Skocz do zawartości

Graliście już w Cyberpunka 2077? Co myślicie o jakości produkcji? Warto kupić, czy nie?


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę szkoda redsow, bo mogli zrobić coś, o czym świat mógł gadać długo. A tak zrobili przehajpowany bubelek. Tak wiem. Będą patche, naprawia to i owo i pewnie będzie dobrze. 

Jedno co mnie rozwala wśród niektórych ludzi, a w szczególności u Polaków. Wielu twierdzi, że gra ma bugi, ale jest mega super wypas. Zołzę się, że jakby to wydał ubisoft, to by suchej nikt na tej grze nie zostawili. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, rampampam napisał:

Wydaje mi się, że cokolwiek by CDPR wydał to i tak by nie sprostał hype`owi.

Produkcja kosztowała ok miliarda złotych, łącznie z marketingiem (ok. 140 milionów dolarów sama produkcja, reszta to marketing). Zwróciło się w dobę od premiery. Jak to nie jest sukces polskiej spółki gamingowej, to mało co nim jest. A spadku się spodziewałem, IMO najlepsza datą na wyjście z inwestycji było ok 7 grudnia, jeszcze przed premierą. W trakcie premiery W3 też poleciało w dół.

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/CD-PROJEKT-SA-Informacja-dotyczaca-szacowanego-zwrotu-nakladow-Spolki-zwiazanych-z-produkcja-i-promocja-gry-Cyberpunk-2077-8018657.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Mosze Red said:

@tylkochwila133 to jest ostatnie ostrzeżenie, jak będziesz wbijał w wątki i robił offtop, czy to ideologiczny, czy teorie spiskowe to będzie skutkowało warnami.

 

 

 

Ale to przecież CD projekt poszedł w ideologie, pobrał dotacje, promuje feminizm. No to są efekty, bawią się w Polityke, teraz bez państwa i dotacji nie przetrwają, a pańśtwo też nie może rozdawać na lewo i prawo dotacji bo inflacja wzroścnie i emeryci zaczną umierać, a to jest ich elektorat. Zdziwiony że komuniz nie wychodzi? Prosze nie ograniczać wolności słowa, i pamiętać że promowanie komunizmu jest w Polsce zakazane !

cd-projekt-red-strajk-kobiet-1604075466.

 

kurs-akcji-cd-projekt-spolka-jest-slaba-czy-silna.jpg

To był prawdziwy wiedzmin 

 

 

 

A nie to g plastikowe czy jakieś cyfrowe śmiecie hahaha powodzenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Optimus Prime napisał:

Swoją drogą żeby znaleźć kreator postaci na yt z nagością i kutangami to trzeba się nagimnastykować ;) ciekawe że to szukałeś aż tak "głęboko" 

 

 (Ja wspieram wszystko co polskie pomimo że lipa jest)

Przecież wstawił @slusa klocucha filmik, który obejrzałem i gdzie ten motyw wystąpił. Jakie szukałeś? Dostałem film popularnego youtubera w temacie i mnie to po prostu zażenowało, że zamiast skupić się na jakości to jest kutas w kreatorze. Według moich standardów to po prostu niesmaczne.

 

Punkt w nawiasie według mnie idiotyczne podejście. Dlaczego mam wspierać coś, co jest polskie z zasady, a to tak naprawdę gówno? Weź mi to wyjaśnij, bo może czegoś nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, tylkochwila133 napisał:

To był prawdziwy wiedzmin

Nie, to był prawdziwy realizacyjny dramat z gumowym smokiem : ) Ale zdajesz sobie sprawę, że całe wiedzminskie lore jest progresistowskie i lewoskrętne, z uwagi na taki, a nie inny światopogląd Sapkowskiego? : ) To żadna nowina. Nie zmienia to faktu, że Sapkowski jest mistrzem dialogów. Twórcy gier też dali radę.

 

PS. wiedzminski serial N to również dramat, ale nie tylko z powodu budżetu, ale mierności scenariusza i dialogow pisanych na kolanie, bez klimatu sagi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli szanujesz siebie i swój mózg to lepiej kupić tę grę za pół roku jak wszystko połatają. Na ps5/xsx wyjdzie patch który poprawi grafikę, naprawią bugi. Pewnie na ps4/xo poprawią stabilność i ilość kratek ale grafika będzie dalej słaba.

 

Niestety kto teraz kupił i gra to beta tester który zapłacił 200-300zł za to, żeby ludzie którzy będą grali później miali dobrą grę. Powinny serio polecieć pozwy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Obliteraror napisał:

Produkcja kosztowała ok miliarda złotych, łącznie z marketingiem (ok. 140 milionów dolarów sama produkcja, reszta to marketing). Zwróciło się w dobę od premiery. Jak to nie jest sukces polskiej spółki gamingowej, to mało co nim jest. A spadku się spodziewałem, IMO najlepsza datą na wyjście z inwestycji było ok 7 grudnia, jeszcze przed premierą. W trakcie premiery W3 też poleciało w dół.

No niby tak, ale teraz jak pomyśle o nowej grze redów, to nie będę miał z tyłu głowy idealnego i dopieszczonego W3, tylko właśnie tego cyberpunka, który nie dość, że zbugowany, to wygląda jak gra od jakiegoś amatorskiego studia. Już nie będzię preorderów, takiego hypu... Tylko czekanie, aż znowu zmoczą dupę... Bo to co wypuścili, to jakiś żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Trevor said:

 

No nie wiem. Misja: Ochraniaj Karola Marksa przed policją w Assasins Creed Syndicate troche mnie zniesmaczyła xD

Bardziej Odyseję miałem na myśli. 

3 hours ago, Obliteraror said:

Tutaj CP na RTX 3090 - nowa generacja już nadeszła :)

 

 

Wypasiona grafika to nie wszystko. Jeżeli te +/-18h na całość to prawda, to jak na super hiper open world to według mnie mało. Ale dla mnie grywalność się zawsze liczyła, więc nie jestem obiektywny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj Zagrajnik TV to gościu od gier pierdoli już o akcjach i uzasadnia, dlaczego spadek to tak naprawdę wzrost i normalna sprawa ? Kurwa, co się odjebało. Muszę odpocząć od tego tematu. Nie na mój rozum już poziom hipokryzji przy tej produkcji. Widzę coś, a ktoś mi wmawia, że widzę coś innego ?

 

Wow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zdanie o dzisiejszym gameplayingu:

Gracze są notorycznie ruchani w dupe a oni jeszcze to akceptują i się z tego cieszą... Ja dostałem pierwszego kompa w 2002 i jeżeli taki syf wyszedłby wtedy to gra by była kompletną klęską a CDRED by poszło w diabły. Nie obchodzi mnie kwestia patriotyzmu, wydali bubla za 200 zł. A gracze jak te psy pawłowa już zostali nauczeni przez Romy Total Ware i Fallouty że to "normalne".

OTÓŻ NIE!

Jeżeli ktoś ci sprzedaje sweter który rwie się po godz w rękawie to jak by ci gadał "proszę pana ja to naprawdę w pół roku, pan czeka" to byś czekał jeden z drugim? XD hahahahahahha!

A ci co kupują preordery to kompletni idioci... 

Nie obchodzi mnie że Redzi to POLACY. Dali po prostu DUPY!

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Obliteraror napisał:

Produkcja kosztowała ok miliarda złotych, łącznie z marketingiem (ok. 140 milionów dolarów sama produkcja, reszta to marketing). Zwróciło się w dobę od premiery. Jak to nie jest sukces polskiej spółki gamingowej, to mało co nim jest. A spadku się spodziewałem, IMO najlepsza datą na wyjście z inwestycji było ok 7 grudnia, jeszcze przed premierą. W trakcie premiery W3 też poleciało w dół.

 

https://www.bankier.pl/wiadomosc/CD-PROJEKT-SA-Informacja-dotyczaca-szacowanego-zwrotu-nakladow-Spolki-zwiazanych-z-produkcja-i-promocja-gry-Cyberpunk-2077-8018657.html

Mnie tu nie chodzi o sukces komercyjny, a o podejście do klienta, manipulację, która jest poza dyskusją. Nabić ludzi w butelce to wielu potrafi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i błagam was, grafika zatrzymała się na Crysisie w roku 2007, reszta to nabijanie graczy w butelkę XD. 

Poza tym szacune Redów że tak graczy wydymała, liczą kaskę i jeszcze zarobią bo głąby poczekają I TAK kupią ich grę XD.

Głąbów trzeba kroić i się nie bać...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, rampampam napisał:

Mnie tu nie chodzi o sukces komercyjny, a o podejście do klienta, manipulację, która jest poza dyskusją

Trudno się nie zgodzić co do wersji konsolowych. Jak dla mnie jeżeli mieli wypuścić to w takim stanie i doskonale o tym wiedzieli, na wcześniejszym etapie projektu powinni całkowicie z nich zrezygnować, wziąć na klatę poświęcone środki i pozostałe koszty, po czym skupić się w pełni na PC i next genach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ramaja Awantura napisał:

Ja mam takie zdanie o dzisiejszym gameplayingu:

Gracze są notorycznie ruchani w dupe a oni jeszcze to akceptują i się z tego cieszą... Ja dostałem pierwszego kompa w 2002 i jeżeli taki syf wyszedłby wtedy to gra by była kompletną klęską a CDRED by poszło w diabły. Nie obchodzi mnie kwestia patriotyzmu, wydali bubla za 200 zł. A gracze jak te psy pawłowa już zostali nauczeni przez Romy Total Ware i Fallouty że to "normalne".

OTÓŻ NIE!

Jeżeli ktoś ci sprzedaje sweter który rwie się po godz w rękawie to jak by ci gadał "proszę pana ja to naprawdę w pół roku, pan czeka" to byś czekał jeden z drugim? XD hahahahahahha!

A ci co kupują preordery to kompletni idioci... 

Nie obchodzi mnie że Redzi to POLACY. Dali po prostu DUPY!

Problem jest taki że w tym 2002 byś miał pirata jak większość. Problem w tym że gra to produkt który ma na siebie zarobić. Bugów nie wyeliminujesz. Testowanie gruntowne kosztuje cholernie dużo. Z czegoś to trzeba pokryć. Im większa złożoność tym gorzej. Im lepsza grafika tym gorzej. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.