Skocz do zawartości

Festiwal spermiarstwa


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

wspaniały pomysł

Genialny :)

3 minuty temu, IBRA napisał:

Na starej piczy młodym chuj se ćwiczy

Cipa to cipa nie narzekaj.

Każda kobieta różna, pipa ta sama ;)

1 godzinę temu, cst9191 napisał:

Postawiłem na Panie 65+ z portalu erotycznego na D.:

Wkleiłeś zdjęcia starej baby, od razu ludzie komentują, ja złożyłem życzenia na święta, wszystkiego dobrego, nikt nie napisał. Nosz kurwa mać

Edytowane przez Boromir
  • Like 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Boromir napisał:

Wkleiłeś zdjęcia starej baby, od razu ludzie komentują, ja złożyłem życzenia na święta, wszystkiego dobrego, nikt nie napisał. Nosz kurwa mać

 

Teraz, DOHC napisał:

i tam z takimi się umawiacie?

Chyba na pieczenie ciasta, po to tylko, żeby posmarować chałkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka  kiedyś się szczyciła, że ma tyle lajków na datezone a jak jej tłumaczę, że są gówno warte, bo tam nawet 70 letnie baby mają branie to do niej i tak nic nie dociera. Matrix jest za piękny żeby z niego wyjść.

Edytowane przez fikakowo
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cst9191 napisał:

Ja nie haha

Aaa no tak, jasne, skądże. Nawet bym o tym nie pomyślał. 

 

A na serio to jak jest z taką? Bo na SamiecWeb widziałem zagraniczny program, młodzi chłopcy już nawet nie z milfami ale z babciami. Osobiście dla mnie hardkor ale... Nie oceniam.

 

Zamiast chlać czy ćpać lepiej że się umówisz z taką "dojrzałą" panią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spermiarstwa to zgoda, ale nie uważam, że to konkretny typ kobiety miałby być celem spermiarstwa. Ile ludzi tyle gustów. Niech się komu podoba co tam uważa. Ja np. nie jaram się słodziutkimi 20stkami o aparycji Ariany Grandę, bo dla mnie to dziecina, z cukierkowa urodą. Każdy ma swój gust.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiszcie w Google majtkomat. 

 

Kobieta sprzedaje za kilkadziesiąt zeta lizaka, którego wcześniej wsadziła sobie do dupy. 

 

Oprócz tego kuki mogą jeszcze kupić brudne skarpetki, sline i inne "ciekawe" rzeczy. 

 

Ten świat upada. 

Edytowane przez Mroczek
  • Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mroczek napisał:

Ten świat upada. 

Co ty chcesz  Na idiotach, desperatach najlepiej się zarabia, tylko trzeba wiedzieć jak.

40 minut temu, fikakowo napisał:

Matrix jest za piękny żeby z niego wyjść.

Uderzy w ścianę, wtedy zrozumię, albo dostanie po dupie, jak będzie chciała sobie jakoś sensownie życie ułożyć.

42 minuty temu, smerf napisał:

Wolal juz bym w kalejdoskop pozagladac 

Najlepszy to ten o rubenowskich kształtach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Boromir napisał:

Uderzy w ścianę, wtedy zrozumię, albo dostanie po dupie, jak będzie chciała sobie jakoś sensownie życie ułożyć.

Wystarczy, że wyjdzie z domu i magiczny świat  lajków od spermairzy zniknie. A patrząc na te lajki dla 70 latnich bab to pewnie grubo po ścianie też będzie je dostawać.

Edytowane przez fikakowo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Mroczek napisał:

Kobieta sprzedaje za kilkadziesiąt zeta lizaka, którego wcześniej wsadziła sobie do dupy. 

Oprócz tego kuki mogą jeszcze kupić brudne skarpetki, sline i inne "ciekawe" rzeczy. 

Ten świat upada. 

W stanach wodę po kąpieli kupują nawet spermiarze.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio gadałem ze swoimi rodzicami o tym, że jak będę brał kiedyś ślub to będzie intercyza ;) Ojciec zaczął się śmiać i powiedział, że to całkowity brak zaufania do kobiety, a ku mojemu zaskoczeniu mama przyznała mi racje i powiedziała: "Synu w dzisiejszych czasach, wcale ci się nie dziwię" :D 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Mroczek napisał:

Wpiszcie w Google majtkomat. 

 

Kobieta sprzedaje za kilkadziesiąt zeta lizaka, którego wcześniej wsadziła sobie do dupy. 

 

Oprócz tego kuki mogą jeszcze kupić brudne skarpetki, sline i inne "ciekawe" rzeczy. 

 

Ten świat upada. 

 

O kurde... @Mroczek chyba mnie pobiłeś...

 

Jedna pani sprzedaje tam swoje majtki i jeszcze dorzuca zdjęcia i filmik. Cena 50PLN? Liczba sprzedanych sztuk? 152.

 

Czyli: 7600 PLN!

 

Chcesz mi kupić majteczki bo lubisz je na seksownej, kobiecej dupci oglądać? Za ten miły zakup otrzymasz ode mnie zdjęcia w tych o to właśnie majteczkach kupionych przez Ciebie oraz 10 minutowy filmik na którym będę się masturbować do orgazmu w tym prezencie. Ja lubię marki: - Calvin Klein - Emporio Armanii - Guess - Tommy Hilfiger - Victoria's Secret - Agent Provocateur A Ty? Jestem otwarta na propozycję ;**

 

 

EDIT: myślałem że to gruba rzecz, dopóki nie zobaczyłem zużytego, okrawionego tampona na sprzedaż.

Edytowane przez cst9191
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.