Skocz do zawartości

Już za dwa dni zderzam się że ścianą!


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Lawendowa napisał:

Czy 30- stka to ściana u kobiety? W tym roku skończyłam 30 lat. Myślę, że jeszcze nigdy jako kobieta nie czułam się lepiej sama ze sobą. Bardzo świadoma, z doświadczeniem zawodowym, nadal jednak atrakcyjna wbrew temu co się pisze tutaj na forum.

 

Jest tu na forum wątek, gdzie są screeny jak simpy spermiły do 70latek więc spokojnie, atencję zgarniesz. Gorzej będzie z facetem na stałe a nie tylko oblatywaczami ale Szlęzakowa mówiła, że kobieta po 30stce jest silna i niezależna, "Sex w wielkim mieście" pokazał, że może robić co chce (nieważne, że potem jedna z głównych bohaterek w realu przyznała, że przebimbała młodość), a w "Cosmo" napisali, że po 50tym partnerze w okolicach 40stki doznasz nowych stanów świadomości :D 

 

9 minut temu, Lawendowa napisał:

Może dlatego, że ja uważam iż atrakcyjność kobiety to nie tylko jej opakowanie, ale i osobowość, charakter, świadomość. 

Także z mojej strony to najlepsze jeszcze przed Tobą. Bądź wdzięczna za to co masz i wyciągaj ręce po więcej :). 

 

Twoje doświadczenie zawodowe i zarobki nie interesują facetów, bo my nie jesteśmy Wami aby od razu prześwietlać pozycję społeczną potencjalnego partnerki. Tak jest - niech wyciąga ręce po więcej, tym bardziej, że jak ona już w wieku 25 lat zaczyna od wibratora to w okolicach 30stki będzie jeszcze lepiej :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek czytam forum i wiem, że bombelki i ślub trzeba planować dużo wcześniej niż ok. 30

@Yolo a wibrator sobie kupiłam akurat z ciekawości bo z żadnym facetem nie miałam nigdy orgazmu. Nawet sama że sobą nie miałam! Podchodziłam do wibratora sceptycznie, ale jak mnie zaczęło prostować :o

@Krugerrand sorki, ja jebnę w ścianę :D

17 minut temu, Krugerrand napisał:

Czyli walisz konia na babski sposób. A na forum poleca się żeby był nofap i jeszcze do tego zimne prysznice oraz medytacje.

Różnica jest taka, że męski orgazm powoduje spadek energii, a kobiecy wręcz przeciwnie ?

@Analconda luzność pichwy kobiety nie zależy od ilości partnerów seksualnych :D

@bassfreak czyli ja mam ścianę od urodzenia :(

 

Edytowane przez tamelodia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź sobie męża, bądź dla niego taka, żeby nie chciał od Ciebie uciekać, miej dzieci i nie wybrzydzaj. U mnie w korpo jest kilka kobiet, które nie wyszły za mąż i teraz już dla nich za późno na urodzenie dzieci. Na firmowych imprezach po wypiciu trochę winka, mówiły że żałują. A to, że udają, że jest ok i wstawiają zdjęcia na fb, że są zadowolone i pewne siebie, to inna historia. Ucz się na błędach właśnie takich kobiet. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Analconda napisał:

No jednak zdrowa jednostka męska atrakcyjność kobiety określa po jej wyglądzie.

I 30, 40 mogą wyglądać ruchable bo takie są no ale sorry... do 20 nie ma co porównywać. W dodatku 30 i 40 przez KK a zwłaszcza te w dużych miastach są po prostu przeryte przez murzynów czyli luźne.

Dlatego jak dobrze zauważyłeś i podkreśliłeś to jest moje zdanie i ja tak uważam. W gronie mężczyzn którymi jestem zainteresowana nie ma też osób które szukają kobiety tylko do sexu i tak ich atrakcyjność tylko warunkują, :). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, niemlodyjoda napisał:

 

Jest tu na forum wątek, gdzie są screeny jak simpy spermiły do 70latek więc spokojnie, atencję zgarniesz. Gorzej będzie z facetem na stałe a nie tylko oblatywaczami ale Szlęzakowa mówiła, że kobieta po 30stce jest silna i niezależna, "Sex w wielkim mieście" pokazał, że może robić co chce (nieważne, że potem jedna z głównych bohaterek w realu przyznała, że przebimbała młodość), a w "Cosmo" napisali, że po 50tym partnerze w okolicach 40stki doznasz nowych stanów świadomości :D 

 

 

Twoje doświadczenie zawodowe i zarobki nie interesują facetów, bo my nie jesteśmy Wami aby od razu prześwietlać pozycję społeczną potencjalnego partnerki. Tak jest - niech wyciąga ręce po więcej, tym bardziej, że jak ona już w wieku 25 lat zaczyna od wibratora to w okolicach 30stki będzie jeszcze lepiej :D

 

 

Problem w tym, że ja tej atencji nie szukam, nie potrzebuję tego żeby się dowartościowywać, ponieważ sama znam swoją wartość. 

Byłam w wieloletnim związku więc i z tym sobie radzę, nie interesują mnie za to przelotne znajomości. 

Nigdzie też nie napisałam, że moje zarobki czy praca interesują mężczyzn, tylko, że JA się dobrze z tym czuje. Czuję się sama dobrze ze sobą. 

Czy naprawdę każde moje słowo musisz sprowadzać do jednego? Oczywiście, że niech wyciąga ręce po więcej. Więcej doświadczeń, przeżyć, sukcesów i porażek( one też budują - jeśli wyciągasz wnioski).

Edytowane przez Lawendowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

Niektórym z moich znajomych to już około 23/24 zaczął psuć się wygląd.

Bo to jest wiek w którym kobieta nie nadaje się już do rodzenia dzieci. 

Dolicz do tego ciastka, papierosy, alkohol...

 

6 minut temu, tamelodia napisał:

@Analconda luzność pochwy kobiety nie zależy od ilości partnerów seksualnych :D

Za to murzyni z 6 calowymi mają w tym udział a po drugie zależy bo są kolczyki takie do ucha co się wkłada co raz większe i potem mają jak słonie te uszy tak jest skóra naciągnięta.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, tamelodia napisał:

@de braun 30 również może urodzić dzieci. Zwłaszcza w tych czasach :D ale od 25 r.z. Zaczyna spadać jakość jajeczek :) 

 

Ależ ja wiem że może, w końcu właśnie w tym wieku łapiecie na dzieciaka. Ostatni moment. Dlatego nazywamy to ścianą. Mnie jakość jajeczek kobiety nie obchodzi, bardziej obchodzi mnie jakość użytej przeze mnie prezerwatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manygguh

Godzinę temu, manygguh napisał:

Znajdź sobie męża, bądź dla niego taka, żeby nie chciał od Ciebie uciekać, miej dzieci i nie wybrzydzaj.

Odnoszę się do tego. Nie mam jeszcze męża ani dzieci, ale jak się spotykam z facetem to włącza mi się tryb kury domowej i strasznie o niego dbam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Analconda napisał:

Za to murzyni z 6 calowymi mają w tym udział a po drugie zależy bo są kolczyki takie do ucha co się wkłada co raz większe i potem mają jak słonie te uszy tak jest skóra naciągnięta.

 

Ona mówi nic z tego, on wyciąga metrowego :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.