Skocz do zawartości

Graliście już w Cyberpunka 2077? Co myślicie o jakości produkcji? Warto kupić, czy nie?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

@slusa obejrzałem i ta morda mnie odrzuciła od gry na zawsze xD Parodia. Opcja z kutasem na 100% dodana przez jakąś kobietę. Za to minus, nie kupuję. Facepalma zajebałem, jak to zobaczyłem ? Ktoś musiał poświęcić czas, żeby dodać pole konfiguracji fiuta. Nie wierzę w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Optimus Prime napisał:

Kupiłem wczoraj. Mi się tam gierka podoba a błędy zawsze będą. 

Taki Mount and Blade - wiele ich jest również ale symulator średniowiecza bije wszystko na głowę (no jeszcze kingdom deliverance też daje rade) 

 

Wysyłam internetowe wyrazy szacunku za przytoczenie Mount and blade, grałeś ostatnio w warbanda? Lepiej jest z bugami? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mac napisał:

@slusa obejrzałem i ta morda mnie odrzuciła od gry na zawsze xD Parodia. Opcja z kutasem na 100% dodana przez jakąś kobietę. Za to minus, nie kupuję. Facepalma zajebałem, jak to zobaczyłem ? Ktoś musiał poświęcić czas, żeby dodać pole konfiguracji fiuta. Nie wierzę w to.

Były już takie gry z taką opcją. Kto Ci każe modyfikować pysiora? No chyba nikt. Swoją drogą żeby znaleźć kreator postaci na yt z nagością i kutangami to trzeba się nagimnastykować ;) ciekawe że to szukałeś aż tak "głęboko" 

 

 

No i..... 

Takie patriotyczne a o tym nie raz psioczycie że jest srak i owak a nie wspieracie projektów cd projekt. Nie dziwię się jak mamy takich mężów stanu że jest jak jest. (Ja wspieram wszystko co polskie pomimo że lipa jest) 

7 minut temu, slusa napisał:

 

Wysyłam internetowe wyrazy szacunku za przytoczenie Mount and blade, grałeś ostatnio w warbanda? Lepiej jest z bugami? 

Ja jako fan przymykam oko na to ale tak jest lepiej z błędami. Uwielbiałem różne scenariusze ale przeważnie tworzyłem własne królestwo. 

Nawet wpisywałem frazy w Google jak stworzyć własne państwo, Czy niczyje ziemie na planecie itd.

Ogolnie lubię też gry paradoxu jak Ck3, Eu4, Victoria 2 czy Hoi4. Lubię tworzyć alternatywne historie kraju (tak grając marzyć i tęsknić do potęgi ojczyzny utraconej) 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj skończyłem fabułę.

 

Gra zacna, aczkolwiek bardzo krótka, skończyłem w około 18 godzin.

 

Pozostały zadania dodatkowe.

 

Grałem "Punkiem".

 

Jeżeli gracie na PC, to  podstawą jest  bardzo mocny sprzęt, bo  nie ma obecnie bardziej wymagającego tytułu.

 

W szczególności bardzo mocno obciąża procesor, żaden poprzedni tytuł  w który grałem, tak  zajadle go nie wykorzystywał.

 

 

Na waszym miejscu poczekałbym z zakupem, przez 18 godzin mojej przygody napotkałem na denerwujące bugi, które np. blokowały mi misję, w rezultacie czego nie mogłem przejść dalej - pomagało wczytanie wcześniejszego zapisu,

 

czasami  jednak musiałem to robić nawet kilkanaście razy...

 

 

Warto poczekać i dać Redom szansę, na naprawienie gierki, wtedy moim zdaniem będzie to tytuł na mocne 9 na 10.

 

Aktualnie dałbym 7.

 

Pozdro gamingowe wariaty  i udanej rozgrywki ;]

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na Xbox Series X i mam trochę mieszane odczucia. Z jednej strony chwilami gra ma naprawdę mocne przebojowe chwile, a z drugiej wychodzisz do tego Night City i zastanawiasz się dlaczego tu tak pusto... Jadąc samochodem ulice są mocno Covidowe.

Nie wiem jak wersja na PC, ale ta konsolowa ma coś skopoane ze skalowaniem rozdzielczość, obraz jest rozmyty, brakuje ostrości nawet po wyłączeniu postprocesów. Przyglądałem się z bliska napisom w menu na moim telewizorze i zupełnie jakbym widział podwójnie.

Na konsole tej gry nie powinni wydawać w tym roku, jest ewidentnie nie dokończona. Błędów jest dużo, gra potrafi się zawiesić jak wsiadam na motocykl i próbuje ruszyć, raz wypadłem z autostrady wylądowałem w jakimś rowie i mogłem tylko obracać kamerą, utknąłem w miejscu...

Zadania poboczne które ruszyłem są mierne, nie znalazłem żadnego ciekawego, typowe idź i zabij/ukradnij.

Co się broni to udźwiękowienie, kreacja świata i postaci, mimo wszystko grafika robi wrażenie choć jest nierówna.

Na tą chwilą nie mogę polecić, jak wydadzą edycję z DLC, która będzie ukończoną grą z naprawionymi błędami to gra wyrwie z kapci.

Teraz to mam ochotę wrócić do ogrywania Gears 5 i odłożyć CP na rok na półkę, choć gra wciąga.

 

 

Prawie zapomniałem, niemal w każdym pomieszczeniu do którego wchodziłem leży dildo...nie co za dekiel wpadł na taki pomysł.

Zarządzanie ekwipunkiem i te ich menusy to jest tragedia.

Edytowane przez Daniello332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem w końcu, ja jestem zadowolony, może dlatego że nie grałem w CB 2020 na sucho, ale klimat mi się podoba, muzyka też jak dla mnie spoko, zrobiłem pierwszą misję z pokazanego gameplay'a.
W końcu mogę mieć kwadratową szczękę i być chadem xD ... sorry musiałem :D

  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac Pierwsze minuty gry... Sejw wczytany z "chmury" z konta kumpla, żeby sprawdzić jak gra zachowuje się na moim kompie w miescie, jak bedzie dużo akcji. 

https://files.fm/u/4pn8xdn6j 

 

Powiem tyle. Ja dziękuje.... Dobrze, że nie kupiłem tego crapa. To juz nawet nie kwestia buga w pierwszych minutach gry. To wygląda i działa fatalnie... W tym tygodniu ukończyłem red dead redemption 2. Różnica jakości jest kolosalna.

 

Sterowniki zaaktualizowane do tych, które są podobno "dedykowane" do tej gry ofc.

Edytowane przez prod1gybmx
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi o dziwo dobrze chodzi i wygląda w trybie Low na 5-letnim PC. (i5, 8gb ram, Radeon R9 200 series). Nie przepadam za tym uniwersum, ale jest ciekawe w odkrywaniu. Póki co daję 8/10. Wysokośc oceny głownie za scenario. Nie widziałem póki co błędów :)

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie na gry paradoxu zrobią grę podstawową wersję. Ludzie pograją wytkną błędy dadzą pomysły ci potem zrobią dlc równowartości drugiej jak nie trzeciej takiej gry a potem kolejne I kolejne i kolejne....... To jest byznes robisz coś gdzie inni sami ci to ulepszą Ty to tylko wprowadzasz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora kampania reklamowa, większe oczekiwania i...względnie miękkie lądowanie. Tak bym podsumował pierwsze dni po premierze tego RPG-a.

Redzi mogli wydać grę tylko dla konsol nowej generacji i PC, ale wówczas spora część narzekałaby, że w ogóle nie może grać. No to wydano nieprzygotowaną wersję pod starszą generację i właściwie to jest bubel. Racjonalnym wyjściem byłoby (kolejne) opóźnienie premiery o parę miesięcy. Wzbudziłoby to chyba już oczywistą frustrację. Zresztą kiedy jak nie teraz zbić wielką kasę? Gracze siedzą na tyłkach z obiektywnych powodów, a w dodatku jesteś 2 tygodnie przed świętem komercji, tzn. Bożym Narodzeniem.

Nie jestem sikającym z ekscytacji nastolatkiem, więc miałem umiarkowane oczekiwania wobec Cyberka. Dotychczasowe historie długo tworzonych gier (Daikatana, DNForever) nie napawały wielkim optymizmem. No ale jak zapowiadasz rewelacyjne, a może rewolucyjne Ferrari to oczekujesz przeżycia epokowego. Tymczasem dostaje bardzo fajną niedoróbkę.

Na moim i7 7700k i gtx 1080 na pelnych detalach w full hd mam jakies 45 fps max. W sumie podobny wynik co do RDR2. Cyber to gra RPG, ale oryginalna. Nadzwyczajnie. Interakcje  NPC-ami jest minimalna, wręcz śladowa. Ile to tych minigierek? No właśnie... Gra wydaje się dość pusta poza wiadomymi misjami. Zaskakująco dziwnie działa policja, pojawiając się znikąd.  Najlepsi są kierowcy. Pozbawieni szczątkowej inteligencji nie są w stanie poradzić z ominięciem gracza na ich drodze. To już chyba w GTA 3 "kierowcy" jakoś reagowali. Matko święta, to prawie 20 lat :D

Zapewne gra zostanie trochę zoptymalizowana, dojdą ciekawe DLC itd. Niemniej wydanie jej w takim stanie jest oczywistym skokiem na kasę. W normalnym świecie taki sprzedawca straciłby wiarygodność. Ubisoft był symbolem fuszerki...No był.

Gra może dla niektórych być świetna. Ok, fabuła fajna, ale...może jestem za stary? :D

Wydaje mi się, że cokolwiek by CDPR wydał to i tak by nie sprostał hype`owi.

Aha, grafika bardzo ładna, ale...nie zawsze, nie wszędzie. 

 

Edytowane przez rampampam
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tylkochwila133 napisał:

1) DOSTALI DOTACJE OD RZĄDU, COŚ OKOŁO 30 mln

 

2) PROMUJĄ LGBT

a219030f868d8e8fd333185d7284b2ea.png

 

 

CYBER PUNK czyli "CYFROWY ŚMIEĆ", i ty chcesz za to g... płacić ? i kupować śmiecia ?

Zrobili to aby przypodobać się zachodowi a szkoda.

No ale cóż rynek zbytu i mamona zrobi wszystko z LUDŹMI I ich ideami.

Środowisko lgbt też im zarzuciło że wstawili coś na dzień i zaraz zdjęli i że to wyglądało tylko a przypucowanie się. 

Swoją drogą jestem ciekaw ilu tutaj ludzi za jakie pieniądze mogliby zacząć inaczej trajkotać.

Ale nie sprawdzimy tego bo i tak znajdą się tu purytanie że ja?! No co ty panie. W życiu, Za żadne! 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Optimus Prime said:

Zrobili to aby przypodobać się zachodowi a szkoda no ale cóż rynek zbytu i mamona zrobi wszystko z ludźmi. Środowisko lgbt też im zarzuciło że wstawili coś na dzień i zaraz zdjęli i że to wyglądało tylko a przyoucowanie się. 

 

Niech żrą gruz, podoba mi się wproadzanie socjalizmu przez socjalistów, te barany nie biorą pod uwage że wszystko dzisiaj się psuje, na przykład smartfony, a oni chcą wprowadząc cyforwy komunizm, wystarczy że ktoś na produkcji zrobi sabotaż i partia komputerów i smartfonów nie wejdzie prawidłowo do użytku. Jeszcze wiecej to sami rozpierdolą system który budują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba lepiej skoro to rozpierdolą. Sprawdź filmiki o projekcie venus dla mnie mega alternatywa dla obecnego systemu założyłem o tym temat ale chyba nikt nie próbował się zainteresować filmami na ten temat a szkoda bo jest tu parę mądrych głów. 

( a było o wiele więcej) 

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.