Skocz do zawartości

Trójkąt


flopez

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

 

Mam takie pytanie - jakbyście zareagowali jakbyście się dowiedzieli, ze Wasza dziewczyna w przeszłości uprawiała seks w trójkącie z dwoma facetami? Do tego z facetami nieznajomymi, których poznała kilka godzin wcześniej? 

Byście pokazali jej drzwi, czy przeszłość to przeszłość? 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafię taką wariatkę kiedyś to natychmiast będę starał się zaaranżować ostre ruchanie w twarz najlepiej na zewnątrz w ustronnym miejscu zawsze chciałem to zrobić, żeby się dławiła i brała do końca.

 

Prawdziwy mężczyzna nie patrzy ilu było przed nim. Stara się być tym ostatnim.

Edytowane przez Król Jarosław I
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest najgorsze w trójkącie? Bycie pominiętym ? nic bym nie zrobił każdy ma jakieś fantazje a co było kiedyś to było. Na pewno byłbym ostrożny, bo skoro laska wchodzi w takie układy to jest szalona i w przyszłości może chcieć spróbować ponownie i niekoniecznie z Tobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie być ons bądź fwb powiedziałbym to samo co każdej, która miała kiedyś ochotę na Alvaro, Mokebe czy Abdullaha.  Dlatego przed wejściem w związek albo na samym początku warto troszkę panią podpuścić w tych tematach, szczególnie jak można jej czymś lekko ukłuć serduszko, bo ona w odwecie wyrzyga najgorsze rzeczy bo myśli, że "dopieprzy" - a dopieprzy samej sobie. W ten sposób dowiedziałem się o kilku karuzelach kutang, uwielbieniu do "kolorowego świata", orgazmusie etc. i grzecznie podziękowałem jak na załączonym obrazku:

 

comment_65x6te5zNmFqhD9LDjxVsTRfmgq2qObM

 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, flopez napisał:

Mam takie pytanie - jakbyście zareagowali jakbyście się dowiedzieli, ze Wasza dziewczyna w przeszłości uprawiała seks w trójkącie z dwoma facetami? Do tego z facetami nieznajomymi, których poznała kilka godzin wcześniej? 

Byście pokazali jej drzwi, czy przeszłość to przeszłość? 

 

Dowiedziałeś się o tym od niej czy od kogoś innego?

 

Wiele lasek robi takie rzeczy i nigdy nie mówi o tym swoim facetom. Mam na myśli stałych facetów, chłopaków, mężów i kandydatów na mężów. 

 

Może być tak, że ją rzucisz, a następna również będzie miała takie rzeczy na koncie, ale Ci o tym nie powie. :)

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Armengar napisał:

Wiele lasek robi takie rzeczy i nigdy nie mówi o tym swoim facetom. Mam na myśli stałych facetów, chłopaków, mężów i kandydatów na mężów. 

 

Oczywiście dlatego "po ślubie boli głowa", a ona wilgotnieje na samą myśl o tym co wyprawiała przedtem - więc jak ma ją kręcić miś co 5 minut, po Bożemu i spać.

 

Cytat

Może być tak, że ją rzucisz, a następna również będzie miała takie rzeczy na koncie, ale Ci o tym nie powie. :)

 

Od lat powtarzam moim kumplom - jakbyśmy jako faceci znali pełną przeszłość seksualną dziewczyn / narzeczonych / żon to fala rozstań i rozwodów byłaby gigantyczna. No ale przecież "Myszka to z nim robi pierwszy raz i tylko z nim robiła" :D

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Armengar napisał:

Wiele lasek robi takie rzeczy i nigdy nie mówi o tym swoim facetom. Mam na myśli stałych facetów, chłopaków, mężów i kandydatów na mężów. 

True

 

13 minut temu, Armengar napisał:

Może być tak, że ją rzucisz, a następna również będzie miała takie rzeczy na koncie, ale Ci o tym nie powie. :)

True A.F.

 

Wciąż nie ogarniam ludzi drążących takie tematy...
Pochuj Wam to wiedzieć?! Nic dobrego z tego nie przychodzi.

Ignorance is a blisssssssss...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, flopez napisał:

Byście pokazali jej drzwi, czy przeszłość to przeszłość? 

Zaprosiłbym jej kolegów, którzy ją rżnęli i bym im kawę zrobił.

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Alvaro, Mokebe czy Abdullaha.

Dobra , a jak miała tylko chłopaka, to też ją skreślasz ?

3 godziny temu, niemlodyjoda napisał:

Jeśli to nie być ons bądź fwb

Nie rozumiem tych skrótów ?  Widać staroświecki już jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda, to przynajmniej wiesz co nieco o przeszłości swojej damy. 

W gorszej sytuacji są ci, którzy daliby sobie rękę uciąć, żeby poświadczyć wzorowe prowadzenie się swojej kobiety i ....nie mieliby teraz ręki. 

Nie wiem czy jest sens zadawania pytań i dociekania przeszłości kobiety. Większości i tak się nie dowiemy (pomijam jakieś znane wszystkim ladacznice). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.