarskie ) czasy. Mnie to przeraża i jak na razie się cieszę że moja myszka jest inna niż wszystkie.  Nie dodaje zdjęć,  nie nakłada tony tapety i myśli, mądrze gada np. o reinkarnacji, religii i takich tematach dość poważnych. Może i ona się serio nadaje. Sama nieraz przyznaje że dziewczyny to materialistki że dużo takich bardzo. Kurła panie taka syrena to skarb :)

16 godzin temu, mph25 napisał:

Zaczynają mnie coraz bardziej wkurwiać ale co gorsza.. brzydzić, to forum pozwoliło mi inaczej spojrzeć na funkcjonowanie i myślenie kobiety - nawet zacząłem rozumieć dlaczego mówią tak a nie inaczej w odniesieniu do konkretnej sytuacji - czytam je 100% lepiej niż kiedy nie znałem tego forum, i im lepiej je znam tym bardziej się tym brzydzę.  Spermiarzy na tym świecie jest co niemiara, powiedzcie mi jak można spermić do dziewczyny na IG mówiąc "marzę o takiej kobiecie" "gdzie Cię można spotkać" do dziewczyny która jest walona przez X facetów i wypina dupsko ze spermą na majtkach? - spójrzcie na tą blondynę https://www.youtube.com/watch?v=tr7HcqyPgoI&t=37s  na początku oraz zatrzymajcie na 0:37 i spójrzcie na majtki blondyny - insta @not.a.stupid     przecież te spermiarze z komentarzy pod jej zdjęciami jeszcze by jej tą dupe wylizało.    

Wczoraj pojechałem na chwilę do siostry, wziąłem papierosa, zszedłem przed blok ponieważ nie chciałem w domu palić - na ławce siedzi chłopak z dziewczyną na oko 16-19 lat.  Koleś nawija bajerę, widać że ma na nią ochotę, ale nie ma gadki - jest bierny i mówi spokojnym głosem "Słuchaj, a nie chciałabyś w góry pojechać, czasami jeździmy z ekipą, jak nie umiesz np na nartach jeździć to cię nauczę" odpowiedź "W góry i na narty to mi się nie chce, jak mam ochotę to sobie do Warszawy jadę na imprezę, tak że dzięki ale raczej nie.. no chyba że opłacasz wszystko hihi"  No kurwa, jebnąłem śmiechem bo już nie mogłem wytrzymać, w trakcie dialogu już mnie zbierało i się odwracałem żeby nie dać po sobie tego zauważyć, chłopak spalił buraka jak się zaśmiałem a dziewczyna się cwaniacko uśmiechnęła w moją stronę.     

Rozmowa dwóch ciotek na spotkaniu rodzinnym o chłopaku kuzynki, ciotki wiek 40 - ładne, zadbane, szczupłe.
"Ty a co to za chłopak do niej przychodzi?"
"No ma takiego jednego, miły"
"A to rozmawiałaś z nim?"
"Kilka razy"
"A co on w życiu robi? pracuje chociaż za normalne pieniądze czy gołodupiec za dwa tysiące jak jej byli? wpakuje się naiwna w dzieciaka z takim i po życiu, pamiętasz Wiolke? widziałaś jej męża? gruby, brzydki ale kasę ma i dziewczyna się ustawiła, tak sobie trzeba życie ustawiać"

Rzygać się chce.

 

Hehe gromda :) jutro finał turnieju ! Oby Tyson dostał mocne KO od Kubiszyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw nie dowierzasz i żyjesz w swojej iluzji.

Potem do Ciebie dociera, że to wszystko czym Cię faszerowali od małego to kłamstwo.

Iluzja pęka. Przychodzi ból, gorycz, wkurw.

Z czasem obojętniejesz, zaczynasz rozumieć na głębszym poziomie.

Już nie obwiniasz, akceptujesz i wyciągasz z tego co najlepsze dla Ciebie.

 

I obyś bracie, dotarł do etapu ostatniego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, NiesamowitySzymi napisał:

Wtedy doświadczy przebudzenia? Jak Eckhart Tolle i zaoszczędzi na wycieczce, do Indii. 

Proszę nie mylmy zwykłego przejrzenia na oczy w kwestii kobiet z mistycznym doznaniem pozbycia się ego jako utożsamiania z formą jakie przeżył Tolle.

Ot zwyczajnie kolejna kurtyna w tym życiu opada i dowiadujemy się czegoś nowego. 

Wiem że wielu na tym forum lubi o sobie myśleć o sobie jak o kimś oświeconym czy przebudzonym bo przejrzał babską naturę ale tak nie jest. Dotyczy to też mnie.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.