Skocz do zawartości

Pytania do graczy i pomoc przy wyborze komputera.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich graczy. Krótko i do rzeczy mój laptop ostatnio szwankuje, więc pomyślałem o kupnie nowego. Kiedyś grałem w gry, ale jako nastolatek zdarzało się grać i po 6h. Teraz wiadomo, dużo więcej na głowie, ale nie raz człowiek natknie się jak ktoś młuci w coś i pograłbym. Mam parę pytań do znawców tematu:

1Da radę ogarnąć sensownego lapka do 3500? Wiadomo, że jestem realistą nie liczę na ultra HD 120fps, ale granie na średnich w nowsze tytuły. Ostatnio grałem w jakąś grę 8 lat temu, jakieś Fify ufc na 2 u ziomków nie liczę. 

2Pomoc w doborze sprzętu. Głównie pod granie, bo to co robię czyli nauka on-line, net to nie wymaga wiele. Dużo poxruzune fajnie jakby jeszcze bateria trzyma sporo, ale to opcjonalnie. 

3Jak to jest z tym wciągnięciem w granie. Za dzieciaka dużo człowiek siedział, ale to wiadomo 30 na karku prawie, zupełnie inny mindset. Kontrolujecie to bardziej będąc starszymi w sensie prokastynacje przez granie. 

PS zly dzial moze ktos z moderacji to przeniesc? Moj blad przepraszam.

Edytowane przez la tormenta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.