Skocz do zawartości

Dobry wygląd, wyniki 3 metry muł


Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Montella26 napisał:

Kwestia samooceny. To nie lata 80 i 90. A 2020 rok. Myślisz, że w latach 80 czy tam 90 laski tak się zachowywały? Oczywiście, że nie bo nie było tindera. Przeciętny pasztet wybrzydza i olewa. No, ale kto nie żył w tych czasach to nie wie. Bo laski zazwyczaj nie potrafią rozmawiać. Myślą, że facet będzie robił przed nimi pajacyki i fikołki. A pannice łaskawie będę odpisywać "haha, aha, mhm" po takim czymś to odrazu next. A same przylecą. To wina facetów, bo tak nauczyli laski. Spermiarzy oczywiście. Robić dalej swoje, a trafi się 

Dokładnie. Teraz nawet byle bazyl ma mniemanie o sobie jak o modelce. Co się odpierd...?! Jak nie wina du**włazów to nie wiem czyja wina. Chyba afirmacji, jaka to ja jestem zajebista. Czyli okłamywaniu samej siebie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę mamy wiele wspólnego

 

 

Ja już dałem sobie spokój, choć często bardzo mnie boli w środku jak widzę pary na mieście, albo ostatnio na siłowni. Albo jak ziomek mój, naczelny ruchacz ogarnął biznes, gdzie zatrudnił studentki za dobrą stawkę i dzieli się podbojami. Jestem frajerem i dostałem pewno same dwójki od krupiera jakim jest los. Trudno muszę takimi kartami grać. Pora nauczyć się blefować.

 

Rozumiem a raczej staram się zrozumieć twój ból, ale i tak jesteś w lepszej sytuacji ode mnie, więc głowa do góry.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Panowie co ze sobą zrobić, pracuje nad sobą już z pół roku, przeczytałem setkę poradników, setke blogów, usłyszałem setki rad ziomków, obejrzałem setki filmików i po prostu nic. 
 

Nie umiem podrywać i chuj, czuję ze odpycham od siebie kobiety, a nawet ogólnie ludzi.

 

Może ci się tak po prostu wydaje. Dzisiejsze dziewczyny są bardziej zepsute i mają większe wymagania niż np. 10 lat temu. Druga sprawa najgorsza jest też przerwa. Ja również mało poznawałem ostatnio kobiet i czuję po sobie, że trochę zardzewiałem. Najlepiej jest próbować zagadywać powoli, np. do kasjerki itp. 

 

11 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:


Tyle ludzi mi mowi że wow Andrzej, ale ty jesteś umięśniony i przystojny, pewnie z dziewczynami to nie masz kłopotów, podobno laski się na mnie gapią, na tinderze nabiłem +100 likeów w polowe dnia, dbam o wygląd, schludność i ubranie. 
Czesto laski (i to takie co naprawdę mi się podobają) same do mnie pisały na tinderze pierwsze, a wystarczyło wymienić kilka wiadomości i już po zainteresowaniu. 
 

 

Tinder to g**no i cytując klasyka na forum "komis samochodowy u Turka" :).

 

11 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:


Jestem już tak sfrustrowany ze zaczynam pałać nienawiścią do brzydszych gości którzy mają powodzenie u dziewczyn, jak i do samych dziewczyn (co oczywisice kontroluję i sobie tłumaczę).

 

 

Skąd wiesz? Może to tylko pozory. Często jest tak, że wielkie psiapsiółki, a za plecami szydera...

11 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

 

Zazwyczaj od początku jest Ok, chociaż zdarza się ze rozmowa kończy się po mojej pierwszej/drugiej wiadomości, wymienimy kilka wiadomości i później jest albo pojedyncze słowa typu haha, a No Ok, albo Mhm i kończy się kontakt, albo w ogóle ucina kontakt (mówię tu akurat o tinderze). 

 

Jak to na tinderze, insta i fb i wszędzie, gdzie są zdemoralizowane dziewczyny przez tego typu portale społecznościowe. Dziewczyny najlepiej poznawać w realu. Okres jesienno-zimowy zawsze jest gorszy. Najlepiej zaczekać do wiosny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mgławica_Oriona napisał:

Jak to na tinderze, insta i fb i wszędzie, gdzie są zdemoralizowane dziewczyny przez tego typu portale społecznościowe. Dziewczyny najlepiej poznawać w realu. Okres jesienno-zimowy zawsze jest gorszy. Najlepiej zaczekać do wiosny.

Dokładnie tak.

Jeszcze przed pandemią zdarzało mi się uczestniczyć w różnych warsztatach filozoficznych, poza tych chodziłem regularnie raz w tygodniu na medytację grupową.

Poznawałem tam całe mnóstwo ładnych i bardzo inteligentnych dziewczyn, często dużo młodszych ode mnie - same mnie zagadywały w przerwach zajęć i rozmowa szła zawsze bardzo naturalnie, było to niewymuszone i sprawiało nam dużą przyjemność, mieliśmy po prostu o czym rozmawiać. Nie byłoby najmniejszego problemu, żeby wyszło z tego coś więcej, gdybym był wolny.

Dla odmiany - nie wyobrażam sobie siebie podbijającego w jakimś klubie do zblazowanej laski ze złotym ajfonem i rzucającego debilne teksty w stylu "bardzo bolało jak spadłaś z nieba?". Ogólnie chyba nie potrafiłbym zaliczyć pustaka, który nie interesuje się niczym poza zbieraniem lajków na FB, czułbym się jakbym gwałcił własną duszę.

Zastanów się czy aby nie masz podobnie. Najłatwiej wyzywać się od przegrywa nie znając dobrze samego siebie. Rozmowy na portalach społecznościowych to właśnie takie "hihi", "haha" i setka emotikonek - jak inteligentny człowiek ma się w czymś takim odnaleźć?

Jak to mówił Waldek Morawiec do Franza Maurera w "Psach" - "Franz, Ty nigdy nie poznasz fajnej dziewczyny, bo Ty szukasz w rynsztoku. A ja swoją Mariolkę poznałem w bibliotece" :D

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Panowie co ze sobą zrobić, pracuje nad sobą już z pół roku, przeczytałem setkę poradników, setke blogów, usłyszałem setki rad ziomków, obejrzałem setki filmików i po prostu nic. 


Samo czytanie i słuchanie nic Ci nie da jak nie masz pewności siebie. Musisz mieć jakieś pasje/zainteresowania, ciekawe tematy do rozmów by Cię nie blokowało w próbie zagadania do kobiety.

 

Cytat

Nie umiem podrywać i chuj, czuję ze odpycham od siebie kobiety, a nawet ogólnie ludzi.

 

Tak sobie wmówiłeś bo odniosłeś trochę porażek. Oczekujesz zbyt szybkich sukcesów, a nie zauważasz, że brak Ci pewności siebie, bycia wyluzowanym w relacjach z kobietami. Masz za duże ciśnienie i za dużo sobie analizujesz czy Cię nie odrzuci czy nie przepadnie szansa. Po prostu PRÓBUJ, PRÓBUJ i nie poddawaj się.

 

Cytat

Tyle ludzi mi mowi że wow Andrzej, ale ty jesteś umięśniony i przystojny, pewnie z dziewczynami to nie masz kłopotów, podobno laski się na mnie gapią, na tinderze nabiłem +100 likeów w polowe dnia, dbam o wygląd, schludność i ubranie. 

 

Ludzie zawsze będą mówić fajne rzeczy by schlebiać innym i być fajnymi w oczach tych, którym prawią takie komplementy. Co nie znaczy, że kłamią. Może faktycznie masz atuty, a Ty tego nie umiesz przekuć w sukces przez brak pewności siebie, pesymizm i rozmyślanie czy się uda czy się nie uda. 

 

Dbasz o wygląd, nie jesteś menelem, czyli połowa sukcesu już jest. Druga połowa to ogarnięcie tematów do rozmowy, komunikacji z kobietami. Staraj się zagadywać do nieznajomych w różnych miejscach. Choćby dla zwykłej pogadanki ;). Wyrobisz sobie gadanie z kobietami, zauważysz jakie tematy odpadają z rozmów (widoczne znudzenie rozmową z Tobą). 

 

Cytat

Czesto laski (i to takie co naprawdę mi się podobają) same do mnie pisały na tinderze pierwsze, a wystarczyło wymienić kilka wiadomości i już po zainteresowaniu. 
 

 

To sobie zobacz historię wiadomości i postaw się na miejscu tych dziewczyn i poczytaj swoje wypowiedzi.

 

Cytat

 Nie mam pewności w podrywaniu->podrywanie wychodzi jak wychodzi->moja samoocena i frustracja jest jeszcze gorsza->nie mam pewności w podrywaniu——> 

 

Dlatego jak tego nie zmienisz, to możesz sobie darować podrywy. Kobiety wyczuwają brak pewności siebie i desperację. Też nie chciałbyś mieć kobiety desperatki. 

 

Cytat

Ostatnio przeżyłem przygodę z laską jak byłem najebany w trzy dupy i nie umiałem słowa powiedzieć XD sama mnie zaprowadziła do łóżka. 

 

To raczej nie powód do dumy. Módl się byś nie dostał telefonu za X miesiecy, ze jesteś szczęśliwym tatusiem. Dużo gości tak wpadło przez bycie najebanym i bzyknięcie kobiety.

 

Cytat

Co najlepsze, mam tanie, ale ładne i zadbane auto, mam prace, mieszkam jeszcze z rodzicami ale już planuje wyprowadzkę, mam plany na życie, mam pasje, uprawiam sport, nie czuję się głupszy od znajomych czy współpracowników, ogólnie prowadzę życie takie jakie chce, oprócz tego jednego aspektu kontaktów międzyludzkich. 

 

Czym się tak załamujesz, masz niebo lepiej niż większość ludzi.

Masz:
- auto zadbane sprawne

- masz rodziców

- masz gdzie mieszkać

- masz pracę

- masz pasje / uprawiasz sport.

 

Naprawdę nie jest źle. Za bardzo sobie wbiłeś do głowy, że musisz mieć kobietę bo co rodzina powie i znajomi bo "ANON NIE MA JESZCZE DZIEWCZYNY HEHE"? Pierdol to, przestań tak rozmyślać o tym podrywaniu, podejdź na luzie do kobiet, które się podobają i porozmawiaj jakby były koleżankami.  Bo stawianie nieznajomych kobiet jako życiowe szanse jest złe bo wypala i blokuje Cię. 

Kobiety to też takie istoty jak my. Też czują, mają wstyd, też boją się zagadać bo może nie uda się i typ oleje. Dlatego PEŁEN LUZ W DUPIE i ruszaj poznawać niewiasty.

 

Cytat

Jestem już tak sfrustrowany ze zaczynam pałać nienawiścią do brzydszych gości którzy mają powodzenie u dziewczyn, jak i do samych dziewczyn (co oczywisice kontroluję i sobie tłumaczę).

 

GŁUPOTA. Co oni Ci zawinili? Mają powodzenie bo są wyluzowani, pewni siebie i mają gadanę. Dziewczyny swobodnie się przy nich czują bo nie są desperatami i nieśmiałkami.

 

Cytat

Jestem młody, chciałbym się wyszaleć, nie tylko jak jestem pod wpływem (bo wtedy wychodzi mi wsyzstko idealnie i naturalnie). 

 

A wiesz z czego to wynika? Bo jak jesteś najebany, to nieśmiałość, brak pewności siebie znikają jak za dotknięciem różdżki. Masz kolejny dowód, że musisz ogarnąć pewność siebie co pozwoli zrzucić nieśmiałość z siebie. 

 

Cytat

Zazwyczaj od początku jest Ok, chociaż zdarza się ze rozmowa kończy się po mojej pierwszej/drugiej wiadomości, wymienimy kilka wiadomości i później jest albo pojedyncze słowa typu haha, a No Ok, albo Mhm i kończy się kontakt, albo w ogóle ucina kontakt (mówię tu akurat o tinderze). 

 

Takie wiadomości nie tylko Ty dostajesz więc już tak nie dramatyzuj. Część tych wiadomości mogła być od dziewczyn, które niezbyt wygadane są albo gadają o innych/duperelach/kosmetykach. 

 

Cytat

Na żywo tez jest nie lepiej, podejdę do jakiejś znajomej która była we mnie zapatrzona, zaczniemy gadac, zaczynaja się jakieś drętwe tematy o niczym, aż ona nie ma o czym mówić i ja tak samo.

 

Najlepiej uderzać w tematy, które są popularne albo wspólne zaintersowania/poglądy.

 

Cytat

Sam nie wiem co robić, nie przeszkadza mi bycie singlem, ale chociaż jakiś lekki flirt w życiu by się przydał. :( 

 

Ogarnij pewność siebie, postaw na LUZ w życiu, przestań tyle myśleć nt. "czy się uda, a co jak odrzuci?", a gwarantuję, że zaznasz flirtu.

 

PS: Byłbym zapomniał, odnośnie TINDERA nie baw się w urocze pogaduszki tylko staraj się jak najszybciej doprowadzić do spotkania na żywo. 

Edytowane przez CalvinCandie
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn

W podrywie ważna jest wewnętrzna pozytywna energia. Dlatego, że kobiety zdobywa się emocjami (i utrzymuje). Na początku znajomości tymi pozytywnymi (na późniejszym etapie trzeba też dodać trochę tych negatywnych w odpowiedniej dawce, ale to już inna historia). Z tego co piszesz Ty emanujesz negatywną energią i tu jest Twój problem.

Przystojny smutas dużo nie zawojuje. Brzydszy, ale uśmiechnięty z pozytywną aurą, który jeszcze umiejętnie potrafi przekazać tą pozytywną energię kobiecie będzie miał większe sukcesy.

Na początek polecam zmienić myślenie: zamiast zazdrościć komuś komu lepiej wychodzi przyjrzyj się dokładnie jak on to robi i wyciągaj wnioski.

 

Teraz jesteś w zamkniętym kole: nie wychodzi Ci z kobietami -> jesteś przez to przepełniony negatywną energią -> nie wychodzi CI z kobietami bo masz negatywną energię.

 

Znajdź sposób na wprowadzenie i utrzymanie w sobie tej pozytywnej energii.

 

Przykładowo: piszesz, że masz koleżanki, ale nic do nich nie czujesz. Takie koleżanki też się przydają - właśnie do wprowadzenia się w dobry nastrój. Przed całą tą pandemią jak szedłem do klubu z ekipą to na początku skupiałem się na wprowadzenie się w dobry nastrój. Trochę alkoholu, rozmowy, żarty z koleżankami, taniec. Dużo uśmiechu, pozytywnego myślenia. W takim stanie dużo łatwiej szło zagadywanie do obcych kobiet i one lepiej na mnie reagowały, bo byłem przepełniony tą pozytywną energią.

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn

 

Po dłuższym namyśle tutaj jest problem z neuroprzekaźnikami moim zdaniem, ja np po alko jak gadam to aż laski mordę cieszą a alko mocno działa na GABA z tego co pamiętam. po 3-4 szotach jak już wejdą mam taką wyjebkę w to co mówię że szok.

Chodzi o to aby mówić pierdoły nie przejmując się tym kompletnie ale tak na serio, nie możemy być sztuczni bo laski to czują. Prawdopodobnie naturalsi robią to co my po jakiejś ilości alko tyle ze na trzeźwo.

Niestety temat neuroprzekaźników to jest temat nie rzeka a ocean ?

Edytowane przez bassfreak
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Tyle ludzi mi mowi że wow Andrzej, ale ty jesteś umięśniony i przystojny, pewnie z dziewczynami to nie masz kłopotów, podobno laski się na mnie gapią, na tinderze nabiłem +100 likeów w polowe dnia, dbam o wygląd, 

Pokaż ten wygląd bo ludzie mają tendencję do zawyżania swoich punktów atrakcyjności.

A te +100 na T to w większości pasztety średniaki od 4 w porywach do 6 z wybujałym ego 8/10

11 godzin temu, nihilus napisał:

Tinder nie jest zły do podreperowania tego mindsetu bo masz dostęp do dużej liczby nieznajomych kobiet

Nie zgadzam się, dla podkreślenia mojego zbulwersowania użyję nawet stwierdzenia- gówno prawda!

Czy potrzebujesz świadomości że dostajesz macza* od brzydkich lasek, na które nie zwrócił byś nawet uwagi na ulicy?

Dostaniesz serduszko od 100-200 brzydkich/średnich lasek, czy to łechta twoje ego, podnosi twoją wartość, czy może jest obojętne?

Postawmy sprawy jasno podreparować twój mindset mogą tylko ATRAKCYJNE kobiety i tutaj dochodzimy do konkretów ponieważ:

- Na tej aplikacji mamy głównie Outlet i tych atrakcyjnych jest naprawdę mało, zazwyczaj są to instagramerki dodające swoje ig/ strony typu onlyfans, są głównie po to aby zyskać nowych widzów.

- Atencjuszki układowe (Dziewki szukające sponsoringu, booty,fejk konta,prostytutki, totalnie spierdolone laski po przejściach-chcące podbudować swoje ego, samotne matki)

- Ostatnią kategorię atrakcyjnych dziewczyn stanowią te z przypadku ( np.taka co nigdy nie miała tindera i chciał spróbować) - w mainstreamie większość dziewczyn używa tego określenia, ponieważ się wstydzi tego że w realu nie wychodzi- stąd też według mnie w większości przypadku to jest takie małe oszustwo.

Zamiast się podbudować będziesz się tylko wkurwiał że dostajesz matche od pasztetów, a wszystkie które ci się podobają cię zlewają...

 

 

 

 

 

14 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Sam nie wiem co robić, nie przeszkadza mi bycie singlem, ale chociaż jakiś lekki flirt w życiu by się przydał.

"Filtr" - ruchanie, nazywajmy rzeczy po imieniu.Nie rozmawiasz z Panną aby w finalnej fazie osiągnąć rozwijające tezy o zachodzie słońca tylko orgazm.

 

14 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Ostatnio przeżyłem przygodę z laską jak byłem najebany w trzy dupy i nie umiałem słowa powiedzieć XD sama mnie zaprowadziła do łóżka

Gwarantuję ci że mam wyższe SMV i mi się nigdy coś takiego nie zdarzyło :) 

 

 

14 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Co najlepsze, mam tanie, ale ładne i zadbane auto

Ja nie mam a jestem sporo starszy.

14 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Ten problem męczy mnie codziennie i boję się że przez to stracę dużą część młodości. 

No nie rozwalasz mnie - a

jak nie ruchasz to tracisz młodość???

Bo ja np wolę wyjść z psem na spacer, jak ruchać kolejnego szona...

 

14 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Nie stawiam kobiet na piedestale,

Właśnie twój wpis pokazuje że stawiasz.

 

 

14 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Jestem już tak sfrustrowany ze zaczynam pałać nienawiścią do brzydszych gości którzy mają powodzenie u dziewczyn

 

Przecież nie chodzi ci to do kurwy nędzy o powodzenie u dziewczyn, tylko chodzi ci o seks z tymi atrakcyjnymi !!!

Zresztą na podstawie czego ty to oceniasz???

Ja jeśli już bym miał komuś zazdrościć to kolesiowi co rucha laski na pęczki, jeździ autobusem i pracuje za najniższą krajową , a nie jakimś brzydkim ustawionym bananom którzy są tylko etapem przejściowym dla myszki, bankomatem - w kontekście "filtru"

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Maninblack napisał:

Pokaż ten wygląd bo ludzie mają tendencję do zawyżania swoich punktów atrakcyjności.

A te +100 na T to w większości pasztety średniaki od 4 w porywach do 6 z wybujałym ego 8/10

Po chuj miałbym kłamać będąc tylko randomem w internecie, mam takie warunki, ze wygląd zachęca, a gadka psuje proste. 
 

No jak ziomek konto założył to dostał z 30 na dzień.

 

8 godzin temu, Maninblack napisał:

Filtr" - ruchanie, nazywajmy rzeczy po imieniu.Nie rozmawiasz z Panną aby w finalnej fazie osiągnąć rozwijające tezy o zachodzie słońca tylko orgazm.

Skoro nie umiesz myśleć o niczym innym niż seksie to trudno. :) 

Ja mam na myśli ten wewnętrzny luz i ten stan dobrej gadki itd. Itd. 
Wiem o co chodzi bo kiedyś tak miałem.

 

8 godzin temu, Maninblack napisał:

Gwarantuję ci że mam wyższe SMV i mi się nigdy coś takiego nie zdarzyło :) 

Nie wiem co masz na myśli pisząc to, ale ja mam na myśli ze jak miałem zamknięty pysk bo ciężko mi było coś powiedzieć, to wtedy szło lepiej niż jak coś mówiłem. 
 

8 godzin temu, Maninblack napisał:
23 godziny temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

 

No nie rozwalasz mnie - a

jak nie ruchasz to tracisz młodość???

Bo ja np wolę wyjść z psem na spacer, jak ruchać kolejnego szona

Bo jesteś starszy i się „wyruchałeś” miałeś już dużo fajnego seksu i spoko, ja tez miałem trochę seksu, ale nie na tyle żebym czuł się zaspokojony, a skoro każda laska to dla ciebie szon to radzę przepracować nienawiść do kobiet. 
 

8 godzin temu, Maninblack napisał:

Przecież nie chodzi ci to do kurwy nędzy o powodzenie u dziewczyn, tylko chodzi ci o seks z tymi atrakcyjnymi !!!

No właśnie ze wprost przeciwnie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn, może to tylko kwestia tego, że nie masz praktyki?

 

Naucz się rozmawiać z kobietami na luzie o głupotach. O wakacjach, alkoholu, jedzeniu, sporcie, itd. Pogadaj trochę, potem spójrz jej w oczy i całuj, to żadna filozofia. 

 

Może Ty podchodzisz do tego zbyt ciężko, traktujesz laski zbyt poważnie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na większość problemów na forum, rozwiązaniem jest kawalerka na wynajem.

Wystawiasz, umawiasz studentki na oglądanie, masz już punkt zaczepienia i punkty na start za bycie majętnym.

 

A na poważnie, jakieś hobby, gdzie poznaje się ludzi (wiadomo po Covidzie pewnie) i można poznać przy okazji ludzi?

Znajomi, kultywowanie znajomości, odświeżenie spotkania? Tak poznałem kilka fajnych dziewczyn, wstępną preselekcja znajomych mocno oszczędza czas.

 

On 12/11/2020 at 8:26 PM, ZamaskowanyKarmazyn said:

kontakt, albo w ogóle ucina kontakt (mówię tu akurat o tinderze). 

Tinder to do jednonocnych akcji raczej, może coś bardziej jak Sympatia. Jakąś tam do rzeczy kiedyś laskę znalazłem kiedyś.

On 12/12/2020 at 10:29 AM, czerwony said:

Takie koleżanki też się przydają - właśnie do wprowadzenia się w dobry nastrój.

A do tego mogą poznać cię z fajnymi koleżankami. Miałem klika znajomych, z którymi szybko ustaliliśmy, że nie będzie z tego relacji. Fajnie za to było zrobić wypad na łyżwy, koncert itp., przy okazji poznając jej paczkę i koleżanki.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Orybazy napisał:

A do tego mogą poznać cię z fajnymi koleżankami. Miałem klika znajomych, z którymi szybko ustaliliśmy, że nie będzie z tego relacji. Fajnie za to było zrobić wypad na łyżwy, koncert itp., przy okazji poznając jej paczkę i koleżanki.

 

Plus jeszcze z im ładniejszymi keżankami się zadaje mężczyzna tym większą uwagę ładniejszych kobiet przyciąga.

Kobiety są wtedy nim zaintrygowane, myślą sobie skoro atrakcyjne kobiety chcą z nim spędzać czas i dobrze się z nim bawią to coś w nim musi być.

Takie potwierdzenie atrakcyjności w oczach kobiety.

Z tego też powodu mężczyzna w związku z atrakcyjną kobietą wydaje się innej kobiecie bardziej atrakcyjny niż gdy jest sam.

Edytowane przez czerwony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, czerwony said:

Z tego też powodu mężczyzna w związku z atrakcyjną kobietą jest wydaje się kobiecie bardziej atrakcyjny niż gdy jest sam.

Dokładnie, kobiety bardzo patrzą na a/dezaprobatę innych pań. To jak spotykanie się z jakimś facetem wpłynie na ich pozycję w grupie kobiet. 

Kiedyś byłem ze znajomymi na wypadzie. Była tam moja dziewczyna i znajoma, znajomych, zamieniłem trzy zdania. Rok później, gdy się rozszedłem, tamta się odezwała i po prostu przyleciała do mnie.

Zero wysiłku, wystarczyło że moja ex była dowodem że jestem "safe pair of hands".   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie, że nie wiadomo o co ci chodzi. Do tego nie wyczuwasz o co w danej sytuacji chodzi. Gdy laska szuka faceta na łatwe ruchanie, ty chcesz rozmawiać. Do tego prawdopodobnie masz łatkę ruchacza, bo mówisz, że pod wpływem alkoholu jedziesz z panienkami. Wtedy dziewczyny chcące flirtować, czy szukają związku omijają Cię szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, BlacKnight napisał:

No dobra a co gdy nie ma i jak z tego koła porażki wyjść?

 

Moja droga do tego by być pełnym pozytywnej energii:

Samorozwój, poznanie siebie, następnie działanie w zgodzie ze swoim charakterem, tak by osiągnąć szczęścia. Jest to dla mnie absolutny priorytet. Liczy się to co ja chcę, nie to co inni oczekują ode mnie. Wszystko co robię ma być korzystne dla mnie. Ten kto mi w tym pomaga jest moim przyjacielem, ten kto mi w tym przeszkadza jest moim wrogiem. Całkowicie bezkompromisowe działanie.

Asertywność, dbanie o własne samopoczucie mam wyjebane w kosmos :) otaczam się tylko ludźmi, którzy nie wpływają na mnie negatywnie, ci którzy ze mną zadarli albo szybko zmienili nastawienie albo jeśli mogli sami zaczęli mnie unikać jak się zorientowali do czego jestem zdolny.

 

By jak najswobodniej przekazywać kobiecie tą pozytywną energię:

Jak najwięcej kontaktu z kobietami na żywo (współczuję teraz singlom bo przy pandemii czas na to kiepski). Porażek z kobietami się nie uniknie. Można za to nauczyć się tym nie przejmować i z każdej porażki wyciągać wnioski. Im większa praktyka z kobietami, tym większa swoboda podczas rozmowy, większa pewność siebie, panowanie nad przebiegiem rozmowy, większy luz itd. itp.

Sukces pojawia się gdy podczas rozmowy panujesz nad swoimi emocjami i jesteś w stanie swobodnie wpływać na emocje kobiety.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2020 o 21:09, mac napisał:

Nie graj roli petenta, tyle poradzę. Laska nie gada to niech wypierdala. Nie masz ciekawej rozmowy, out. Idziesz dalej. Nie ma sensu tracić czasu na spędzanie czasu, szczególnie z kobietami, które nic nie reprezentują i nie mają absolutnie nic ciekawego do powiedzenia, ani nie wzbudzają pozytywnych emocji. Przekieruj się na jakość, rozpoczynaj więcej rozmów, rozwiń siatkę znajomych i rób też spotkania totalnie neutralne, bez podrywania, ani niczego takiego. Relacje się rozwija w bardzo różny sposób. Nie tylko natychmiastowym eskalowaniem. Śpiesz się powoli, ale daj sobie większy wybór.

 

Według mnie aura desperacji bije, ale trudno ocenić z daleka. Alkoholu zupełnie nie polecam, ani wchodzenia w ten paradygmat alkohol mi pomógł. Chuja alkohol pomógł, tylko unieważniłeś myślenie o konsekwencjach, a to dwie różne sprawy. Naucz się ogarniać bez alkoholu, bo na tym polega 99% życia. Przecież nie będziesz przy kobiecie napierdolony 24/7 ? I baw się człowieku tym. Gwarantuję ci, że po 5-10 latach żadnej twarzy nie będziesz pamiętać, ani tych drętwych rozmów, niczego.

 

Całe lata randkowałem i kurwa nic nie pamiętam, twarzy, nic ciekawego. Wszystko mi się zlewa w jeden dzień, w jakiś stan totalnego idiotyzmu. Gdybym cofnął się w czasie od razu bym nakręcał makaron na uszy, zlewał szybciej i dbał bardziej o własny komfort. Pierdolisz od rzeczy to nara, zagadam do kolejnej. Kobiety to klony po pewnym czasie. Widocznie nie masz jeszcze takiego doświadczenia, albo idealizujesz jeszcze. Nie rób sobie krzywdy. Poza tym monitoruj dokładnie, czy się podobasz kobiecie. I tutaj się kieruj. Jasne oznaki zainteresowania = 100% sukcesu. Nie ma sensu kopać się z koniem. Nie wiem, co doradzić. Dla mnie to cyrk klonów. Ile razy tańczę z jedną, ta wyjmuje komę w złotym etui. Pierdolę, idę dalej. Wracam z drugą, a ona kurwa ten sam telefon ze złotym etui. Można dostać niezłego zajoba od babskiej tandety ?

 

Gadaj, aż do skutku człowieku, tam się nie bój, o wszystkim zapomnisz. Te relacje klubowe, czy wśród nowych ludzi to obszar totalnie testowy. Kilka razy na imprezach mówiłem do dziewczyn, że je kocham i to tak intensywnie. A później komentowały, że żaden koleś nie odważył się na takie coś ? Wyjebane po całości ze świadomością braku długoterminowych zobowiązań, czy czegoś takiego. Otwórz się bardziej na porażki, rób bekę, testuj. Większości kobiet w życiu więcej nie spotkasz. A jak spotkasz to w innym wymiarze, w innym dniu, może z drugą szansą. O cześć, gadaliśmy, ale byłam w złej formie wtedy. Wiesz, ile razy takie coś się zdarza? Kobiety zlewają dla poprawy ego, więc miej wyjebane i przełamuj się przez wszystko poczuciem humoru. Wyjdziesz obronną ręką. Nie wiem, czy w czymś to ci pomoże, bardziej ogólne rzeczy z mojego doświadczenia.

 

Ogólnie wróć do siebie i do luzu. Pomyśl, że bez kobiet w życiu też ci się nic złego nie stanie. Jakoś nie narzekam. Poszalej, ale nie licz na cuda, tylko na poznanie ludzi mdłych do bólu, często zupełnie bezwartościowych. Ładna kobieta to nie jest wcale zacny człowiek honoru, jeżeli chodzi o porównanie, tylko zwykły chujek, blokers z nałogami często i marnym stylem życia. To też bolesna próba, ale urealnia późniejsze działania. Albo, czy wyrwiesz kobietę, która ma nieogolone nogi, chociaż jest fajna z twarzy? ? Czy tak byś się stresował, jakby kobieta pokazała ci nieogolone pachy i nogi? A przecież takie są kobiety. Gdyby one się nie przygotowały higieniczne to kurwa masakra. Nikt by złamanego grosza nie rzucił. Białogłowa może być bardziej zarośnięta od chłopa, pomyśl o tym ? To jest real life. Oceń prawidłowo rzeczywistość, obiektywnie. Twoje wzloty i upadki to gówno, którego nikt nie zapamięta, nawet ty zapomnisz, więc czym tutaj się przejmować ?

Bardzo ładnie napisane. 

 

A ja tylko skrócę to o wersję że. 

 

Kobiety też srają i jakbyś zobaczył taką hiper modelkę bez tapety to byś traktował ją jak kumpla. 

Swoją drogą mało jest lasek pięknych bo pod tapetą różne rzeczy się maskuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZamaskowanyKarmazyn ten temat powinni przeczytać ci, co to opowiadają że tylko kwadratowa szczęka i bez tego ani rusz. Brzydsi od Ciebie ruchają? Przecież to niemożliwe, psychologia ewolucyjna bla bla bla bla! . Mądrze paru braci napisało, zwłaszcza @mac i @johnnygoodboy. Ja wyjątkowo nie będę się rozpisywał, za to temat strywializuję:

 

Miej wyjebane a będzie Ci dane. Ty nie masz wyjebane i nie jest Ci dawane (albo nie tak, jakbyś chciał). Za mocno się na tym skupiasz. Kobieta to tylko dodatek, często ładny ale pusty i w sumie niekoniecznie potrzebny do szczęścia, jak poszetka do marynarki. Przekieruj się na takie, które Cię naprawdę interesują (nie szukaj w rynsztoku jak radzi Johnny) i nie staraj się czynić z tego celu życia, przekieruj energię, a kobiety przy Twoim wyglądzie same się pojawią. No i żeby pojawiały się te interesujące, a nie najebane lampucary z klubu, to też jednak musisz być interesujący. Jesteś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.