Skocz do zawartości

Muszę się pochwalić


Rekomendowane odpowiedzi

Czytajcie co odjebałem.
 

Krótki zarys sytuacji: nowa kobieta, któraś tam randka, seksu póki co nie było. Zaprosiła mnie do siebie i mówiła już żebym zabrał szczoteczkę do zębów to zostanę na noc.

 

Ładnie ubrany, zrobiłem zakupy, wziąłem grama zioła, jakiegoś jabola i wchodzę do mieszkania mojej lubej. Otwiera mi w rozciągniętych dresach, w mieszkaniu syf, a pani nie pracuje tylko studiuje dziennie (czasu ma pod dostatkiem) - lampka ostrzegawcza. Położyłem zakupy na stole, coś tam gadamy i mówię, że może coś razem ugotujemy. Ona, że nie chce jej się, nie umie i żebym ja coś zamówił - druga lampka ostrzegawcza.

 

Chciało mi się ruchać, wiec postanowilem wydać te 30zł na pizzę. Zjedliśmy, pogadaliśmy, buzi buzi i zaczynam ją rozbierać. Ona, że nie ma ochoty, że nie jest taka łatwa (4 randka) i że mam zapomnieć o ciupcianku. 
 

No to jak siedziałem tak wstałem i wyszedłem, tylko po zioło się cofnąłem. 


Teraz pytanie:

dobrze odbity shittest czy zjebałem?

  • Like 11
  • Dzięki 2
  • Haha 7
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, borsuk96 napisał:

Otwiera mi w rozciągniętych dresach, w mieszkaniu syf,

 

13 minut temu, borsuk96 napisał:

Zjedliśmy, pogadaliśmy, buzi buzi i zaczynam ją rozbierać. Ona, że nie ma ochoty, że nie jest taka łatwa

 

Pewnie sie nawet dobrze nie podmyla :) Te twoje pytanie to chyba retoryczne...

Edytowane przez smerf
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Wincenty napisał:

Nie no kurwa fatalnie.

Powinieneś zostać i jej zrobić spaghetti z klopsikamk.

 

Może ona faktycznie nauczona, że kuki wpadają i robią jej obiad oraz sprzątanie mieszkania.

 

@borsuk96 zauważyłeś jej reakcję, gdy wychodziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Jan napisał:

Może ona faktycznie nauczona, że kuki wpadają i robią jej obiad oraz sprzątanie mieszkania.

Cholera wie, z opisu wynika że to jakaś fleja i tyle.

 

33 minuty temu, borsuk96 napisał:

23 i 0.5 roku

W porządku, rozumiem.

Zapomnij o tej lasce. No chyba że wyśle wyraźny sygnał że ma chcicę na Ciebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś z nią przyjebał ten temat to bym powiedział, żeś pedał.

 

A tak to zagrałeś dobrze.

 

Ja bym wyszedł po tekście, że nie chce się gotować ( w akompaniamencie wyzwisk od "czerwonej hołoty" z mojej strony) ale ja to ja, mną się nie sugerujcie.

 

No i ta pizza mogłaby tu jeszcze być przedmiotem dyskusji.

 

Ale nie ma się co czepiać. Milion facetów zostałoby się poniżać. Pokazałeś klasę.

 

Oby więcej takich bystrych chłopaczków.

 

Leci pucharek.

 

 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zdałbyś gdybyś wyszedł od razu jak tylko przyszedłeś. Pani co zaprasza do siebie gościa/gości i nie ogarnia wcześniej chaty i wita go w ciuchach roboczych nazywa się popularnie fleją.

Najpóźniej wyszedłbyś po tekście o tym, że nie potrafi gotować i żebyć coś jej zamówił. Dobrze, że jednak wyszedłeś i obyś nigdy tam nie wrócił.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

Najlepiej zdałbyś gdybyś wyszedł od razu jak tylko przyszedłeś. Pani co zaprasza do siebie gościa/gości i nie ogarnia wcześniej chaty i wita go w ciuchach roboczych nazywa się popularnie fleją.

Najpóźniej wyszedłbyś po tekście o tym, że nie potrafi gotować i żebyć coś jej zamówił. Dobrze, że jednak wyszedłeś i obyś nigdy tam nie wrócił.

Skoro gówno w mieszkaniu to i pewnie gówno nie tylko tam - dobrze że nie kisił bo armata by mogła już inaczej odpalać. 

Pewnie znajdzie gościa co ma równie nasrane w mieszkaniu i tak będą siedzieć razem do czasu aż panna znajdzie kogoś kto ma jednak trochę mniej nasrane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Mosze Red napisał:

Jak na mój 'system' o jedna randka za dużo.

 

Jak na moje gusta, to nie toleruję takich flej, gdybym zobaczył taki bajzel zostałbym grzecznościowo na herbatę i się ulotnił.

 

 

Dokładnie. Skoro jej się nie chciało nawet posprzątać to @borsuk96 pomyśl jak bardzo miała na Ciebie wywalone. Jak nisko znajdowałeś się w hierarchii jej priorytetów.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacunek

Ew jak kupiles jakies bablowane g do picia to ja wzdeło i to przeszkodziło w sexie

Ale syf w domu i koszula plugawa jednoznacznie wskazywały, że nie przykładała wagi do wizyty.Można by się zastanawiać czy tym zewnetrznym niechlujstwem nie chciała zasugerować, że ceni mężczyzn adorujących wnętrze.Ale i wnętrza nie dała poznać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Ci umniejszać Twojego uroku, ale gdyby ona miała mega ssanie na Ciebie to mieszkanie by błyszczało no chyba, że trafiłeś na totalną fleje, która nie dba o porządek. Jak zaprasza się gościa jakieś minimum obowiązuje. Czyli podsumujmy. 

 

Przyszedłeś do niej, burdel na mieszkaniu, ubrana niechlujnie, zamiast coś zrobić nawet od siebie zwykle kanapki to nie lepiej pizzę zamówić na koszy faceta. Wypił bym cole i wyszedł szczerze mówiąc.  

 

Edytowane przez Kimas87
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.